Papi Hodnocení: 3/5
od 6 554 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 554 Kč za os.
od 7 804 Kč za os.
od 5 290 Kč za os.
od 4 910 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 24 hodnocení)
Michal Ješ
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V Španielsku som predtým nikdy nebol a milo ma prekvapila čistota vody, obrovská pláž, relatívna čistota mesta, na to koľko tam bolo dovolenkárov, nízke ceny a dostupnosť do Girony a Barcelony ako aj okolitých letovísk priamo vlakom, hoci som ho nevyužil a do Barcelony som šiel so sprievodcom z cestovnej kancelárie.
V Španielsku som predtým nikdy nebol a milo ma prekvapila čistota vody, obrovská pláž, relatívna čistota mesta, na to koľko tam bolo dovolenkárov, nízke ceny a dostupnosť do Girony a Barcelony ako aj okolitých letovísk priamo vlakom, hoci som ho nevyužil a do Barcelony som šiel so sprievodcom z cestovnej kancelárie.
Pláže sú bez poplatkov za vstup, ráno je tam málo ľudí ale okolo obeda sa naplní. Čistota mohla byť trochu lepšia, boli tam špaky z cigariet a kúsky skla som videl tiež. Inak piesok bol príjemný, trochu hrubší. také malé kamienky a naobed, keď naňho pražilo slnko hrozne horúci, Keď som prišiel bola voda pokojná a už ráno o 8-mej hodine teplá a dalo sa plávať. Počas týždňa boli aj vyššie a divokejšie vlny, kedy bolo náročnejšie dostať sa do mora. Ale celkovo to bolo fajn a čakal som horšie.
StravaStravovanie formou švédskych stolov, dalo sa vybrať zo všetkého, od zeleniny, klobás, mäsa, ryže, rýb a aj ovocia, ktoré sme mali každý večer a rôznych dezertov. Bol som spokojný a raňajky mi postačili aj na celý deň.
UbytováníHotel je v centre mesta, všetko je na dosah, hoci pláž je vzdialená cez 0,5 km, ale to mi nevadilo. Izba bola dostačujúca, jedna posteľ, skriňa, kúpeľňa zo záchodom a sprchou mi stačili, aj tak som tam chodil len spať.
SlužbyKaždý deň som mal ustlanú posteľ, recepčný boli ochotní pomôcť vo všetkom, v jedálni vrchní poháňal časníčky aby bolo pre všetkých vždy všetko na stoloch.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (4) (1)
Kristýna B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel a jeho služby byly úžasné, pláž byla čistá a nebyla přeplněná, takže ideální. Služby cestovní kanceláře bohužel nenadchly, delegátka nám nijak zvlášť nepomáhala.
Hotel a jeho služby byly úžasné, pláž byla čistá a nebyla přeplněná, takže ideální. Služby cestovní kanceláře bohužel nenadchly, delegátka nám nijak zvlášť nepomáhala.
Písčitá pláž, moc pěkná a uklizená. Lidí tam nebylo moc, takže se vždy našlo bez problému místo k ležení (alespoň v září). Zrovna jsme schytali pořádné vlny, což bylo super. Mohu jen doporučit.
StravaJídlo bylo fantastické, nenašlo se téměř nic co by nám nechutnalo. Výběr byl rozmanitý - ryby, maso, ale i vegetariánská strava nebo saláty. I ráno si každý vybral na co měl chuť od slaného po slané, párečky i cornflakes.
UbytováníPokoje byly sice malé, ale útulné. Balkon měl krásný výhled do parku. Naprosto to stačilo.
SlužbyRecepční byly kdykoliv k dispozici a velice ochotní jakkoliv vyhovět nebo pomoci. Na terase s bazénem byl krásný výhled a bar s pěkným posezením.
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Filtrovat recenze
Martin Středa
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vyborne
Vyborne
Vynikajici
StravaUsla
UbytováníVyBorne
SlužbyDobre
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Gabriel Á.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel je vhodný na prespanie. Boli sme potešení okolím. Strávili sme 2 dni v Barcelone, kam chodil vlak (cca hodinu) popri mori. V neďalekom okolí je aj mestečko Blanes, kde je krásna botanická záhrada s výhľadom na more. Počasie nám vyšlo pekné.
Ľudia sú ochotní a milí.
Hotel je vhodný na prespanie. Boli sme potešení okolím. Strávili sme 2 dni v Barcelone, kam chodil vlak (cca hodinu) popri mori. V neďalekom okolí je aj mestečko Blanes, kde je krásna botanická záhrada s výhľadom na more. Počasie nám vyšlo pekné.
Ľudia sú ochotní a milí.
K pláži sa dostanete cca 15 minútovou chôdzou po uličke s obchodmi a stánkami. Zprvu piesočnatá pláž sa mení na menšie kamienky. Nie sú tam ježkovia. Najprv sme mali topánky do vody, ale zistili sme že ich nepotrebujeme. Voda bola osviežujúca a voda čistá. Navečer boli väčšie vlny.
StravaJedla bolo dosť a bolo často dopĺňané. Škoda však, že pečivo na raňajky bolo kupované v Carrefoure, a zrejme to najlacnejšie čo mali. V ponuke mali aj ovocie, z čoho bol veľmi dobrý melón. Šunka nebola najlepšej kvality, ale nie je to 5 hviezdičkový hotel. K pitiu klasické automatové nápoje - džús, káva, čokoláda, čaj. S tým sme ale rátali. Aj keď káva v hotelovej reštike nie je nič extra, hneď pri vstupe do recepcie je výborná kaviareň Joao, kde majú aj dobré ceny, aj výbornú kávu.
Ako bezlepkár som sa viac-menej najedol, ale okrem toho, že mäsová omáčka vraj neobsahovala lepok a ryba väčšinou bola neobalená, nijak to neriešili. Raz sme sa ich opýtali či je jedlo z mletého mäsa bezlepkové alebo nie, vraveli že nie, ale hneď sa ma opýtali, koľko kusov by som chcel a nahlásili to kuchárke. Za 20-25 minút mi doniesli veľkú porciu grilovaného rebra, to ma potešilo. Dohodli sme sa s jednou čašníčkou, že aj na druhý deň mi niečo pripravia, ale keď som už 20 minút nemal nič na stole okrem zelenín a ovocia, čašníčka išla zisťovať stav. Čašník ktorému to zverila to zabudol povedať kuchárke... a odvtedy už sme to neriešili. Občas mi povedali čo je z výberu bez lepku, ale už sme si nepýtali vlastné jedlo. Najviac mi tam ale chýbalo bezlepkové pečivo.
Izby sú pravidelne upratované, každý deň nám utierali dlážku a kúpeľňa bola úplne v poriadku. Niekoľkokrát sa nám však stalo, že sme sa nevedeli dostať do vlastnej izby, bol tam nejaký problém s kartou, ktorou sme odomykali dvere.
Mali sme balkón otočený do ulice, ktorá viedla k námestiu. Večer bolo počuť rôzne koncerty, čo sa nám skôr páčilo, a keďže sme mali nabitý program cez deň, boli sme unavení a zaspali v pohode.
Klíma na izbe fungovala pri každom zatvorení balkóna. Veľmi sme ju ale nevyužívali, keďže teplota vonku bola do 29 stupňov.
TV sme zapli len raz, a obraz nefungoval. Ale neprišli sme na dovču pozerať telku, takže nám to nevadilo.
Vadilo nám, že sme nemali chladničku, a tiež to, že trezor bol za poplatok 20 eur na týždeň.
Wifi je len na recepcii. Bazén na štvrtom poschodí sme nevyužívali.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Týden se dá při pěkném počasí vydržet.
Týden se dá při pěkném počasí vydržet.
V prospektu se píše "jemný písek", o kterém není ani vidu. Jde o drobné kamínky, takže procházky podél pláže nejsou realizovatelné, neboť nohy se příliš boří a pláž se svažuje prudčeji k moři.
Moře bylo příjemné, ale několik metrů od pláže se vyskytoval různý drobný nepořádek, kterým bylo nutno se proplavat do čisté vody.
Příjemné plážové bary, toalety, psí pláž.
Nedovařené ryby, některé chody byly rychle spotřebovány a nebyly již doplněny. Zelenina připravená ve smyslu ochuť si sám, ale chybělo koření, k dispozici byla jen sůl, jeden olej a balsamico na jednom stolku uprostřed jídelny. Pečivo vesměs nejhorší verze zmrazeného polotovaru, se spoustou chemie. Nejlacinější těstoviny, kuřecí "nugetky", nastavované mleté maso čímsi, co mělo zvětšit objem, vše neslané a nemastné. Stoly nepřipravené pro další strávníky po odchozích hostech.
UbytováníJde spíše o hostel s dvojí kvalitou pokojů. Naše "kvalita" znamenala oprýskané stěny, loupající se tapety, málo místa, nulovou estetiku.
SlužbyNic dalšího nebylo nabízeno.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Jitka K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově to byla příjemná dovolená.
Co se ubytování týče, rozhodně to není hotel pro náročnějšího klienta. Pokud vám ale jde spíše o destinaci, jedná se o poměrně klidné letovisko a v nabídce cestovky je spousta výletů po okolí.
Jídlo bylo moc dobré, jediné co nám trochu vadilo, že u večeře nebyla v ceně ani voda. Naproti tomu, u snídaně bylo na výběr z několika druhů kávy, čajů i džusů.
Celkově to byla příjemná dovolená.
Co se ubytování týče, rozhodně to není hotel pro náročnějšího klienta. Pokud vám ale jde spíše o destinaci, jedná se o poměrně klidné letovisko a v nabídce cestovky je spousta výletů po okolí.
Jídlo bylo moc dobré, jediné co nám trochu vadilo, že u večeře nebyla v ceně ani voda. Naproti tomu, u snídaně bylo na výběr z několika druhů kávy, čajů i džusů.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
x
x
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...