Papi Hodnocení: 3/5
od 6 554 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 554 Kč za os.
od 5 290 Kč za os.
od 4 910 Kč za os.
od 6 019 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 46 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jet zrovna do tohoto hotelu jsem se rozhodla především kvůli ceně - bylo to levné a tolik mi nezáleželo na tom být v luxusním hotelu. Jela jsem s kamarádkou a musím říct, že až na cestu busem (a společnosti Rubeš) bylo všechno v pořádku - a jak jsem si představovala.
Jet zrovna do tohoto hotelu jsem se rozhodla především kvůli ceně - bylo to levné a tolik mi nezáleželo na tom být v luxusním hotelu. Jela jsem s kamarádkou a musím říct, že až na cestu busem (a společnosti Rubeš) bylo všechno v pořádku - a jak jsem si představovala.
Pláž jsme měli čistou ale vstup do moře byl srázový. Žádné medůzy nebo kraby jsme ani neviděli a moře bylo průhledné.
StravaObjednánou jsme měli jen snídani - zde byl výběr formou švédských stolů, a jídlo bylo opravdu chutné (a podstatně lepší než u nás)
UbytováníProtože jsme byli dvě, dostali jsme podstatně malý ale hezký pokoj. Měl i balkon. Všechno ale bylo čisté, každý den se chodilo uklízet (pravda, pokaždé v jinou dobu) a personál byl velmi vstřícný. V půlce zájezdů jsme museli vyměnit pokoj, jelikož v našem se muselo něco opravit, takže nás zadarmo přesunuli do mnohem většího pokoje s lepším výhledem, kde jsme pak zůstali až do konce zájezdu. Jinak pro nás dvě bylo ubytování tak akorát, nečekali jsme žádný luxus a nakonec jsme byli i mile překvapeny. Na recepci byla češka a její manžel (majitel hotelu) mluvil česky, takže domluva byla skvělá, jinak se tam dá jednoduše domluvit anglicky.
SlužbyVyužili jsme možnosti navštívit Barcelonu (v Čj), což sice není nejlevnější ale zato zážitek.
Byla tato recenze užitečná? (12) (0)
Martin Mazanec
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jet zrovna do tohoto hotelu jsem se rozhodla především kvůli ceně - bylo to levné a tolik mi nezáleželo na tom být v luxusním hotelu. Jela jsem s kamarádkou a musím říct, že až na cestu busem (a společnosti Rubeš) bylo všechno v pořádku - a jak jsem si představovala.
Jet zrovna do tohoto hotelu jsem se rozhodla především kvůli ceně - bylo to levné a tolik mi nezáleželo na tom být v luxusním hotelu. Jela jsem s kamarádkou a musím říct, že až na cestu busem (a společnosti Rubeš) bylo všechno v pořádku - a jak jsem si představovala.
Pláž jsme měli čistou ale vstup do moře byl srázový. Žádné medůzy nebo kraby jsme ani neviděli a moře bylo průhledné.
StravaObjednánou jsme měli jen snídani - zde byl výběr formou švédských stolů, a jídlo bylo opravdu chutné (a podstatně lepší než u nás)
UbytováníProtože jsme byli dvě, dostali jsme podstatně malý ale hezký pokoj. Měl i balkon. Všechno ale bylo čisté, každý den se chodilo uklízet (pravda, pokaždé v jinou dobu) a personál byl velmi vstřícný. V půlce zájezdů jsme museli vyměnit pokoj, jelikož v našem se muselo něco opravit, takže nás zadarmo přesunuli do mnohem většího pokoje s lepším výhledem, kde jsme pak zůstali až do konce zájezdu. Jinak pro nás dvě bylo ubytování tak akorát, nečekali jsme žádný luxus a nakonec jsme byli i mile překvapeny. Na recepci byla češka a její manžel (majitel hotelu) mluvil česky, takže domluva byla skvělá, jinak se tam dá jednoduše domluvit anglicky.
SlužbyVyužili jsme možnosti navštívit Barcelonu (v Čj), což sice není nejlevnější ale zato zážitek.
Byla tato recenze užitečná? (12) (0)
Pavlína R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lucie Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Klidně místo s krasnou čistou plazi.
Klidně místo s krasnou čistou plazi.
Výborná čistá a krasne čisté more.
StravaStandard
UbytováníSuper kvalita za danou cenu.
SlužbyNon stop recepce a bar,super.
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Helena Záleská
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...