Hotel Quintasol

Hodnocení: 1/5

Španělsko, Costa del Maresme, Malgrat de Mar

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Poloha

Příjemný hotel leží v katalánském městečku Malgrat de Mar, významné španělské město Barcelona je vzdálené 60 kilometrů. Centrum turistického městečka se nachází asi deset minut chůze od hotelu.

Vybavení

V areálu komfortně zařízeného hotelu je recepce, která je 24 hodin denně k dispozici hostům, dále se zde nachází venkovní bazén a možnost grilování. Hosté mohou navštívit bar.

Ubytování

Ubytování je nabízené v apartmánech, které jsou pro dva dospělé. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, dvoulůžkový pokoj a obývací jídelnu s televizorem a plně vybavený kuchyňský kout. Součástí každého apartmánu je vlastní terasa s krásným výhledem na moře.

Strava

V okolí hotelu je široká nabídka restaurací, barů a kaváren, kde mohou turisté ochutnat místní speciality.

Služby

V areálu hotelu mohou klienti využívat bezdrátové internetové připojení zdarma. Součástí hotelu je také parkoviště, které je zpoplatněno 5 EUR za den. Na recepci mohou klienti využít trezor.

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 0 m
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Minibar, Bar Minibar ano
  • Lednička Lednička ano
  • Dětský bazén Dětský bazén ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Recenze ubytování

Výborné (na základě 7 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Hodnocení 4,5 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Tento hotel je 5. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 96 v Costa del Maresme.

Jana Š.

Hodnocení 4,7 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená skvělá, příjemní lidé, čisté moře, ...

Dovolená skvělá, příjemní lidé, čisté moře, ...

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž písečná, široká, dlouhá, čistá. Každou noc a ráno ji uklízeli.

Strava

Stravovali jsme se sami. V místě je spousta restaurací, kaváren, rychlého občerstvení, kde jsme se kdykoliv dobře najedli.

Ubytování

Ubytování bylo na velmi dobré úrovni. Apartmán byl velký, čistý, pěkný. Krásná a velká koupelna. Stálo by za to, dovybavit kuchyni miskami nebo hlubokými talířky na polévku.

Služby

Služby byly standartní. Vždy nám vyšli vstříc.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Lenka K.

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená v tomto letovisku byla fantastická,moře hned u apartmánu,pláže široké ,čisté,to samé i moře,byli jsme zde v termínu od 8.9.-15.9.2018 a počasí nádhera,kolem 30stupnu,tak akorát,žádný dusno k padnutí,na pláži to přijemně pofukuje,tak se člověk může krásně slunit,září ideální,není tu už tolik turistů,takže nejsou pláže tak přeliděné.K dispozici též bazén a bar u pláže,velmi příjemní a ochotní lidé-což jsou Španělové asi všichni.Okolí taky supr,sice tam vede trat ale vlak projede tak jednou za hodinu a vubec vás to nijak neruší,projdete u apartmánu podchodem na druhou stranu a hned vyjdete na promenádě,kde je krámek vedle krámku a mnoho restaurací,barů apod..my jsme toho hodně prošli,na jednu stranu dojdete do starého městečka Malgret de Mar a na opačnou stranu do Santa Susany,je tu mnoho vyžítí jak na pobavení tak i na nákupy,každý večer to tu žije,prostě paráda,a i když vlastně bydlíte hned u promenády,nijak vás to neruší v noci při spaní,prostě s tím nočním životem splynete a pokud jste unavení tak prostě spíte a žádný ruch vám nevadí,doporučuji též procházku po pláži směrem k Santa Susaně,je to fakt krása.Na pláži je též spoustu vyžití,můžete si půjčit skutr,nebo vás svezou na vodním banánu a taky tu jezdi výletní lod kolem pobřeží,vydat se taky můžete na výlet do Barcelony,je tu spousta výletu,vše vám řekne paní delegátka.Celkově jsme byli moc spokojeni a mohu toto letovisko i tyto apartmány jen doporučit,za ty peníze opravdu supr dovolená.

Dovolená v tomto letovisku byla fantastická,moře hned u apartmánu,pláže široké ,čisté,to samé i moře,byli jsme zde v termínu od 8.9.-15.9.2018 a počasí nádhera,kolem 30stupnu,tak akorát,žádný dusno k padnutí,na pláži to přijemně pofukuje,tak se člověk může krásně slunit,září ideální,není tu už tolik turistů,takže nejsou pláže tak přeliděné.K dispozici též bazén a bar u pláže,velmi příjemní a ochotní lidé-což jsou Španělové asi všichni.Okolí taky supr,sice tam vede trat ale vlak projede tak jednou za hodinu a vubec vás to nijak neruší,projdete u apartmánu podchodem na druhou stranu a hned vyjdete na promenádě,kde je krámek vedle krámku a mnoho restaurací,barů apod..my jsme toho hodně prošli,na jednu stranu dojdete do starého městečka Malgret de Mar a na opačnou stranu do Santa Susany,je tu mnoho vyžítí jak na pobavení tak i na nákupy,každý večer to tu žije,prostě paráda,a i když vlastně bydlíte hned u promenády,nijak vás to neruší v noci při spaní,prostě s tím nočním životem splynete a pokud jste unavení tak prostě spíte a žádný ruch vám nevadí,doporučuji též procházku po pláži směrem k Santa Susaně,je to fakt krása.Na pláži je též spoustu vyžití,můžete si půjčit skutr,nebo vás svezou na vodním banánu a taky tu jezdi výletní lod kolem pobřeží,vydat se taky můžete na výlet do Barcelony,je tu spousta výletu,vše vám řekne paní delegátka.Celkově jsme byli moc spokojeni a mohu toto letovisko i tyto apartmány jen doporučit,za ty peníze opravdu supr dovolená.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž byla hned u apartmánu,krásná,čistá,široká,byli jsme moc moc spokojený,moře to samé,nádhera.

Strava

Dovolenou jsme měli bez objednané stravy,takže jsme si chodili naproti do supermarketu pro snidaně a nějakou tu sváču,většinou jsme jen přes den něco zakousli a každý večer jsme vyráželi se najíst ven do restaurace.V krámě jsme kupovali jogurty,bagety,ovoce,zeleninu a hlavně mají výborné klobásy,šunku,sýry,salámy,prostě všechno..Každý večer jsme chodili do stejné restaurace naproti apartmánu,jmenovala se Casa-Nova a tam teda vařili luxusně a byli vždycky milí a ochotní,takže co se týče jídla a stravování nemám jedinou výtku,všechno mají výborné.

Ubytování

Co se týče ubytováni v pokojích je sice starší nábytek,ale vše je čisté,udržované,jen v kuchyni jsme neměli žádný ostřejší nůž na krájení a utěrku,tak jsme si koupili ale to je tak jediné co bych vytkla.Lednice fungovala jak měla sprcha krásně prostorná.Na pokoji byl i trezor,což jsme ocenili,zaplatili jsme v recepci a paní nám dala klíč.

Služby

Služba v hotelu byla uspokojivá,každý den chodili uklízet,měnit ručníky apod.,pokud jste nechtěli svůj pokoj uklidit,nebyl problém že ho uklidí až na konci pobytu,personál opět velmi milý,ochotný,žádný problém,pořád se usmívají a celkově tam prostě ty lidi žijí bez stresu a v pohodě.Co se týče venkovních prostorů každý den zametali a uklízeli kolem bazénu a celkově prostory kolem apartmanu,prostě fakt čisto a je vidět že si dávají záležet aby se tam lidem líbilo.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Filtrovat recenze

Anonym

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Lenka K.

