Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Bangsak Village

Hodnocení: 4/5

Thajsko, Khao Lak

od 24 699 za os.

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 135 483

Umístění:
Hotel se nachází 22 km od pláže Khao Lak a cesta na mezinárodní letiště Phuket trvá přibližně 1 hodinu.

Vybavení:
Hostům je k dispozici 149 pokojů v 5patrové hlavní budově a 2 vedlejších budovách. Přátelský personál na recepci vám rád pomůže s případnými dotazy. Služby jako úschovna zavazadel a trezor přispívají k pohodlnému pobytu. Wi-Fi je k dispozici ve veřejných prostorách. Na přepážce s turistickými informacemi je k dispozici pomoc s rezervací výletů. Existuje řada obchodů, které zvou k procházkám a prohlížení. Zahrada nabízí další prostor pro relaxaci a venkovní rekreaci. V případě potřeby jsou cestujícím k dispozici parkovací místa zdarma. Mezi další služby patří transfer, pokojová služba, prádelna a vyhrazený kyvadlový autobus. Díky půjčovně kol lze prozkoumat okolí také na kole. Denní tisk je hostům k dispozici zdarma.

Ubytování:
V pokojích je klimatizace a ventilátor. Balkony nebo terasy jsou standardem ve většině pokojů. Hosté mohou pohodlně spát na velké posteli. K dispozici je také trezor, minibar a pracovní stůl. Standardem je také zařízení na přípravu čaje a kávy. Kromě toho je zde telefon s přímou volbou, TV se satelitními/kabelovými kanály a WiFi (bez poplatku). K vybavení pokoje patří pantofle. V koupelně se sprchou a vanou je fén a župany. Komplex bungalovů nabízí nekuřácké pokoje.

Sport/zábava:
Venkovní bazén nabízí osvěžující požitek z koupání. Dovolenou si můžete užít na sluneční terase s lehátky a slunečníky. Příjemnou relaxaci slibuje vířivka v koupališti. V rekreační oblasti komplex nabízí jízdu na kole/horském kole, plážový volejbal, fitness studio, lázně a saunu a masáže za poplatek.

Stravování:
V hotelu je nekuřácká restaurace a bar Osvěžující nápoje v plážovém baru zajistí chvíle pohody. Lze si objednat různé cateringové služby. Hosté si mohou vybrat mezi polopenzí, plnou penzí a all inclusive. Rekreanti all inclusive mohou očekávat speciální doplňky, jako jsou nealkoholické nápoje a občerstvení. V nabídce jsou snídaně, obědy a večeře. Kromě toho komplex poskytuje speciální možnosti stravování. Alkoholické nápoje jsou k dispozici.

Kreditní karty:
Ubytovací zařízení přijímá jako způsob platby Visa.

Vstupní požadavky do Thajska:
Pro vstup do Thajska potřebují němečtí občané (včetně nezletilých) platný cestovní pas nebo platný dočasný pas . Děti do 12 let mohou vstoupit i s platným dětským pasem (s fotografií) . Vstup s cestovním dokladem, který byl v minulosti nahlášen jako ztracený nebo odcizený, bude obvykle zamítnut.

Pro turistické pobyty v Thajsku s pobytem do 30 dnů není potřeba vízum , pokud svou zpáteční nebo další cestu prokážete leteckou nebo vlakovou jízdenkou. Délku pobytu určují imigrační úřady při vstupu, maximálně však činí 30 dní a pro turistické účely ji lze prodloužit maximálně o 30 dní. Při delším pobytu nad 30 dnů je třeba před vstupem do země zažádat na thajské diplomatické misi o vízum, které obvykle opravňuje k pobytu maximálně 60 dnů bez ohledu na typ vstupu.

V Thajsku jsou cizinci povinni mít u sebe vždy své identifikační doklady a v turistických centrech jsou pravidelně prováděny kontroly. Stačí však kopie, na které je vidět i vstupní razítko.

U nezletilých cestujících samostatně je nutný souhlas jejich rodičů/opatrovníků.

Občané jiných zemí by se měli informovat o vstupních požadavcích na thajské ambasádě nebo na příslušném thajském konzulátu.

Zdroj: Thajsko: Cestovní a bezpečnostní informace – Federální ministerstvo zahraničí (auswaertiges-amt.de)

(Od ledna 2024)

Tipy:
Vezměte prosím na vědomí, že u všech hostů ze zemí mimo EU s „ rezervacemi pouze v hotelu“ v destinaci mohou nastat problémy při odbavení v hotelu. V takovém případě jsou hoteliéři oprávněni požadovat doplatek na místě nebo rezervaci odmítnout!
Lage:
Das Hotel liegt rund 22 km vom Strand Khao Lak Beach entfernt, nach rund 1 h erreichen die Gäste den internationalen Flughafen Phuket.

