Internacional Hodnocení: 2/5
od 8 476 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 476 Kč za os.
od 10 620 Kč za os.
od 5 963 Kč za os.
od 6 776 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 7 hodnocení)
Tento hotel je 5. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 96 v Costa del Maresme.
Jana Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená skvělá, příjemní lidé, čisté moře, ...
Dovolená skvělá, příjemní lidé, čisté moře, ...
Pláž písečná, široká, dlouhá, čistá. Každou noc a ráno ji uklízeli.
StravaStravovali jsme se sami. V místě je spousta restaurací, kaváren, rychlého občerstvení, kde jsme se kdykoliv dobře najedli.
UbytováníUbytování bylo na velmi dobré úrovni. Apartmán byl velký, čistý, pěkný. Krásná a velká koupelna. Stálo by za to, dovybavit kuchyni miskami nebo hlubokými talířky na polévku.
SlužbySlužby byly standartní. Vždy nám vyšli vstříc.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Lenka K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená v tomto letovisku byla fantastická,moře hned u apartmánu,pláže široké ,čisté,to samé i moře,byli jsme zde v termínu od 8.9.-15.9.2018 a počasí nádhera,kolem 30stupnu,tak akorát,žádný dusno k padnutí,na pláži to přijemně pofukuje,tak se člověk může krásně slunit,září ideální,není tu už tolik turistů,takže nejsou pláže tak přeliděné.K dispozici též bazén a bar u pláže,velmi příjemní a ochotní lidé-což jsou Španělové asi všichni.Okolí taky supr,sice tam vede trat ale vlak projede tak jednou za hodinu a vubec vás to nijak neruší,projdete u apartmánu podchodem na druhou stranu a hned vyjdete na promenádě,kde je krámek vedle krámku a mnoho restaurací,barů apod..my jsme toho hodně prošli,na jednu stranu dojdete do starého městečka Malgret de Mar a na opačnou stranu do Santa Susany,je tu mnoho vyžítí jak na pobavení tak i na nákupy,každý večer to tu žije,prostě paráda,a i když vlastně bydlíte hned u promenády,nijak vás to neruší v noci při spaní,prostě s tím nočním životem splynete a pokud jste unavení tak prostě spíte a žádný ruch vám nevadí,doporučuji též procházku po pláži směrem k Santa Susaně,je to fakt krása.Na pláži je též spoustu vyžití,můžete si půjčit skutr,nebo vás svezou na vodním banánu a taky tu jezdi výletní lod kolem pobřeží,vydat se taky můžete na výlet do Barcelony,je tu spousta výletu,vše vám řekne paní delegátka.Celkově jsme byli moc spokojeni a mohu toto letovisko i tyto apartmány jen doporučit,za ty peníze opravdu supr dovolená.
Dovolená v tomto letovisku byla fantastická,moře hned u apartmánu,pláže široké ,čisté,to samé i moře,byli jsme zde v termínu od 8.9.-15.9.2018 a počasí nádhera,kolem 30stupnu,tak akorát,žádný dusno k padnutí,na pláži to přijemně pofukuje,tak se člověk může krásně slunit,září ideální,není tu už tolik turistů,takže nejsou pláže tak přeliděné.K dispozici též bazén a bar u pláže,velmi příjemní a ochotní lidé-což jsou Španělové asi všichni.Okolí taky supr,sice tam vede trat ale vlak projede tak jednou za hodinu a vubec vás to nijak neruší,projdete u apartmánu podchodem na druhou stranu a hned vyjdete na promenádě,kde je krámek vedle krámku a mnoho restaurací,barů apod..my jsme toho hodně prošli,na jednu stranu dojdete do starého městečka Malgret de Mar a na opačnou stranu do Santa Susany,je tu mnoho vyžítí jak na pobavení tak i na nákupy,každý večer to tu žije,prostě paráda,a i když vlastně bydlíte hned u promenády,nijak vás to neruší v noci při spaní,prostě s tím nočním životem splynete a pokud jste unavení tak prostě spíte a žádný ruch vám nevadí,doporučuji též procházku po pláži směrem k Santa Susaně,je to fakt krása.Na pláži je též spoustu vyžití,můžete si půjčit skutr,nebo vás svezou na vodním banánu a taky tu jezdi výletní lod kolem pobřeží,vydat se taky můžete na výlet do Barcelony,je tu spousta výletu,vše vám řekne paní delegátka.Celkově jsme byli moc spokojeni a mohu toto letovisko i tyto apartmány jen doporučit,za ty peníze opravdu supr dovolená.
Pláž byla hned u apartmánu,krásná,čistá,široká,byli jsme moc moc spokojený,moře to samé,nádhera.
StravaDovolenou jsme měli bez objednané stravy,takže jsme si chodili naproti do supermarketu pro snidaně a nějakou tu sváču,většinou jsme jen přes den něco zakousli a každý večer jsme vyráželi se najíst ven do restaurace.V krámě jsme kupovali jogurty,bagety,ovoce,zeleninu a hlavně mají výborné klobásy,šunku,sýry,salámy,prostě všechno..Každý večer jsme chodili do stejné restaurace naproti apartmánu,jmenovala se Casa-Nova a tam teda vařili luxusně a byli vždycky milí a ochotní,takže co se týče jídla a stravování nemám jedinou výtku,všechno mají výborné.
UbytováníCo se týče ubytováni v pokojích je sice starší nábytek,ale vše je čisté,udržované,jen v kuchyni jsme neměli žádný ostřejší nůž na krájení a utěrku,tak jsme si koupili ale to je tak jediné co bych vytkla.Lednice fungovala jak měla sprcha krásně prostorná.Na pokoji byl i trezor,což jsme ocenili,zaplatili jsme v recepci a paní nám dala klíč.
SlužbySlužba v hotelu byla uspokojivá,každý den chodili uklízet,měnit ručníky apod.,pokud jste nechtěli svůj pokoj uklidit,nebyl problém že ho uklidí až na konci pobytu,personál opět velmi milý,ochotný,žádný problém,pořád se usmívají a celkově tam prostě ty lidi žijí bez stresu a v pohodě.Co se týče venkovních prostorů každý den zametali a uklízeli kolem bazénu a celkově prostory kolem apartmanu,prostě fakt čisto a je vidět že si dávají záležet aby se tam lidem líbilo.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lenka K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená v tomto letovisku byla fantastická,moře hned u apartmánu,pláže široké ,čisté,to samé i moře,byli jsme zde v termínu od 8.9.-15.9.2018 a počasí nádhera,kolem 30stupnu,tak akorát,žádný dusno k padnutí,na pláži to přijemně pofukuje,tak se člověk může krásně slunit,září ideální,není tu už tolik turistů,takže nejsou pláže tak přeliděné.K dispozici též bazén a bar u pláže,velmi příjemní a ochotní lidé-což jsou Španělové asi všichni.Okolí taky supr,sice tam vede trat ale vlak projede tak jednou za hodinu a vubec vás to nijak neruší,projdete u apartmánu podchodem na druhou stranu a hned vyjdete na promenádě,kde je krámek vedle krámku a mnoho restaurací,barů apod..my jsme toho hodně prošli,na jednu stranu dojdete do starého městečka Malgret de Mar a na opačnou stranu do Santa Susany,je tu mnoho vyžítí jak na pobavení tak i na nákupy,každý večer to tu žije,prostě paráda,a i když vlastně bydlíte hned u promenády,nijak vás to neruší v noci při spaní,prostě s tím nočním životem splynete a pokud jste unavení tak prostě spíte a žádný ruch vám nevadí,doporučuji též procházku po pláži směrem k Santa Susaně,je to fakt krása.Na pláži je též spoustu vyžití,můžete si půjčit skutr,nebo vás svezou na vodním banánu a taky tu jezdi výletní lod kolem pobřeží,vydat se taky můžete na výlet do Barcelony,je tu spousta výletu,vše vám řekne paní delegátka.Celkově jsme byli moc spokojeni a mohu toto letovisko i tyto apartmány jen doporučit,za ty peníze opravdu supr dovolená.
Dovolená v tomto letovisku byla fantastická,moře hned u apartmánu,pláže široké ,čisté,to samé i moře,byli jsme zde v termínu od 8.9.-15.9.2018 a počasí nádhera,kolem 30stupnu,tak akorát,žádný dusno k padnutí,na pláži to přijemně pofukuje,tak se člověk může krásně slunit,září ideální,není tu už tolik turistů,takže nejsou pláže tak přeliděné.K dispozici též bazén a bar u pláže,velmi příjemní a ochotní lidé-což jsou Španělové asi všichni.Okolí taky supr,sice tam vede trat ale vlak projede tak jednou za hodinu a vubec vás to nijak neruší,projdete u apartmánu podchodem na druhou stranu a hned vyjdete na promenádě,kde je krámek vedle krámku a mnoho restaurací,barů apod..my jsme toho hodně prošli,na jednu stranu dojdete do starého městečka Malgret de Mar a na opačnou stranu do Santa Susany,je tu mnoho vyžítí jak na pobavení tak i na nákupy,každý večer to tu žije,prostě paráda,a i když vlastně bydlíte hned u promenády,nijak vás to neruší v noci při spaní,prostě s tím nočním životem splynete a pokud jste unavení tak prostě spíte a žádný ruch vám nevadí,doporučuji též procházku po pláži směrem k Santa Susaně,je to fakt krása.Na pláži je též spoustu vyžití,můžete si půjčit skutr,nebo vás svezou na vodním banánu a taky tu jezdi výletní lod kolem pobřeží,vydat se taky můžete na výlet do Barcelony,je tu spousta výletu,vše vám řekne paní delegátka.Celkově jsme byli moc spokojeni a mohu toto letovisko i tyto apartmány jen doporučit,za ty peníze opravdu supr dovolená.
