Vibra San Remo Hodnocení: 3/5
od 9 018 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 9 018 Kč za os.
od 9 560 Kč za os.
od 13 034 Kč za os.
od 8 821 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Podprůměrné (na základě 10 hodnocení)
Tento hotel je 32. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 80 v Ibiza.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělá dovolená.
Skvělá dovolená.
Pláž společná pro další hotel v blízkosti, v době našeho pobytu zaplněná hlavně přímo u vody, lehátka volná (2 lehátka a slunečník 21 eur). Voda čistá, ale občas medúzy (žahají).
StravaVynikající, rozmanitá, doplňovaná do konce doby jídla, nikdy nic "nedošlo".
UbytováníHotel je starší, ale již částečně zrenovovaný. Pokoj v pořádku, nové postele, TV, klimatizace fungovala. Měli jsme pokoj s příplatkem za polohu v klidnější části hotelu.
SlužbyMilý a ochotný personál. Všechno v naprostém pořádku.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Drahomíra Deverová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dobrá
StravaVynikající
UbytováníPěkné,čisté.
SlužbyDobré
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Filtrovat recenze
Józef P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2023
Hotel je starý, izolovaný a pro mě nepřátelský
Hotel je starý, izolovaný a pro mě nepřátelský
Malé, špinavé, lehátka špinavá a drahá.
StravaMonotónnost, ale dalo se to přežít. jídelna byla špinavá, židle a stoly byly lepkavé a ušpiněné, obsluha házela zbytky jídla na podlahu a nevkusně upozorňovala na použití nápojů u večeře s polopenzí.
UbytováníBohužel balkon byl neustále zaplavován vodou z horních pater, mravenci pobíhali 24 hodin denně, sousedé kouřili na balkonech páchnoucí cigarety, děti nám na balkon shora házely odpadky.
Službypracovití uklízeči z chátrajících místností, všudypřítomného dusna, nedostatečného větrání místností a chodeb nic nedostanou
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2023
Dovolená pro nás byla skvělá hlavně okolím hotelu. Na druhé straně ostrova od letiště, byl zde klid. Z hotelu nádherný vyhled na moře.Kousek od hotelu půjčovna aut/skútrů a malé obchody. Bohužel služby hotelu byly horší. V cestovce tuším uváděli, že vedle hotelu jsou schody na pláž. Schody jsou zavřené už dlouho co jsme zjistili. Jinak jezdí shuttle bus.
Dovolená pro nás byla skvělá hlavně okolím hotelu. Na druhé straně ostrova od letiště, byl zde klid. Z hotelu nádherný vyhled na moře.Kousek od hotelu půjčovna aut/skútrů a malé obchody. Bohužel služby hotelu byly horší. V cestovce tuším uváděli, že vedle hotelu jsou schody na pláž. Schody jsou zavřené už dlouho co jsme zjistili. Jinak jezdí shuttle bus.
Pláž byla pěkná. Cestovka slibovala schody, které jsou už dlouho zavřené. Chůzi cca 10min příjemná prochazka. Zpátky velký kopec, Alw je možnost shuttle busu. Lehátka a sluwncnik za poplatek. Voda průzračná, krásná.
StravaNa polopenzi jsme mohli pít jen vodu! Žádné jiné nealko nápoje. V jiných hotelech byly nealko nápoje na polopenzi v ceně. Nebo možnost vzít si pet láhev vody. Tady nelze.
UbytováníPokoj byl pěkný. Trochu nás zaskocilo, že neobsahoval lednici ani rychlovarnou konvici.
SlužbyPersonal byl milý, usměvavý, vstřícný.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělá dovolená.
Skvělá dovolená.
Pláž společná pro další hotel v blízkosti, v době našeho pobytu zaplněná hlavně přímo u vody, lehátka volná (2 lehátka a slunečník 21 eur). Voda čistá, ale občas medúzy (žahají).
StravaVynikající, rozmanitá, doplňovaná do konce doby jídla, nikdy nic "nedošlo".
UbytováníHotel je starší, ale již částečně zrenovovaný. Pokoj v pořádku, nové postele, TV, klimatizace fungovala. Měli jsme pokoj s příplatkem za polohu v klidnější části hotelu.
SlužbyMilý a ochotný personál. Všechno v naprostém pořádku.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
úžasné prostředí, krásná vyhlídka na moře
úžasné prostředí, krásná vyhlídka na moře
dostupnost fajn, čistota horší, je to přístav
Stravavelmi pestrá, denně jiná, čerstvá, výběr i pro nás vegetariány,
Ubytováníprima, čisto, denně uklizeno
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Eva K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Očekávala jsem více.
Očekávala jsem více.
Trochu krkolomný přístup - nutno sejít dolů po kamenných schodech ( smekají se). Pláž celkem čistá, jen lidi dělají nepořádek. Přesto že jsou popelnice, v písku nedopalky apod.. Možno pronajmout lehátka a slunečník (2 lehátka + slunečník = 15 euro/den). Moře obzvlášť po ránu krásně průzračné, možno krmit drobné rybky i z ruky houskou. Možnost pronájmu atrakcí - tažení na banánu za člunem apod.. U pláže sprcha. Nedoporučuji chodit na strany ke kamenům, dceru ošklivě požahala sasanka ( celá holeň, nárt). U pláže možnost občerstvení, zakoupení suvenýrů, pohledů, nafukovacích kruhů apod., nanuků (cca 1,5 - 2 eura/ks dle druhu)
StravaMě osobně zklamala. Snídaně denně to samé, takže když nechcete pečivo, můžete si dát vejce na 3 způsoby, křupinky, ovoce, dva druhy jogurtů. Výběr jídel prostě menší a dost jídel, co jsem ochutnala, bylo tuhých, nedovařených - rýže ( paela), maso, včetně ryb.
Ke každému jídlu možno ovoce: meloun ( cukrový, vodní), občas ananas + kompotované ovoce ( u snídaně ještě jablka, hrušky, občas banány - většinou zelené, nedozrálé hrozno).
Přes den u bazénu možnost sendvičů = suchý chleba s jedním plátkem sýra a šunky nebo se zeleninou, někdy banán, listové pečivo od snídaně. Zmrlina v kelímku.
Nápoje na baru. Od all inclusive jsem asi čekala tak trochu víc.
Krásné, klidné místo. Pár hotelů, cca 2 krámky se suvenýry, irská hospoda, občerstvení u pláže.
Zaplatili jsme za rodinný pokoj, jedno z kritérií při výběru dvolené, protože máme malou dceru = dva oddělené pokoje. Rodinný pokoj v tomto hotelu je chodba v níž je výklenek, kde je umístěna třetí postel a je přímo spojena s malým pokojem, kde jsou zbylé dvě.Není oddělena dveřmi, nic... takže se minulo účinkem.
Úklid denně, pořádek, čisto. Klimatizace nestíhá, v noci se nedalo moc spát a to jsme byli v červnu, kdy ještě nejsou taková vedra.
Dopoledne menožno být u bazénu- sluníčko až odpoledne. Dětský klub - malý zájem ( spíše až večer na diskotéku - 3 -4 děti).
Úklid v hotelu v pořádku, číšníci a personál usměvavý.
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...