Ausstattung:
In einem 5-stöckigen Haupthaus und 2 Nebengebäuden stehen den Gästen 149 Zimmer zur Verfügung. Das freundliche Personal an der Rezeption ist gerne bei allen Fragen behilflich. Serviceleistungen wie eine Gepäckaufbewahrung und ein Safe tragen zu einem komfortablen Aufenthalt bei. WLAN ist in den öffentlichen Bereichen verfügbar. Hilfestellung bei der Buchung von Ausflügen wird am Tourdesk geboten. Es ist eine Reihe von Geschäften vorhanden, die zum Schlendern und Stöbern einladen. Ein Garten bietet zusätzlichen Raum für Entspannung und Erholung im Freien. Bei Bedarf stehen den Reisenden Parkplätze ohne Gebühr zur Verfügung. Zu den weiteren Angeboten zählen ein Transferservice, ein Zimmerservice, ein Wäscheservice und ein eigener Shuttlebus. Die Umgebung kann dank des Fahrradverleihs auch mit dem Rad erkundet werden. Kostenfrei steht Gästen die Tageszeitung zur Verfügung.

Unterbringung:
In den Zimmern gibt es eine Klimaanlage und einen Ventilator. Balkon oder Terrasse gehören zur Grundausstattung der meisten Zimmer. Gemütlich schlafen können die Gäste auf einem Kingsize-Bett. Außerdem sind ein Safe, eine Minibar und ein Schreibtisch verfügbar. Eine Tee-/Kaffeemaschine zählt ebenfalls zur Standardeinrichtung. Darüber hinaus sind ein Telefon mit Direktwahl, ein TV-Gerät mit Satelliten-/Kabelempfang und WiFi (ohne Gebühr) vorhanden. Zu den Vorzügen der Zimmer gehören Hausschuhe. Im Badezimmer, ausgestattet mit einer Dusche und einer Badewanne, sind ein Haartrockner und Bademäntel vorhanden. Die Bungalowanlage bietet Nichtraucherzimmer.

Sport/Unterhaltung:
Der Außenpoolbereich bietet erfrischendes Badevergnügen. Auf der Sonnenterrasse mit Liegestühlen und Schirmen lässt sich der Urlaub genießen. Wohlige Entspannung verspricht der Whirlpool im Badebereich. Im Freizeitbereich bietet der Komplex neben Radfahren/Mountainbiking, Beachvolleyball, einem Fitnessstudio, einem Spa und einer Sauna außerdem kostenpflichtig Massage-Anwendungen an.

Verpflegung:
Die Unterbringung verfügt über ein Nichtraucherrestaurant und eine Bar. Erfrischende Drinks an der Strandbar sorgen für Wohlfühlmomente. Es sind diverse Verpflegungsleistungen buchbar. Die Gäste können zwischen Halbpension, Vollpension und All-Inclusive wählen. Besondere Extras erwarten All-inclusive-Urlauber, zum Beispiel alkoholfreie Getränke und Snacks. Angeboten werden Frühstück, Mittagessen und Abendessen. Darüber hinaus stellt der Komplex spezielle Verpflegungsangebote bereit. Es stehen alkoholische Getränke zur Auswahl.

Kreditkarten:
Die Unterbringung akzeptiert Visa als Zahlungsmittel.

Einreisebestimmungen für Thailand:
Für die Einreise nach Thailand benötigen deutsche Staatsangehörige (auch Minderjährige) einen gültigen Reisepass oder gültigen vorläufigen Reisepass. Kinder bis zu 12 Jahren können auch mit einem gültigen Kinderreisepass (mit Lichtbild) einreisen. Eine Einreise mit einem in der Vergangenheit als verloren oder gestohlen gemeldeten Reisedokument wird in der Regel verweigert.

Für touristische Aufenthalte in Thailand mit einer Aufenthaltsdauer von bis zu 30 Tagen ist kein Visum erforderlich, sofern man seine Rück- oder Weiterreise mittels Flug- oder Zugticket nachweisen kann. Die Aufenthaltsdauer wird bei der Einreise durch die Einwanderungsbehörde festgelegt, beträgt aber längstens 30 Tage und kann für touristische Zwecke um maximal 30 Tage verlängert werden. Für längere Aufenthalte über 30 Tage hinaus, muss vor der Einreise bei einer thailändischen Auslandsvertretung ein Visum beantragt werden, welches im Regelfall unabhängig von der Art der Einreise zu einem Aufenthalt von längstens 60 Tage berechtigt.

Ausländer sind in Thailand verpflichtet, ihre Ausweisdokumente stets mit sich zu führen, es kommt in den touristischen Zentren regelmäßig zu Kontrollen. Ausreichend ist aber eine Kopie, auf der auch der Einreisestempel zu sehen ist.

