Hotel Los Pinos

Hodnocení: 2/5

Španělsko, Costa del Maresme, Santa Susana

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od letiště Letiště 50 km
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Dětský koutek Dětský koutek ano
  • Surfování Surfování ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 17 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Michaela Vlčková

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Eva Studničková

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Michaela Vlčková

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Eva Studničková

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Veronika Buryánová

Hodnocení 4,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Rozhodně nejlepší dovolená jakou jsme mohli zažít. Poznali jsme tam super lidi se kterýma jsme zažili spoustu legrace. A jestli si s sebou někdo bere nudného partnera, který jen leží na pokoji a zkoumá kde jaký neuklizený kamínek z pláže, je to jeho problém. Krásnou dovolenou Vám nekazí hotel, ale Vy sami a vaši společníci. A jestli Vy, kteří si trapně stěžujete neumíte dovolenou užít a jen si stěžovat, tak si raději zůstaňte ve svých vytahaných teplácích doma.

Rozhodně nejlepší dovolená jakou jsme mohli zažít. Poznali jsme tam super lidi se kterýma jsme zažili spoustu legrace. A jestli si s sebou někdo bere nudného partnera, který jen leží na pokoji a zkoumá kde jaký neuklizený kamínek z pláže, je to jeho problém. Krásnou dovolenou Vám nekazí hotel, ale Vy sami a vaši společníci. A jestli Vy, kteří si trapně stěžujete neumíte dovolenou užít a jen si stěžovat, tak si raději zůstaňte ve svých vytahaných teplácích doma.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž jsme měli u hotelu a bar na kraji pláže takže nám nic nechybělo. Pláž je s hrubým pískem a občas nějaký ten nepořádek, ale to chápu když nepatří hotelu a nemá ji kdo uklízet a lidi jsou prasata co po sobě neuklidí. Na pláži doporučuji masáž. Pak jsou tam obchodníci a ti jsou strašně otravní. Jinak moře je teplé, čisté, ale žádná mušle.

Strava

Mě osobně jídlo chutnalo. Každý den jsem jedla něco jiného. Jeli jsme do Španělska a tudíž jsme jeli ochutnat jiné jídlo než u nás a někomu chutná někomu ne. S přítelem jsme si oblíbily mušle a ryby. Všimla jsem si, že i 10 minut před koncem snídaní, obědů a večeří doplňují jídlo a lidi tam nechají v klidu sedět jak dlouho chtějí. Měli jsme all inslusive, takže neomezení množství aklo i nealko v ceně a jídlo 4x denně.

Ubytování

Dostačující menší pokoj, s výhledem na moře. Moc jsme se tam ale nezdržovali, protože jsme nejeli na dovolenou se vyspat. Každý den jsme měli vyměněné ručníky, ustláno a uklizeno. Nemůžu si stěžovat.

Služby

VELKÉ PLUS recepční, animátorka a jeden z číšníků byli mladí a velice ochotní Češi. S ostatními číšníky jsme se taky brzo seznámili. Byli milí a usměvaví. Taky nesmím zapomenout na nočního hlídače. Pan Mario s námi seděl do 3 do rána u stolu a nechal nás popíjet a povídal si s námi. Animační program každou hodinu - šipky, vodní pólo, bingo a spoustu dalších her u kterých se vyblbnou nejen děti. :)

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Magdaléna Mikesková

Hodnocení 4,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

První dojem z hotelu jsme měli takový rozporuplný. Postupem týdne jsme však usoudili, že máme opravdu parádní ubytování které je čisté, blízko vody a s dobrými službami. Dole ve vestibulu byl kulečník a také promítací plátno na ktekrém běžela nějaká hudební stanice. Jeden večer se zrovna hrál fotbal, tak se většina turistů dívala dole na zápas. U hotelu byl také bazén. Poslední den pobytu jsme se k němu uchýlili, voda v něm byla ale o dost studená než moře. Výhodou bylo to, že u bazénu byly léhátka zdarma.

První dojem z hotelu jsme měli takový rozporuplný. Postupem týdne jsme však usoudili, že máme opravdu parádní ubytování které je čisté, blízko vody a s dobrými službami. Dole ve vestibulu byl kulečník a také promítací plátno na ktekrém běžela nějaká hudební stanice. Jeden večer se zrovna hrál fotbal, tak se většina turistů dívala dole na zápas. U hotelu byl také bazén. Poslední den pobytu jsme se k němu uchýlili, voda v něm byla ale o dost studená než moře. Výhodou bylo to, že u bazénu byly léhátka zdarma.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Obrovskou výhodou tohoto hotelu je, že pláž je přímo u hotelu. Stačilo tedy jen přejít pár metrů a už jsme se slunili na štěrkovité pláži. Za mírnou nevýhodu bych považovala, to, že na pláži bylo plno nedopalků od cigaret.
Byla taky možnost si na pláži zapůjčit léhátko a deštník na celý den. Samozřejmě za poplatek. Taky po pláži chodio plno prodejcú (většinou černochů a viětnamek) a nabízeli všelijaké zboží, melouny, kokosy a masáže, dodávalo to však pláži takovo u tu atmosvéru. Pan, co prodával kokonut nám bude tak trochu chybět :D.
Další co nás velice uchvátilo, byly vlny. Opravdu. Ve Španělsku to není jak v Chorvatsku. Měli jsme zde opravdu kolikrát až dvoumetrové vlny. Taky jsme se v nich dostatečně vyblbli. Usoudili jsem ale, že pro menší děti je to docela nebezpečné. Ne jednou jsem se totiž nemohla vyškrábat ven z vody.
Celkově jsem byla s pláží spokojená.

