Papi Hodnocení: 3/5
od 6 234 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 234 Kč za os.
od 5 290 Kč za os.
od 4 910 Kč za os.
od 4 910 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 5 hodnocení)
Sarolta Bazsó
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla to velmi příjemná dovolená. Možná se v budoucnu objeví otázky týkající se průvodce – zdá se, že není možné odstoupit – proto zde poznamenávám, že jeden z přidělených průvodců už je unavený, sleduje své vlastní zájmy (obchod s parfumerií v Andoře), cestující by se ho raději neměli ptát. Má bolesti v bedrech, proto nechodí pěšky do kopce – zajímalo by mě, jestli má bolesti každý středu při cestě do Andorry? :-) Pravda je, že v parfumerii strávil hodně času, poté se s velkými zavazadly dostal k autobusu. Samozřejmě s tím vám asi moc nepomůžete, pokud vím, španělská cestovní kancelář ho zaměstnává. Druhý průvodce je správný a korektní.
Byla to velmi příjemná dovolená. Možná se v budoucnu objeví otázky týkající se průvodce – zdá se, že není možné odstoupit – proto zde poznamenávám, že jeden z přidělených průvodců už je unavený, sleduje své vlastní zájmy (obchod s parfumerií v Andoře), cestující by se ho raději neměli ptát. Má bolesti v bedrech, proto nechodí pěšky do kopce – zajímalo by mě, jestli má bolesti každý středu při cestě do Andorry? :-) Pravda je, že v parfumerii strávil hodně času, poté se s velkými zavazadly dostal k autobusu. Samozřejmě s tím vám asi moc nepomůžete, pokud vím, španělská cestovní kancelář ho zaměstnává. Druhý průvodce je správný a korektní.
Blízko hotelu, s jemným štěrkem. Záchranáři odvádějí svou práci velmi svědomitě - mají toho hodně! - zvědavci se přibližují k vodě a jedna větší vlna
StravaHořlavé, rozmanité, chutné jídlo! Hotová "přibírací kúra"! :-)
UbytováníKrásný hotel s vkusně upraveným prostředím: zahrada s exotickými rostlinami, bazény. Pohodlný pokoj, dobře vybavená koupelna. Všude čistota.
SlužbyPři příjezdu i odjezdu jsme měli k dispozici úschovnu zavazadel, takže jsme si mohli příjemně zpříjemnit čas procházkou až do doby, než jsme mohli zabrat pokoj, resp. do odjezdu autobusu.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Kateřina Leitnerová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
krásná ale byl hrubý písek
Stravamístní strava mě vůbec nechutnala
Ubytováníklasika ale hotel byl až moc velký
Službyuklid pokojů, hrůza, nepovlíknutý povlečení, žádná výměna ručníku. hrůza
Byla tato recenze užitečná? (8) (0)
Filtrovat recenze
Karolina Ö.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lokalita pláže Costa brava je nadherná a to je to jediné, co shledáváme na zájezdu pozitivní.
Zájezd nám ale zkazila cestovní kancelář, která nám v první řadě dala špatné instrukce, kde jsme měli odjezd o hodinu později než celý autobus, takže jsem si ráno cestou vyslechla telefonáty od nějaké delegátky, kde jako jsem a že tam máme už být. Na místě žádná omluva za špatný voucher, nic.
V další řadě jsme zjistili, že náš kufr není v prostoru autobusu, prostě se ztratil nebo si ho někdo vytáhnul a vzal. Ve voucheru od CK máte kontakt na paní Martinu Cieslarovou, které máte volat v případě urgentních a vážnějších situací, odcizení kufru beru jako vážnou věc, ale paní Cieslarová nikoli. Do telefonu mi řekla, že tohle není její práce, že neví, co má dělat a že mi ani nemůže dát kontakt na někoho, kdo mi poradil. Když jsem jí volala podruhé, tak mi telefon položila.
Služby cestovní kanceláře nulové.
Lokalita pláže Costa brava je nadherná a to je to jediné, co shledáváme na zájezdu pozitivní.
Zájezd nám ale zkazila cestovní kancelář, která nám v první řadě dala špatné instrukce, kde jsme měli odjezd o hodinu později než celý autobus, takže jsem si ráno cestou vyslechla telefonáty od nějaké delegátky, kde jako jsem a že tam máme už být. Na místě žádná omluva za špatný voucher, nic.
V další řadě jsme zjistili, že náš kufr není v prostoru autobusu, prostě se ztratil nebo si ho někdo vytáhnul a vzal. Ve voucheru od CK máte kontakt na paní Martinu Cieslarovou, které máte volat v případě urgentních a vážnějších situací, odcizení kufru beru jako vážnou věc, ale paní Cieslarová nikoli. Do telefonu mi řekla, že tohle není její práce, že neví, co má dělat a že mi ani nemůže dát kontakt na někoho, kdo mi poradil. Když jsem jí volala podruhé, tak mi telefon položila.