Für allein reisende Minderjährige ist die Einverständniserklärung der Eltern/Sorgeberechtigten erforderlich.

Bürger anderer Staaten erkundigen sich zu den Einreisebestimmungen bitte bei der thailändischen Botschaft oder dem zuständigen thailändischen Konsulat.

Quelle: Thailand: Reise- und Sicherheitshinweise - Auswärtiges Amt (auswaertiges-amt.de)

(Stand: Januar 2024)

Hinweise:
Bitte beachten Sie, dass für alle Gäste ohne Wohnsitz in der EU bei "Nur Hotel Buchungen" im Zielgebiet Probleme beim Einchecken im Hotel auftreten können. In einem solchen Fall sind die Hoteliers dazu berechtigt, eine Nachzahlung vor Ort einzufordern oder die Buchung zurückzuweisen!

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 0 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 12 km
 • Vzdálenost od letiště Letiště 74 km
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Lednička Lednička ano
 • Klidná lokalita Klidná lokalita ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Volejbal Volejbal ano
 • Hotel bez dětí ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Recenze ubytování

Fantastické (na základě 10 hodnocení)

Hodnocení 4,9 / 5

Ubytování 4,9 / 5

Strava 4,8 / 5

Okolí 4,9 / 5

Cena 4,9 / 5

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.

Tento hotel je 8. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 139 v Khao Lak.

Maciej F.

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze (Travelplanet.pl) Datum pobytu 29.4. - 9.5.2024 Hodnoceno: Květen 2024

Bangsak Village Hodnocení: 4/5 Thajsko, Khao Lak

Pěkný hotel pouze pro dospělé, přímo u pláže v odlehlé oblasti Domy roztroušené v zahradě "džungle" Bazén s restaurací a masážemi u pláže. Široká písečná pláž. Ticho a klid . Žádné diskotéky ani žádná jiná zábava tohoto typu. Pryč z města Pro ty, kteří se chtějí resetovat a dobít baterky.

Pěkný hotel pouze pro dospělé, přímo u pláže v odlehlé oblasti Domy roztroušené v zahradě "džungle" Bazén s restaurací a masážemi u pláže. Široká písečná pláž. Ticho a klid . Žádné diskotéky ani žádná jiná zábava tohoto typu. Pryč z města Pro ty, kteří se chtějí resetovat a dobít baterky.

Ubytování 4,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Několik typů pokojů umístěných v nízkých domech. Poskytují pohodlí. OK

Strava
Ranní bufet. Večeře a la carte. Jídlo je dobré thajské a mezinárodní kuchyně.

Služby hotelu
Thajská masáž. Škola vaření. Pokojová služba. Prádelna. nevím co ještě.

Pláž
Široké, písčité, dlouhé a prakticky opuštěné.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Lenka M.

Hodnocení 4,9 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 11.12. - 27.12.2023 Hodnoceno: Leden 2024

Bangsak Village Hodnocení: 4/5 Thajsko, Khao Lak

Malý hotel, úžasný klid, dostatek lehatek, teplé moře, skvělá obsluha. Kdo hledá místo pro relax v klidu vřele doporučuji. Delegát CK doporučil výlety dalo by se říci na míru. Jen jsme tam byly jediné z ČR. A masáže neměly chybu - úžasné.

Malý hotel, úžasný klid, dostatek lehatek, teplé moře, skvělá obsluha. Kdo hledá místo pro relax v klidu vřele doporučuji. Delegát CK doporučil výlety dalo by se říci na míru. Jen jsme tam byly jediné z ČR. A masáže neměly chybu - úžasné.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ubytování bez problémové, pokoj hezky, čistý.

Strava
Strava pestrá, chutná.

Služby hotelu
Služby hotelu OK, v hotelu není bankomat na výběr peněz pokud potřebujete hotovost, jinak lze platit kartou nebo funguje jako směnárna. Odvoz z letiště a na letiště byl perfektní.

Pláž
Pláž čistá, málo lidí, hodně jich leží u bazénu a do moře se nechodí koupat.

Byla tato recenze užitečná? (3) (1)

Filtrovat recenze

Maciej F.

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze (Travelplanet.pl) Datum pobytu 29.4. - 9.5.2024 Hodnoceno: Květen 2024

Bangsak Village Hodnocení: 4/5 Thajsko, Khao Lak

Pěkný hotel pouze pro dospělé, přímo u pláže v odlehlé oblasti Domy roztroušené v zahradě "džungle" Bazén s restaurací a masážemi u pláže. Široká písečná pláž. Ticho a klid . Žádné diskotéky ani žádná jiná zábava tohoto typu. Pryč z města Pro ty, kteří se chtějí resetovat a dobít baterky.

