Hotel The Surf

Srí Lanka-Bentota-Bentota

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 81 063

Poloha

Velmi elegantní, tichý hotel je situován uprostřed krásné palmové zahrady nedaleko centra známého letoviska Bentota. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v blízkosti ubytování (obchůdky, restaurace, střediska vodních sportů, půjčovny automobilů a motocyklů) nebo v 60 km vzdáleném hlavním městě Colombo. Transfer z mezinárodního letiště trvá 90 minut.

Vybavení

Komfortní plážový a SPA resort disponuje 100 pokoji, rozmístěnými v hlavní budově a stylových vilkách obklopených krásnou palmovou zahradou. Klientům je k dispozici vzdušná vstupní hala s recepcí, trezory, turistickými informacemi a lobby barem, WiFi připojení (zdarma), hlavní restaurace, stylová a la carte restaurace, kavárna, společenská místnost se satelitní TV, úschovna zavazadel, prádelna, herna, stylové SPA a wellness centrum, konferenční centrum (moderní audiovizuální technika), velké venkovní bazény, dětský bazén, snack bar u bazénu, zahrada s posezením, sportoviště, dětské hřiště a parkoviště.

Ubytování

Moderně zařízené (tlumené barvy, přírodní materiály), prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha a vana, toaleta, fén), telefonem, klimatizací, rádiem, satelitní TV, minibarem, kávovarem, trezorem a terasou s posezením. Hotel má několik pokojů přizpůsobených handicapovaným klientům (na vyžádání). Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání (zdarma). WiFi na pokoji je k dispozici za poplatek. Pokoje s bočním a přímým výhledem na moře jsou na vyžádání (za poplatek).

Strava

Polopenze obnáší snídaně a večeře podávané formou bohatého bufetu (nápoje u večeře jsou za poplatek). Hoteloví kuchaři připravují vynikající speciality z regionálních surovin.

Služby

Příjemný hotelový resort si získává své hosty příjemnou relaxační atmosférou, chutnou kuchyní, stylovým ubytováním i vynikající úrovní poskytovaných služeb. Pořádá pravidelné tématické večeře s ochutnávkou tradičních specialit i zábavné večerní programy s živou hudbou. Umožňuje sportovní aktivity jako např. stolní tenis, plavání, cvičení ve fitness centru a vodní sporty na pláži (za poplatek). Pro relaxaci je určeno elegantní SPA centrum (masáže, tělové zábaly, balneoterapie, aromaterapie).

Služby za poplatek

Hlídání dětí, konferenční služby, služby SPA centra.

Pláž

Krásná, široká písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, blankytně modrou vodou a bohatou nabídkou vodních sportů (za poplatek) se nachází přímo před hotelem. Klientům jsou k dispozici lehátka a slunečníky (za poplatek).

Informace o hotelu

 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Golf ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Volejbal ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,1/5
Invia

Výborné (1 hodnocení)

Ubytování 4,3/5

Strava 4,0/5

Okolí 4,5/5

Cena 3,5/5

Tento hotel je 45. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 2502 v Srí Lanka.

Jozef H. Prosinec 2014

Datum pobytu: 21.9. - 4.10.2014

Hodnocení 4,1/5

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 4,3/5

Strava 4,0/5

Okolí 4,5/5

Cena 3,5/5

Zobrazit více

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

10:00 h

Popis

Jižně od Aluthgamy se nachází městečko Bentota, které leží mezi lagunou a pobřežní silnicí. Městečko zdobí krásné palmy a plno luxusních hotelů. Na severním konci Bentoty je pláž obrácená k Aluthgamě, říká se jí Rajský ostrov (Paradise island). Na jedné straně je klidná voda Bentonské laguny a na druhé straně bouřlivé vlny Indického oceánu. Ostrov je přeplněn hotely. Laguna skýtá plno možností k vodním sportům a výlet lodí po řece Bentotě. Jižní část bentotské pláže je tvořena souvislou vrstvou písku. Zde najdete celou škálu hotelů, které jsou přímo na pláži, přitom nabízí dostatek klidu a soukromí. Směrem do vnitrozemí se nachází vesnička Bentota, kde jsou k vidění chrámy a další turistické památky. Celá Bentota je i přes turisty velice klidná. Někdy máte pocit, že se zde zastavil čas, což je právě lákavé pro turisty.

Všudypřítomní jsou aktivní domorodci, kteří vám s čímkoliv poradí a cokoliv vám ukáží. Ovšem někdy jejich ochota hraničí až z vlezlostí. Pokud využijete jejich průvodcovských služeb, předem se domluvte na ceně.

Domorodci vám např. ukáží sběrače palmového vína nebo místo zpracování kokosového vlákna. Za návštěvu rozhodně stojí chrám Wanawasa Raja Mahaviharaya, který se tyčí na východním konci vesnice. Další zajímavost je chrám Galapata Vihara z 12. století. Bentotská laguna je ideální na výlet lodí, pokochat se můžete krásnou přírodou, spoustou vodních ptáků nebo mangrovami. Zajet si můžete k místu, kde se líhnou mořské želvy. Toto místo, které je pouhé tři kilometry od bentotského mostu, vytvořili obyvatelé, aby zabránili želvímu úbytku. Výletní lodě nejsou nejmodernější a ani moc tiché. Jakékoliv výlety se dají lehce domluvit v hotelích. Bentota má vlakové nádraží. Pokud se sem na výlet vydáte autobusem, nejjednodušší bude vystoupit v Aluthgamě.
 • Doba letu Doba letu z Prahy 10:00

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 31 °C v noci 27 °C

 • Teplota vody 28 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 30 °C v noci 27 °C

 • Pátek 31 °C v noci 27 °C

 • Sobota 30 °C v noci 27 °C

 • Neděle 30 °C v noci 27 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec