Tereza G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z dovolené je takový, že po příjezdu z letiště k našemu hotelu, nás místo hotelu čekala stavba s lešením. V půlnoci celkem nepříjemné poté několik telefonátů, aby jsme věděli kde danou noc budeme spát: Další den zase x telefonátů, aby nám paní delegátka uvedla ve kterém hotelu už zůstaneme. Takže 1 den dovolené ve stresu a ztracený protože čekáte kde vlastně budete spát. Což by se asi nemělo stávat takoví případy. Poté co jsme uháněli delegátku nám tedy řekla kde už zůstaneme. Náhradní hotel naštěstí splňoval vše co má takže jsme se mohli vzpamatovaz z počátečního stresu.
Celkový dojem z dovolené je takový, že po příjezdu z letiště k našemu hotelu, nás místo hotelu čekala stavba s lešením. V půlnoci celkem nepříjemné poté několik telefonátů, aby jsme věděli kde danou noc budeme spát: Další den zase x telefonátů, aby nám paní delegátka uvedla ve kterém hotelu už zůstaneme. Takže 1 den dovolené ve stresu a ztracený protože čekáte kde vlastně budete spát. Což by se asi nemělo stávat takoví případy. Poté co jsme uháněli delegátku nám tedy řekla kde už zůstaneme. Náhradní hotel naštěstí splňoval vše co má takže jsme se mohli vzpamatovaz z počátečního stresu.
Pláž pár metrů takže super. Pláže byly čisté a udržované.
StravaStrava super odpovídala dané zemi. Každý den se snažili obměnovat.
Ubytováníhotel vlastní **** a právem. Vše jak má být, každý den čisto uklizeno.
SlužbySlužby super, vyřídili vše co jsme potřebovali.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







