Papi Hodnocení: 3/5
od 6 554 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 554 Kč za os.
od 7 804 Kč za os.
od 5 290 Kč za os.
od 4 910 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 32 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Uzasna dovolena.
Uzasna dovolena.
cista voda, pekne plaze
StravaBey vyhrad
UbytováníSkvele
SlužbyBez vyhrad
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Simona P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Michael K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Daniela K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově hodnotím dovolenou velmi pozitivně. Milý personál, velké množství chutného jídla, krásná promenáda s písčitou rozlehlou pláží. Hotel je blízko pláže i nádraží, využili jsme toho, že je blízko vlak a jeli jsme na výlet do Barcelony, kde jsme navštívili známou ulici La Rambla a také akvárium. Pineda de Mar nás velmi okouzlila a rádi ji navštívíme znovu. :-)
Celkově hodnotím dovolenou velmi pozitivně. Milý personál, velké množství chutného jídla, krásná promenáda s písčitou rozlehlou pláží. Hotel je blízko pláže i nádraží, využili jsme toho, že je blízko vlak a jeli jsme na výlet do Barcelony, kde jsme navštívili známou ulici La Rambla a také akvárium. Pineda de Mar nás velmi okouzlila a rádi ji navštívíme znovu. :-)
Písečná pláž blízko hotelu. Ráno jsme vždy vstali, po cestě na pláž jsme si koupili vodu v malém stánku. Byli jsme velmi překvapeni, jak byla písečná pláž rozlehlá! I přesto, že v jednotlivých letoviscích bylo jistě mnoho lidí, kvůli rozloze vypadaly pláže poloprázdně. :-) Na plážích bylo několik pěkných barů.
StravaVynikající. Strava formou švédských stolů, velký výběr. I já jako vegetariánka jsem byla neskutečně spokojená. Přítel vyzkoušel známe speciality.
UbytováníUbytování bylo bez problému. Pokoj, koupelna a balkón. V pokoji základní zařízení- postel, skříň, televize - zde cena odpovídá kvalitě. Hlavně bylo vše čisté. S ubytováním jsme byli spokojení.
SlužbySlužby bez problému, všichni byli moc milí, jediné, co nám vadilo, bylo, že v noci jsme každý den slyšeli ohromný ruch v hotelu od lidí. Bar sice zavíral ve 12 hodin, ale přesto i ve 3 ráno jsme nemohli spát, kvůli velkému hluku. Zpočátku jsme si říkali, že to k dovolené patří, ale druhý den jsme byli vždy nevyspalí. Každý večer v hotelu byla nějaká akce pro děti - my děti nemáme, ale akce jsme se také zúčastnovali. Na programu byl třeba kouzelník, to se nám moc líbilo. Měli jsme půjčená kola, tak jsme si projeli promenádu na pláži. Co se týká výletů můžete se domluvit s delegátem, nebo jet na vlastní pěst. :-) My si vybrali druhou možnost. Jeli jsme na výlet do Barcelony a moc jsme si ho užili. Jen takové doporučení, pokud budete chtít navštívit jakoukoli památku je lepší, když si vstup rezervujete dopředu např. přes internet. Např. La Sagrada família bývá vyprodána několik dní dopředu.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Eva P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělé jídlo,milá obsluha ,pokoje čisté ale trochu těsné a zastaralé .
Velice milá a pozorná delegátka.
Skvělé jídlo,milá obsluha ,pokoje čisté ale trochu těsné a zastaralé .
Velice milá a pozorná delegátka.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Veronika Postová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vše mělo jak má, až na drobné nedorozumění s CK. Delegátka na místě p. Simona byla úžasná a zachraňovala co mohla.
Vše mělo jak má, až na drobné nedorozumění s CK. Delegátka na místě p. Simona byla úžasná a zachraňovala co mohla.
Pláž byla kousek, a byla čistá, na to že byla veřejná mě překvapilo. Moře krásné.
StravaStrava neměla chybu, bylo z čeho vybírat a pití to samé.
UbytováníUbytování bylo horší neodpovídalo kvalitě a mělo spoustu nedostatku.
SlužbyVšichni bylo ochotný, žádnou chybu to nemělo.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...