Papi Hodnocení: 3/5
od 6 554 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 554 Kč za os.
od 7 804 Kč za os.
od 5 290 Kč za os.
od 4 910 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)
Anna Schubertová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pokoje a služby v hotelu byly velmi dobré. Tento hotel je dobrý pro klidný pobyt, zejména pro starší lidi a pro rodiny s dětmi. Dostupnost pláže pár minut pěšky, do centra města také pár minut pěšky.
Pokoje a služby v hotelu byly velmi dobré. Tento hotel je dobrý pro klidný pobyt, zejména pro starší lidi a pro rodiny s dětmi. Dostupnost pláže pár minut pěšky, do centra města také pár minut pěšky.
Pár minut pěšky od hotelu. Pokud nechcete platit každý den drahé slunečníky a lehátka, doporučujeme koupit slunečník v obchodě za pár EUR a ležet na písku.
StravaStrava byla velmi dobrá, pestrá. Každý si tam mohl vzít to, co mu vyhovovalo.
UbytováníPůvodní ubytování objednané přes cestovní kancelář bylo mimo hotel, v jiné budově ve vedlejší ulici nedaleko hotelu. Pokoje byly bez balkonů, trochu zatuchlé, nebyla možnost jak sušit mokré plavky a ručníky. Toto ubytování se nám vůbec nelíbilo. Nebyla jsem upozorněna cestovní kanceláří, že ubytování bude mimo hotel.
Při příjezdu jsme trvali na ubytování přímo v hotelu, kde byly hezké pokoje s balkony. Nakonec se výměna pokoje podařila a bydleli jsme přímo v hotelu v pokoji s balkonem. Za tuto výměnu jsem ale musela připlatit Eur 10/noc.
Takže poučení - pokud se objednává zájezd, ihned trvat na bydlení v hotelu, který je uveden na fotografii.
Slušné, personál vstřícný.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Ivan Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem velmi dobrý, jediným problémem bylo mini disco pod oknem pokoje. Každý den od 19:30 do 23:30. Velmi hlasité i při zavřeném okně, většinou se nedalo při produkci ani sedět na balkóně. Ale na žádost lze pokoj bez problému vyměnit, na recepci byli velmi vstřícní. Plusem byla naprostá absence hmyzu, žádní komáři, mouchy, pavouci, nic.
Jen bych doplnil informace na cestu. Pro někoho kdo poletí poprvé, může být problém se na letišti, zvláště v Barceloně, orientovat.
Celkový dojem velmi dobrý, jediným problémem bylo mini disco pod oknem pokoje. Každý den od 19:30 do 23:30. Velmi hlasité i při zavřeném okně, většinou se nedalo při produkci ani sedět na balkóně. Ale na žádost lze pokoj bez problému vyměnit, na recepci byli velmi vstřícní. Plusem byla naprostá absence hmyzu, žádní komáři, mouchy, pavouci, nic.
Jen bych doplnil informace na cestu. Pro někoho kdo poletí poprvé, může být problém se na letišti, zvláště v Barceloně, orientovat.
Pláž 5 minut od hotelu, čistá, s dostatkem prostoru. Z Pinedy lze jít na obě strany - Callela i Santa Susanna - několik kilometrů a pořád jdete po (téměř) nepřerušené pláži. Vstup do vody poměrně strmý, 3 metry od břehu už člověk nedošlápl na dno, ale dalo se to. Moře čisté a poměrně klidné, větší vlny byly jen jeden den z týdne. Někde jsou za poplatek lehátka i slunečníky, ale lze to pohodlně i bez nich. Stačí plážová podložka, na slunci se dá bez problému vydržet. A pokud ho máte dost, dá se hned vedle pláže najít dostatek prostoru se stínem na relaxaci.
StravaVybrali jsme si polopenzi a dnes bych volil spíš jen snídani a večeře v místních restauracích, kterých je v okolí dostatek, protože po večeři v hotelu už nebyla chuť jít si někam sednout :-). Strava formou švédských stolů, široká nabídka, vždy se dalo bez problému vybrat. Velmi chutné, denně obměňované varianty teplých jídel. Nápoje k snídani z automatů zdarma - džusy, káva mléko, čaj, od všeho několik druhů. K večeři pro polopenzáky za rozumný poplatek - nealko, pivo, víno
UbytováníUbytování velmi slušné, pokoje sice malé, ale čisté a denně uklízené. Free internet, pokoj ve 2. patře byl pokrytý kvalitním wifi signálem. Personál vstřícný a ochotný.
SlužbyKromě stravování jsme žádnou službu nevyužívali. Vadili nám jen výše zmíněné hudební produkce pod oknem.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Filtrovat recenze
Simona Poláková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Mizerná organizace pobytu.