Pěkný hotel pouze pro dospělé, přímo u pláže v odlehlé oblasti Domy roztroušené v zahradě "džungle" Bazén s restaurací a masážemi u pláže. Široká písečná pláž. Ticho a klid . Žádné diskotéky ani žádná jiná zábava tohoto typu. Pryč z města Pro ty, kteří se chtějí resetovat a dobít baterky.

Ubytování 4,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Několik typů pokojů umístěných v nízkých domech. Poskytují pohodlí. OK

Strava
Ranní bufet. Večeře a la carte. Jídlo je dobré thajské a mezinárodní kuchyně.

Služby hotelu
Thajská masáž. Škola vaření. Pokojová služba. Prádelna. nevím co ještě.

Pláž
Široké, písčité, dlouhé a prakticky opuštěné.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Lenka M.

Hodnocení 4,9 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 11.12. - 27.12.2023 Hodnoceno: Leden 2024

Bangsak Village Hodnocení: 4/5 Thajsko, Khao Lak

Malý hotel, úžasný klid, dostatek lehatek, teplé moře, skvělá obsluha. Kdo hledá místo pro relax v klidu vřele doporučuji. Delegát CK doporučil výlety dalo by se říci na míru. Jen jsme tam byly jediné z ČR. A masáže neměly chybu - úžasné.

Malý hotel, úžasný klid, dostatek lehatek, teplé moře, skvělá obsluha. Kdo hledá místo pro relax v klidu vřele doporučuji. Delegát CK doporučil výlety dalo by se říci na míru. Jen jsme tam byly jediné z ČR. A masáže neměly chybu - úžasné.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ubytování bez problémové, pokoj hezky, čistý.

Strava
Strava pestrá, chutná.

Služby hotelu
Služby hotelu OK, v hotelu není bankomat na výběr peněz pokud potřebujete hotovost, jinak lze platit kartou nebo funguje jako směnárna. Odvoz z letiště a na letiště byl perfektní.

Pláž
Pláž čistá, málo lidí, hodně jich leží u bazénu a do moře se nechodí koupat.

Byla tato recenze užitečná? (3) (1)

Alena S.

Hodnocení 4,9 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 16.9. - 1.10.2023 Hodnoceno: Říjen 2023

Bangsak Village Hodnocení: 4/5 Thajsko, Khao Lak

velice pěkná dovolená

velice pěkná dovolená

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Pěkné , prostorné ubytování. Naprostý klid. Nádherný bazén s vířivkou. Úžasné masáže. Fantastická zahrada okolo, velice pečlivě udržovaná.

Strava
Jídlo bylo vynikající s velkým výběrem a téměř se nedalo sníst.

Služby hotelu
Velice pozorný personál

Pláž
Rozsáhlá pláž, poměrně čistá. Pěkné procházky, ale severně dál od rezortu nás na pláži obtěžovali psi.

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Pavla J.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 1.9. - 15.9.2023 Hodnoceno: Září 2023

Bangsak Village Hodnocení: 4/5 Thajsko, Khao Lak

Za nás nejkrásnější dovolená a můžu jen doporučit

Za nás nejkrásnější dovolená a můžu jen doporučit

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Všechno luxus za nás velká spokojenost

Strava
Výborné jídlo

Služby hotelu
Super vše

Pláž
Pláž kousek od hotelu doopravdy vše velká spokojenost a určitě se tam vrátíme

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Rastislav Krämer

Hodnocení 4,8 / 5

Ověřená recenze (Invia.sk) Datum pobytu 20.3. - 30.3.2023 Hodnoceno: Duben 2023

Bangsak Village Hodnocení: 4/5 Thajsko, Khao Lak

zájazd plne zodpovedal objednaným službám, jediná vec ktorá zbytočne pokazila celkový dojem že sa nám snažili dávať podpisovať konzumáciu drinkov aj ked sme mali program all inclusive, neviem či je takýto hotel odkázaný na takéto praktiky

zájazd plne zodpovedal objednaným službám, jediná vec ktorá zbytočne pokazila celkový dojem že sa nám snažili dávať podpisovať konzumáciu drinkov aj ked sme mali program all inclusive, neviem či je takýto hotel odkázaný na takéto praktiky

Ubytování 5,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
ubytovanie plne zodpovedalo objednanému zájazdu

Strava
strava vynikajúca, rozmanitosť, vždy čerstvé

Služby hotelu
služby hotela bez komplikácií, príchod, welcome drink, zabezpečovanie transferu do mesta, požičovňa skútrov, recepcia 24 hodín, ostatné mnohé služby sme nevyužili

Pláž
pláž dlhá, čistá, veľa súkromia - veľká spokojnosť

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 30 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další hotely, které by vás mohly zaujmout