Lenka Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2023 Recenze vytvořená před 3 a více lety
krásný hotel s bazénem a vířivkou ,bohužel počasí nepřálo koupáni ,nevyužili jsme ,moře daleko přes silnici a podchodem ,studený vítr u moře ,jen pro otužílé :-)
krásný hotel s bazénem a vířivkou ,bohužel počasí nepřálo koupáni ,nevyužili jsme ,moře daleko přes silnici a podchodem ,studený vítr u moře ,jen pro otužílé :-)
čistá, písečná , 2 lehátka za poplatek 7 euro ,možnost jen na písku,vstup do moře -hned hloubka ,ale byla zima
Stravapolopenze ,výborná ,pestrá ,chutnalo nám ,nápoje se platí u východu z jídelny ,personál usměvavý ,ochotný!
Ubytováníkrásné prostoené pokoje... ,čisté , každýn den uklid ,převlékání postelí a čisté osušky !
Službyživá hudba večer ,zábava pro děti ,pestrost při výběru ,hrací automaty,za poplatek
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







