Aneta T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V Roquetas de Mar jsme byli již počtvrté a rozhodně ne naposledy. Krásné okolí, čisté a teplé moře a pěkné počasí po celou dobu našeho pobytu. Best Sabinal byl třetím hotelem, který jsme zde navštívili, a opět jsme neprohloupili. Celkově velká spokojenost.
V Roquetas de Mar jsme byli již počtvrté a rozhodně ne naposledy. Krásné okolí, čisté a teplé moře a pěkné počasí po celou dobu našeho pobytu. Best Sabinal byl třetím hotelem, který jsme zde navštívili, a opět jsme neprohloupili. Celkově velká spokojenost.
Pláž je hrubopísčitá a každý den upravovaná. Od bazénu stačí přejít promenádu a jste na pláži. V moři je písek, ale i tak je velice čisté. Pouze 2 dny byly velké vlny, kdy se nedalo koupat.
StravaVybere si opravdu každý. Měli jsme jen polopenzi, ale bohatě nám to stačilo. Snídaně se každý den opakují a večeře jsou tématicky zaměřené na nějakou světovou kuchyni. Po týdnu se opakují. Každý večer různé druhy masa na různé způsoby, několik příloh, spousta ovoce i dezertů.
V baru u bazénu navíc dělají vynikající míchané nápoje.
Krásné nové a čisté pokoje s obrovskými postelemi.
SlužbyPersonál velice ochotný. Měli jsme problém s trezorem (někdo ubytovaný před námi jej zablokoval), po domluvě na recepci vyřešeno do 10-ti minut. Check-out byl až po 12 hodině, což je paráda. Poté můžete dále využívat služby hotelu.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)