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená v tomto letovisku byla fantastická,moře hned u apartmánu,pláže široké ,čisté,to samé i moře,byli jsme zde v termínu od 8.9.-15.9.2018 a počasí nádhera,kolem 30stupnu,tak akorát,žádný dusno k padnutí,na pláži to přijemně pofukuje,tak se člověk může krásně slunit,září ideální,není tu už tolik turistů,takže nejsou pláže tak přeliděné.K dispozici též bazén a bar u pláže,velmi příjemní a ochotní lidé-což jsou Španělové asi všichni.Okolí taky supr,sice tam vede trat ale vlak projede tak jednou za hodinu a vubec vás to nijak neruší,projdete u apartmánu podchodem na druhou stranu a hned vyjdete na promenádě,kde je krámek vedle krámku a mnoho restaurací,barů apod..my jsme toho hodně prošli,na jednu stranu dojdete do starého městečka Malgret de Mar a na opačnou stranu do Santa Susany,je tu mnoho vyžítí jak na pobavení tak i na nákupy,každý večer to tu žije,prostě paráda,a i když vlastně bydlíte hned u promenády,nijak vás to neruší v noci při spaní,prostě s tím nočním životem splynete a pokud jste unavení tak prostě spíte a žádný ruch vám nevadí,doporučuji též procházku po pláži směrem k Santa Susaně,je to fakt krása.Na pláži je též spoustu vyžití,můžete si půjčit skutr,nebo vás svezou na vodním banánu a taky tu jezdi výletní lod kolem pobřeží,vydat se taky můžete na výlet do Barcelony,je tu spousta výletu,vše vám řekne paní delegátka.Celkově jsme byli moc spokojeni a mohu toto letovisko i tyto apartmány jen doporučit,za ty peníze opravdu supr dovolená.

Dovolená v tomto letovisku byla fantastická,moře hned u apartmánu,pláže široké ,čisté,to samé i moře,byli jsme zde v termínu od 8.9.-15.9.2018 a počasí nádhera,kolem 30stupnu,tak akorát,žádný dusno k padnutí,na pláži to přijemně pofukuje,tak se člověk může krásně slunit,září ideální,není tu už tolik turistů,takže nejsou pláže tak přeliděné.K dispozici též bazén a bar u pláže,velmi příjemní a ochotní lidé-což jsou Španělové asi všichni.Okolí taky supr,sice tam vede trat ale vlak projede tak jednou za hodinu a vubec vás to nijak neruší,projdete u apartmánu podchodem na druhou stranu a hned vyjdete na promenádě,kde je krámek vedle krámku a mnoho restaurací,barů apod..my jsme toho hodně prošli,na jednu stranu dojdete do starého městečka Malgret de Mar a na opačnou stranu do Santa Susany,je tu mnoho vyžítí jak na pobavení tak i na nákupy,každý večer to tu žije,prostě paráda,a i když vlastně bydlíte hned u promenády,nijak vás to neruší v noci při spaní,prostě s tím nočním životem splynete a pokud jste unavení tak prostě spíte a žádný ruch vám nevadí,doporučuji též procházku po pláži směrem k Santa Susaně,je to fakt krása.Na pláži je též spoustu vyžití,můžete si půjčit skutr,nebo vás svezou na vodním banánu a taky tu jezdi výletní lod kolem pobřeží,vydat se taky můžete na výlet do Barcelony,je tu spousta výletu,vše vám řekne paní delegátka.Celkově jsme byli moc spokojeni a mohu toto letovisko i tyto apartmány jen doporučit,za ty peníze opravdu supr dovolená.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž byla hned u apartmánu,krásná,čistá,široká,byli jsme moc moc spokojený,moře to samé,nádhera.

