Tomáš O.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2026
Na prespatie stačí. Väčšina hostí bola len na jednu noc. Všade blízko.
Na prespatie stačí. Väčšina hostí bola len na jednu noc. Všade blízko.
Každý deň to isté ????
UbytováníVzhľadom na cenu, ubytovanie super.
SlužbyHotel nemal kontakt na delegáta, zlá komunikácia.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
