Tomáš K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2024
Super! V centru. Vsude se da dojit pesky. Hned vedle hotelu je streetfood. Hodni a pokorni lide. Super zazitek a zajezd
Super! V centru. Vsude se da dojit pesky. Hned vedle hotelu je streetfood. Hodni a pokorni lide. Super zazitek a zajezd
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