Strava

Strava byla výborá. Měli jsme sice polopenzi, ale rozhodně nám nepřišlo, že bychom trpěli hlady. Na hotelu opravdu výborně vaří. Hodně jsme si ráno ke snídani pochvalovali ovocné džusy. K večeři bylo pití sice za peníze ale takhle to chodí u většiny hotelů. Hodně jsme ocenili zákusky, které byly k večeři. S jídlem jsme byli celkově spokojení.

Ubytování

Ubytování bylo čisté a upravené. Docela mě překvapilo, že měl hotel na pokojích nový nábytek. Byli jsme ubytování v sedmém patře. Tam bohužel výtah nejezdí, ale těch pár schodů není taková hrůza. Vzhledem k tomu, že je to sedmé patro, dost nám tam pařilo sluníčko, takže jsme tam měli přes den jako v sauně. Klimatizace tam sice byla, ale aby zvládla takové vedro, na to byla krátká. Je to ale dorobná vada. Stejně jsme byli přes den na pláži a vraceli se až večer, kdy nám pokoj už trochu vychladl. Na pokoji byla též televize s ovladačem. Nepoužili jsme ji ale ani jedno. Jednak nebyl čas a taky ani chuť.
Malou vadou bylo to, že jsme se ubytovávali až tak pozdě ( o půl druhé; přitomnjsem dojeli o sedmi ráno) a že někteří z nás museli na klíčky od pokoje čekat ještě dýl. To už je ale spíš o lidech, když někdo nepochopí, že se má vystěhovat v deset a stěhuje se až kdesi o dvanácti, tak to taky tak vypadá. Na druhou stranu nás docela fascinovalo, že při výměně turistů mění hotel i madračky postelí. Tohle právě připisuji hotelu jako jedno velké plus.

Služby

Recepce byla milá, vstřícná. Poradila nám vše, co jsme potřebovali vědět. Paní uklízečky k nám chodily tak po různu, někdy jsme uklizené měli, někdy ne. Tohle nám trochu vadilo - zejména kvůli zemi v koupelně. Taky mohly aspoň dvakrát týdně zamést balkón.

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Blanka Kutláková

Hodnocení 1,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Tento zájezd hodnotím jako nejhorší dovolenou, kterou jsem kdy zažila!

Tento zájezd hodnotím jako nejhorší dovolenou, kterou jsem kdy zažila!

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

S pláží jsme byly naprosto spokojeni. Pláž byla u hotelu, což bylo asi jediné plus hotelu.

Strava

Bohužel ani zde nemůžu napsat nic pozitivního. Jídlo nám nechutnalo. K snídani nebylo vždy čerstvé pečivo. K večeři jsme měly většinou těstoviny nebo hranolky a nějaké maso, které bylo tuhé. Proto jsme zvolily stravování mimo náš hotel za místní restaurace.

Ubytování

Ubytování bylo katastrofální, první pokoj, který nám byl přidělen byl v sedmém patře, výtah jel pouze do šestého. Po příchodu na pokoj jsme tam měly tři postele, přestože jsem byly jen dvě, koupelna byla v katastrofálním stavu. Nefunkční klimatizace, takže první noc jsme měly na pokoji zhruba 35 stupňů. Dveře od balkonu nešli zavřít. Druhý dne jsme si stěžovali a byly jsme rozhodnuté, že hotel opustíme a na vlastní náklady se přestěhujeme do jiného! Bylo nám neustále řečeno, že hotel je plný a nelze vyměnit pokoj! Poté co jsme už byly hodně naštvaný, nám pokoj vyměnili. Vzhledově vypadal lépe, ale klimatizace přesto nefungovala. Na pokoji nám také někdo odcizil boty! Upozorňuji, že pokoj jsme zamykaly a nenechávaly ani otevřené dveře od balkonu či okno. Dokonce jsme se setkaly také s tím, že v hotelovém bazénu jeden den plaval lidský výkal. I přes upozonění několika klientů hotelu to bylo odstraněno až zhruba za 1,5 hodiny! Již jsme se už ani v bazénu nekoupaly!

Služby

Služby hotelu fungovali jen díky recepční, která byla z České republiky a snažila se naše reklamace vždy v rámci možností vyřešit! Úklidová služba fungovala. Jinak nic jiného nefungovalo.

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...