Pláž byla hned u apartmánu,krásná,čistá,široká,byli jsme moc moc spokojený,moře to samé,nádhera.
StravaDovolenou jsme měli bez objednané stravy,takže jsme si chodili naproti do supermarketu pro snidaně a nějakou tu sváču,většinou jsme jen přes den něco zakousli a každý večer jsme vyráželi se najíst ven do restaurace.V krámě jsme kupovali jogurty,bagety,ovoce,zeleninu a hlavně mají výborné klobásy,šunku,sýry,salámy,prostě všechno..Každý večer jsme chodili do stejné restaurace naproti apartmánu,jmenovala se Casa-Nova a tam teda vařili luxusně a byli vždycky milí a ochotní,takže co se týče jídla a stravování nemám jedinou výtku,všechno mají výborné.
UbytováníCo se týče ubytováni v pokojích je sice starší nábytek,ale vše je čisté,udržované,jen v kuchyni jsme neměli žádný ostřejší nůž na krájení a utěrku,tak jsme si koupili ale to je tak jediné co bych vytkla.Lednice fungovala jak měla sprcha krásně prostorná.Na pokoji byl i trezor,což jsme ocenili,zaplatili jsme v recepci a paní nám dala klíč.
SlužbySlužba v hotelu byla uspokojivá,každý den chodili uklízet,měnit ručníky apod.,pokud jste nechtěli svůj pokoj uklidit,nebyl problém že ho uklidí až na konci pobytu,personál opět velmi milý,ochotný,žádný problém,pořád se usmívají a celkově tam prostě ty lidi žijí bez stresu a v pohodě.Co se týče venkovních prostorů každý den zametali a uklízeli kolem bazénu a celkově prostory kolem apartmanu,prostě fakt čisto a je vidět že si dávají záležet aby se tam lidem líbilo.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Iveta P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme nadmíru spokojení,velice se nám tam líbilo a určitě se tam ještě někdy vrátíme.
Byli jsme nadmíru spokojení,velice se nám tam líbilo a určitě se tam ještě někdy vrátíme.
Pláž byla super,vstup do voby záležel na vlnách,ale vždy dobrý,pláž čistá,denně upravovaná a voda také dobrá.
StravaStrava po restauracích dobrá.
UbytováníUbytování super,jen bych něco doladila.
SlužbySlužby suprový,velice milý a usměvavý personál.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jana Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená skvělá, příjemní lidé, čisté moře, ...
Dovolená skvělá, příjemní lidé, čisté moře, ...
Pláž písečná, široká, dlouhá, čistá. Každou noc a ráno ji uklízeli.
StravaStravovali jsme se sami. V místě je spousta restaurací, kaváren, rychlého občerstvení, kde jsme se kdykoliv dobře najedli.
UbytováníUbytování bylo na velmi dobré úrovni. Apartmán byl velký, čistý, pěkný. Krásná a velká koupelna. Stálo by za to, dovybavit kuchyni miskami nebo hlubokými talířky na polévku.
SlužbySlužby byly standartní. Vždy nám vyšli vstříc.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Jiří B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příjemná dovolená v jednoduše vybaveném apartmánu, ale s výbornou polohou přímo na pláži s výhledem na moře.
Příjemná dovolená v jednoduše vybaveném apartmánu, ale s výbornou polohou přímo na pláži s výhledem na moře.
Krásná široká písčitá pláž s prudším vstupem do vody.
StravaStravování jsme měli v hotelu Reymar Playa naproti přes silnici. Obědy a večeře byly pestré, každý den byly ryby, nebo mořské plody a dost zeleniny. Horší to bylo s výběrem zákusků. Snídaně byly každý den stejné a nic moc.
UbytováníJednoduše vybavené apartmány. Na postelích se moc dobře nespalo, chtělo by je to vyměnit. V kuchyni chybělo základní vybavení (nůž na chleba, prkénko, rychlovarná konvice, málo skleniček a hrnků apod.) Koupelna byla nová prostorná včetně bidetu, ale nebyl tam fén. Každý večer byla slyšet z protějšího hotelu cca do půlnoci hudba.
SlužbyWifi pouze v recepci.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...