Mizerná organizace pobytu.
Vynikající
StravaVynikající
UbytováníOdpovídá ceně
SlužbyOdpovídá ceně
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Kateřina V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Ivan Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem velmi dobrý, jediným problémem bylo mini disco pod oknem pokoje. Každý den od 19:30 do 23:30. Velmi hlasité i při zavřeném okně, většinou se nedalo při produkci ani sedět na balkóně. Ale na žádost lze pokoj bez problému vyměnit, na recepci byli velmi vstřícní. Plusem byla naprostá absence hmyzu, žádní komáři, mouchy, pavouci, nic.
Jen bych doplnil informace na cestu. Pro někoho kdo poletí poprvé, může být problém se na letišti, zvláště v Barceloně, orientovat.
Celkový dojem velmi dobrý, jediným problémem bylo mini disco pod oknem pokoje. Každý den od 19:30 do 23:30. Velmi hlasité i při zavřeném okně, většinou se nedalo při produkci ani sedět na balkóně. Ale na žádost lze pokoj bez problému vyměnit, na recepci byli velmi vstřícní. Plusem byla naprostá absence hmyzu, žádní komáři, mouchy, pavouci, nic.
Jen bych doplnil informace na cestu. Pro někoho kdo poletí poprvé, může být problém se na letišti, zvláště v Barceloně, orientovat.
Pláž 5 minut od hotelu, čistá, s dostatkem prostoru. Z Pinedy lze jít na obě strany - Callela i Santa Susanna - několik kilometrů a pořád jdete po (téměř) nepřerušené pláži. Vstup do vody poměrně strmý, 3 metry od břehu už člověk nedošlápl na dno, ale dalo se to. Moře čisté a poměrně klidné, větší vlny byly jen jeden den z týdne. Někde jsou za poplatek lehátka i slunečníky, ale lze to pohodlně i bez nich. Stačí plážová podložka, na slunci se dá bez problému vydržet. A pokud ho máte dost, dá se hned vedle pláže najít dostatek prostoru se stínem na relaxaci.
StravaVybrali jsme si polopenzi a dnes bych volil spíš jen snídani a večeře v místních restauracích, kterých je v okolí dostatek, protože po večeři v hotelu už nebyla chuť jít si někam sednout :-). Strava formou švédských stolů, široká nabídka, vždy se dalo bez problému vybrat. Velmi chutné, denně obměňované varianty teplých jídel. Nápoje k snídani z automatů zdarma - džusy, káva mléko, čaj, od všeho několik druhů. K večeři pro polopenzáky za rozumný poplatek - nealko, pivo, víno
UbytováníUbytování velmi slušné, pokoje sice malé, ale čisté a denně uklízené. Free internet, pokoj ve 2. patře byl pokrytý kvalitním wifi signálem. Personál vstřícný a ochotný.
SlužbyKromě stravování jsme žádnou službu nevyužívali. Vadili nám jen výše zmíněné hudební produkce pod oknem.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Anna Schubertová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pokoje a služby v hotelu byly velmi dobré. Tento hotel je dobrý pro klidný pobyt, zejména pro starší lidi a pro rodiny s dětmi. Dostupnost pláže pár minut pěšky, do centra města také pár minut pěšky.
Pokoje a služby v hotelu byly velmi dobré. Tento hotel je dobrý pro klidný pobyt, zejména pro starší lidi a pro rodiny s dětmi. Dostupnost pláže pár minut pěšky, do centra města také pár minut pěšky.
Pár minut pěšky od hotelu. Pokud nechcete platit každý den drahé slunečníky a lehátka, doporučujeme koupit slunečník v obchodě za pár EUR a ležet na písku.
StravaStrava byla velmi dobrá, pestrá. Každý si tam mohl vzít to, co mu vyhovovalo.
UbytováníPůvodní ubytování objednané přes cestovní kancelář bylo mimo hotel, v jiné budově ve vedlejší ulici nedaleko hotelu. Pokoje byly bez balkonů, trochu zatuchlé, nebyla možnost jak sušit mokré plavky a ručníky. Toto ubytování se nám vůbec nelíbilo. Nebyla jsem upozorněna cestovní kanceláří, že ubytování bude mimo hotel.
Při příjezdu jsme trvali na ubytování přímo v hotelu, kde byly hezké pokoje s balkony. Nakonec se výměna pokoje podařila a bydleli jsme přímo v hotelu v pokoji s balkonem. Za tuto výměnu jsem ale musela připlatit Eur 10/noc.
Takže poučení - pokud se objednává zájezd, ihned trvat na bydlení v hotelu, který je uveden na fotografii.
Slušné, personál vstřícný.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...