Anna Štolbová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Služby hotelu dobré, ale určité výhrady mám ohledně cestovní kanceláře. Na letišti v Barceloně bez problémů, ale nelíbilo se nám, že ve dvě hodiny v noci nás vysadili z autobusu u hotelové brány a dál se o sebe postarejte sami. Podotýkám, že jsme dvě ženy 68 let. Delegátka s námi nejela. Vše obstarával řidič mikrobusu. Ještě nám stačil ukázat do dáli, že asi 1 km bude zítra schůzka u nějaké velké stavby. Je zázrak, že se nám to podařilo najít a tam nám bylo sděleno, že pokud něco budeme potřebovat, ať si zavoláme. Výlet do Valencie, který byl v informacích uveden a o který jsem měla zájem se nekonal. Pokud neznáte nějaký světový jazyk tak nejezdit. Na tomto hotelu s 430 pokoji jsme byly jen 2 češky. Vzhledem k tomu, že se španělsky domluvím, to byla pěkná dovolená.
Služby hotelu dobré, ale určité výhrady mám ohledně cestovní kanceláře. Na letišti v Barceloně bez problémů, ale nelíbilo se nám, že ve dvě hodiny v noci nás vysadili z autobusu u hotelové brány a dál se o sebe postarejte sami. Podotýkám, že jsme dvě ženy 68 let. Delegátka s námi nejela. Vše obstarával řidič mikrobusu. Ještě nám stačil ukázat do dáli, že asi 1 km bude zítra schůzka u nějaké velké stavby. Je zázrak, že se nám to podařilo najít a tam nám bylo sděleno, že pokud něco budeme potřebovat, ať si zavoláme. Výlet do Valencie, který byl v informacích uveden a o který jsem měla zájem se nekonal. Pokud neznáte nějaký světový jazyk tak nejezdit. Na tomto hotelu s 430 pokoji jsme byly jen 2 češky. Vzhledem k tomu, že se španělsky domluvím, to byla pěkná dovolená.
písčitá udržovaná, vstup do vody pozvolný, voda čistá
Stravavelký výběr salátů - horší s výběrem masa u hlavních jídel
Ubytovánívelmi dobré
Službyvelmi dobré
Byla tato recenze užitečná? (13) (1)







