Vibra San Remo Hodnocení: 3/5
od 8 969 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 969 Kč za os.
od 9 511 Kč za os.
od 13 034 Kč za os.
od 8 772 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 5 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenka bola super, pocasie krasne vyslo, animatori sa starali o program, hlavne slovensky animator Martin bol super, jedlo bolo rozmanite, samozrejmostou europske jedla a kazdy den nejaka domaca specialita, akurat na bare pri bazene bolo jedlo za peniaze a vacsina alkoholickych napojov s vynimkou piva a vina bola spoplatnena. Hotel je skoro uplne na konci verejnej plaze, takze tam bolo dostatocne ticho a malo ludi, aby si clovek mohol oddychnut, ale do centra zivota to bolo kusok, ak mal zaujem sa ist vecer zabavit. Autobusy do hlavneho mesta (4km vzdialenost im trva presne 30 min) boli drahsie a cena na rovnaku vzdialenost sa kazdy den menila... taxiky stali 11 eur jedna cesta. Vylet autom po ostrove bol nezabudnutelny, da sa zvladnut za jeden den a dlhsimi pauzami na plazach. Plaz pri magnetickej hore bola plna meduz, ostatne mali krasne azurovomodre ciste more... doporucujem.
Dovolenka bola super, pocasie krasne vyslo, animatori sa starali o program, hlavne slovensky animator Martin bol super, jedlo bolo rozmanite, samozrejmostou europske jedla a kazdy den nejaka domaca specialita, akurat na bare pri bazene bolo jedlo za peniaze a vacsina alkoholickych napojov s vynimkou piva a vina bola spoplatnena. Hotel je skoro uplne na konci verejnej plaze, takze tam bolo dostatocne ticho a malo ludi, aby si clovek mohol oddychnut, ale do centra zivota to bolo kusok, ak mal zaujem sa ist vecer zabavit. Autobusy do hlavneho mesta (4km vzdialenost im trva presne 30 min) boli drahsie a cena na rovnaku vzdialenost sa kazdy den menila... taxiky stali 11 eur jedna cesta. Vylet autom po ostrove bol nezabudnutelny, da sa zvladnut za jeden den a dlhsimi pauzami na plazach. Plaz pri magnetickej hore bola plna meduz, ostatne mali krasne azurovomodre ciste more... doporucujem.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Tomáš V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel byl skvěle vybaven, personál byl úslužný a vstřícný do momentu kdy odbyla hodina pro konec all inclusiv. Od tohoto momentu personál dělal, že vás nevidí a nebo, že budete platit a tedy nic nebudete stejně chtít. To bylo dost potupné. Pláž supr, kuchyně také - mňam :-) Delegátka se nestarala.
Hotel byl skvěle vybaven, personál byl úslužný a vstřícný do momentu kdy odbyla hodina pro konec all inclusiv. Od tohoto momentu personál dělal, že vás nevidí a nebo, že budete platit a tedy nic nebudete stejně chtít. To bylo dost potupné. Pláž supr, kuchyně také - mňam :-) Delegátka se nestarala.
Vcelku udržovaná, široká, moře čisté s malými vlnami a pozvolným svažitým dnem.
StravaRozmanitá kuchyně se spoustou dobrot, nedalo se vše za 12 dnů ochutnat. Jídlo bylo stále a vždy čerstvé a moc. Nají se jak vegetarián, cukrář i masák :-)
UbytováníPokoj čistý, ale!!! Ale celý den a noc jste museli mít zavřené okno, protože v opačném případě vám drnčel pod okny ventilace a klimatizace za celou polovinu hotelu včetně kuchyně. Tedy nedalo se spát ani poslouchat Tv / hudbu. O smradu z kuchyně nemluvě. Toto se týkalo pouze asi 50 pokojů - velmi zle!!!!
SlužbySupr! Jen animační program byl nesnesitelný, nudný pouze pro děti do 12 let. Žádná hudba, žádný tanec, jen samá představení Lion kong, Mama mia, kindr nevím co a pod.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...