Martina S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi dobra dovolenka.
Velmi dobra dovolenka.
Malicka (ale prijemna) plaz bola blizko hotela (asi 100m). Je tu moznost kupit si lehatko (7 Euro) a slnecnik (7 Euro) / 1 den. Vstup do mora je postupny a more bolo teple a ciste. Boli dni, kedy priliv priniesol trosku spiny, ale celkovo mozem zhodnotit, ze more bolo ciste. Kazdopadne treba navstivit aj ine plaze na Ibize, pripadne si urobit vylet na blizky ostrov Formentera, kde je more nadherne.
StravaStrava (ranajky a vecere) je formou svedskych stolov - celkom rozmanita.
UbytováníHotel je pekny a umiestneny blizko plaze. Izby su prerobene a pekne zariadene (TV, safe, chladnicka, balkon so stolikom a stolickami). Vyhrady mam ku kupelni, kde sme mali v okoli vane plesen/spinu... Pri prerabani izieb si mohli dat namahu a poriadne vycistit alebo vymenit aj vanu.
Hotel je velmi dobre situovany. Je v kludnej casti mesta a pritom len asi 10 minut peso do rusnejsej casti, ktora zacina znamymi Café Mambo a Café Del Mar.
Sluzby v hoteli boli dobre. Akurat chyzne zacali upratovat izby uz okolo deviatej rano a castokrat nas budili odsuvanim stolov/stoliciek vo vedlajsich izbach. Neviem, ci to tak bolo na kazdom poschodi, ale na srtvrtom ano. Izby su upratovane kazdy den.
Ceny v hotelovom bare boli v porovnani s ostatnymi na Ibize velmi prijatelne (napr. kava s mliekom - 1.50 Euro).
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)