Strava

Dovolenou jsme měli bez objednané stravy,takže jsme si chodili naproti do supermarketu pro snidaně a nějakou tu sváču,většinou jsme jen přes den něco zakousli a každý večer jsme vyráželi se najíst ven do restaurace.V krámě jsme kupovali jogurty,bagety,ovoce,zeleninu a hlavně mají výborné klobásy,šunku,sýry,salámy,prostě všechno..Každý večer jsme chodili do stejné restaurace naproti apartmánu,jmenovala se Casa-Nova a tam teda vařili luxusně a byli vždycky milí a ochotní,takže co se týče jídla a stravování nemám jedinou výtku,všechno mají výborné.

Ubytování

Co se týče ubytováni v pokojích je sice starší nábytek,ale vše je čisté,udržované,jen v kuchyni jsme neměli žádný ostřejší nůž na krájení a utěrku,tak jsme si koupili ale to je tak jediné co bych vytkla.Lednice fungovala jak měla sprcha krásně prostorná.Na pokoji byl i trezor,což jsme ocenili,zaplatili jsme v recepci a paní nám dala klíč.

Služby

Služba v hotelu byla uspokojivá,každý den chodili uklízet,měnit ručníky apod.,pokud jste nechtěli svůj pokoj uklidit,nebyl problém že ho uklidí až na konci pobytu,personál opět velmi milý,ochotný,žádný problém,pořád se usmívají a celkově tam prostě ty lidi žijí bez stresu a v pohodě.Co se týče venkovních prostorů každý den zametali a uklízeli kolem bazénu a celkově prostory kolem apartmanu,prostě fakt čisto a je vidět že si dávají záležet aby se tam lidem líbilo.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Iveta P.

Hodnocení 4,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Byli jsme nadmíru spokojení,velice se nám tam líbilo a určitě se tam ještě někdy vrátíme.

Byli jsme nadmíru spokojení,velice se nám tam líbilo a určitě se tam ještě někdy vrátíme.

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž byla super,vstup do voby záležel na vlnách,ale vždy dobrý,pláž čistá,denně upravovaná a voda také dobrá.

Strava

Strava po restauracích dobrá.

Ubytování

Ubytování super,jen bych něco doladila.

Služby

Služby suprový,velice milý a usměvavý personál.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jana Š.

Hodnocení 4,7 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená skvělá, příjemní lidé, čisté moře, ...

Dovolená skvělá, příjemní lidé, čisté moře, ...

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž písečná, široká, dlouhá, čistá. Každou noc a ráno ji uklízeli.

Strava

Stravovali jsme se sami. V místě je spousta restaurací, kaváren, rychlého občerstvení, kde jsme se kdykoliv dobře najedli.

Ubytování

Ubytování bylo na velmi dobré úrovni. Apartmán byl velký, čistý, pěkný. Krásná a velká koupelna. Stálo by za to, dovybavit kuchyni miskami nebo hlubokými talířky na polévku.

Služby

Služby byly standartní. Vždy nám vyšli vstříc.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Jiří B.

Hodnocení 3,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Příjemná dovolená v jednoduše vybaveném apartmánu, ale s výbornou polohou přímo na pláži s výhledem na moře.

Příjemná dovolená v jednoduše vybaveném apartmánu, ale s výbornou polohou přímo na pláži s výhledem na moře.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Krásná široká písčitá pláž s prudším vstupem do vody.

Strava

Stravování jsme měli v hotelu Reymar Playa naproti přes silnici. Obědy a večeře byly pestré, každý den byly ryby, nebo mořské plody a dost zeleniny. Horší to bylo s výběrem zákusků. Snídaně byly každý den stejné a nic moc.

Ubytování

Jednoduše vybavené apartmány. Na postelích se moc dobře nespalo, chtělo by je to vyměnit. V kuchyni chybělo základní vybavení (nůž na chleba, prkénko, rychlovarná konvice, málo skleniček a hrnků apod.) Koupelna byla nová prostorná včetně bidetu, ale nebyl tam fén. Každý večer byla slyšet z protějšího hotelu cca do půlnoci hudba.

Služby

Wifi pouze v recepci.

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...