Služby cestovní kanceláře nulové.
Pláž je hned naproti hotelu, tohle je to jediné, krása pláže a dostupnost, co zachránila celý hotel.
StravaAsi nejhorší co jsem za celý život zažila.
Švédské stoly v hotelu Haromar znamenají, že si můžete vybrat ze tří menších stolků, co chcete, jeden ze stolů se ale ve stejném složení opakuje jak k snídani, obědu, tak i k večeři. Minimální výběr, kvalita jídla katastrofa, pečivo tolikrát zamražované a rozpékané, že už ani nejde polknout, pokud snídáte sladké snídaně, na výběr máte mezi oshlou sušenkou, co Vám servírují po celý týden zájezdu anebo něco, co by mělo připomínat seschlý croassant.
Večeře byly trošku lepší, až na ten jeden stůl, co se tam točí na všechny denní jídla. Ale i tak se tešíte až se najíte někde normálně.
V místním obchodě najdete dokonce Vaše snídaně, je to cca 10 cupcakes (pokud se tomu dá tak říkat, seschlé žluté houbičky?) za 1 euro, cereálie, které chutnají jako polystyren seženete také za 1 euro.
Ubytování mělo být ve tříhvězdičkovém hotelu, hotel odpovídal tak dvouhvězdě a booking.com Vám potvrdí, že to dvouhvězda je, to že jste si zaplatili tříhvězdičkový nikoho pravděpodobně z cestovní kanceláře IdealTour nezajímá.
Hotelový pokoj byl po příjezdu neuklizený, vrstva prachu, plíseň na zdi koupelny a podivný flek ve vaně, který jsme nedokázali identifikovat.
Za tohle plus, aspoň chodila uklízečka s čistými ručníky a občas přinesla i toaletní papír.
Byla tato recenze užitečná? (13) (1)
Sarolta Bazsó
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla to velmi příjemná dovolená. Možná se v budoucnu objeví otázky týkající se průvodce – zdá se, že není možné odstoupit – proto zde poznamenávám, že jeden z přidělených průvodců už je unavený, sleduje své vlastní zájmy (obchod s parfumerií v Andoře), cestující by se ho raději neměli ptát. Má bolesti v bedrech, proto nechodí pěšky do kopce – zajímalo by mě, jestli má bolesti každý středu při cestě do Andorry? :-) Pravda je, že v parfumerii strávil hodně času, poté se s velkými zavazadly dostal k autobusu. Samozřejmě s tím vám asi moc nepomůžete, pokud vím, španělská cestovní kancelář ho zaměstnává. Druhý průvodce je správný a korektní.
Byla to velmi příjemná dovolená. Možná se v budoucnu objeví otázky týkající se průvodce – zdá se, že není možné odstoupit – proto zde poznamenávám, že jeden z přidělených průvodců už je unavený, sleduje své vlastní zájmy (obchod s parfumerií v Andoře), cestující by se ho raději neměli ptát. Má bolesti v bedrech, proto nechodí pěšky do kopce – zajímalo by mě, jestli má bolesti každý středu při cestě do Andorry? :-) Pravda je, že v parfumerii strávil hodně času, poté se s velkými zavazadly dostal k autobusu. Samozřejmě s tím vám asi moc nepomůžete, pokud vím, španělská cestovní kancelář ho zaměstnává. Druhý průvodce je správný a korektní.
Blízko hotelu, s jemným štěrkem. Záchranáři odvádějí svou práci velmi svědomitě - mají toho hodně! - zvědavci se přibližují k vodě a jedna větší vlna
StravaHořlavé, rozmanité, chutné jídlo! Hotová "přibírací kúra"! :-)
UbytováníKrásný hotel s vkusně upraveným prostředím: zahrada s exotickými rostlinami, bazény. Pohodlný pokoj, dobře vybavená koupelna. Všude čistota.
SlužbyPři příjezdu i odjezdu jsme měli k dispozici úschovnu zavazadel, takže jsme si mohli příjemně zpříjemnit čas procházkou až do doby, než jsme mohli zabrat pokoj, resp. do odjezdu autobusu.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Kateřina Leitnerová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
krásná ale byl hrubý písek
Stravamístní strava mě vůbec nechutnala
Ubytováníklasika ale hotel byl až moc velký
Službyuklid pokojů, hrůza, nepovlíknutý povlečení, žádná výměna ručníku. hrůza
Byla tato recenze užitečná? (8) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.