Dagmar S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2023
Fajn dovolená. V Alicante zajímavá muzea, hrad, koncerty na náměstí před radnicí, uličky kde to žije, velká pláž, kde vždy najdete místo pro své koupání. Doporučuji výlet lodí na ostrov Tabarca.
Fajn dovolená. V Alicante zajímavá muzea, hrad, koncerty na náměstí před radnicí, uličky kde to žije, velká pláž, kde vždy najdete místo pro své koupání. Doporučuji výlet lodí na ostrov Tabarca.
Pláž i centrum 15 minut chůze. Dvě lehátka se slunečníkem za 27 EUR. Místa na pláži na ležení bylo dost. Dal se najít i stín pod palmou. Moře skvělé. Pláž trochu znečištěná.
StravaRautové stoly. Široký výběr studených i teplých jídel k snídani i k večeři. Sladkosti, ovoce.
K večeři jeden nápoj zdarma.
Velký, světlý, hlavně klimatizovaný pokoj. Bonusem našeho pokoje byl úžasný výhled na moře. Velké postele, jako vždy ve Španělsku. Každý den úklid a doplnění potřeb v koupelně.
Jelikož jsme přiletěli ráno, nechali jsme si zavazadla na recepci a než byl připraven náš pokoj, mohli jsme se koupat, odpočívat a dát si drink a jídlo v baru u bazénu hotelu.
Jeden večer byl u bazénu také koncert španělské hudby. Skvělá atmosféra.
Pro děti vždy přítomný animátor.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)






