Green Park Hodnocení: 3/5
od 17 796 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 17 796 Kč za os.
od 17 820 Kč za os.
od 19 894 Kč za os.
od 17 501 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)
Gábor L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cestuji od roku 1977, ale takový zážitek jsem ještě nezažil! Pattaya je špinavé a zaplivané místo! Na pláži jsme ani jednou nebyli, protože ten nepořádek se nedá ani popsat. Za tyto peníze bych mohl jet dvakrát do Egypta, což je v porovnání s tím ráj, nebo bych mohl jet na jeden a půl měsíce do Řecka, o kterém se mi ani nechce mluvit vedle Pattayi.
Cestuji od roku 1977, ale takový zážitek jsem ještě nezažil! Pattaya je špinavé a zaplivané místo! Na pláži jsme ani jednou nebyli, protože ten nepořádek se nedá ani popsat. Za tyto peníze bych mohl jet dvakrát do Egypta, což je v porovnání s tím ráj, nebo bych mohl jet na jeden a půl měsíce do Řecka, o kterém se mi ani nechce mluvit vedle Pattayi.
koš, špína, odpadky, ROZBITÉ SKLO !!!! odhozené zbytky jídla!
StravaŠpatně!!!
Ubytovánív okolí hotelu je takový zápach, jako by byl postaven na zadním dvoře prasátka. nikdo nemluví jiným jazykem než ruštinou!!!! během 2 týdnů jsem nezaznamenal ani náznak ochoty pomoci u nikoho, ba naopak byli přímo povýšeně - pokud si vůbec někoho všimli!
pokoj: zdi jsou plesnivé, což není divu, protože v pokoji ani v koupelně není žádné větrání, v důsledku čehož byly všechny naše věci neustále vlhké! - místy opadává omítka (což by mohlo být rustikální - ALE NENÍ!!!) větrat nelze kvůli pronikavému zápachu.
jídlo: od druhého dne průjem, který byl občas zpestřený i malým zvracením! nejsme vybíraví!!! 5 nebo 6 maďarských párů ubytovaných v hotelu (různé turnusy!) všichni říkali totéž - mnozí se nemohli zúčastnit zaplacených programů, jedna paní nemohla dva dny ani k bazénu, jiná řekla, že během té doby zestárla o 5 let!
drobnost, ale v celém Pattayi se mi nepodařilo sehnat žádnou mapu napsanou v jakémkoli evropském jazyce (angličtina, němčina atd.)
Špatně!!!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (12) (3)
Filtrovat recenze
Gábor L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cestuji od roku 1977, ale takový zážitek jsem ještě nezažil! Pattaya je špinavé a zaplivané místo! Na pláži jsme ani jednou nebyli, protože ten nepořádek se nedá ani popsat. Za tyto peníze bych mohl jet dvakrát do Egypta, což je v porovnání s tím ráj, nebo bych mohl jet na jeden a půl měsíce do Řecka, o kterém se mi ani nechce mluvit vedle Pattayi.
Cestuji od roku 1977, ale takový zážitek jsem ještě nezažil! Pattaya je špinavé a zaplivané místo! Na pláži jsme ani jednou nebyli, protože ten nepořádek se nedá ani popsat. Za tyto peníze bych mohl jet dvakrát do Egypta, což je v porovnání s tím ráj, nebo bych mohl jet na jeden a půl měsíce do Řecka, o kterém se mi ani nechce mluvit vedle Pattayi.
koš, špína, odpadky, ROZBITÉ SKLO !!!! odhozené zbytky jídla!
StravaŠpatně!!!
Ubytovánív okolí hotelu je takový zápach, jako by byl postaven na zadním dvoře prasátka. nikdo nemluví jiným jazykem než ruštinou!!!! během 2 týdnů jsem nezaznamenal ani náznak ochoty pomoci u nikoho, ba naopak byli přímo povýšeně - pokud si vůbec někoho všimli!
pokoj: zdi jsou plesnivé, což není divu, protože v pokoji ani v koupelně není žádné větrání, v důsledku čehož byly všechny naše věci neustále vlhké! - místy opadává omítka (což by mohlo být rustikální - ALE NENÍ!!!) větrat nelze kvůli pronikavému zápachu.
jídlo: od druhého dne průjem, který byl občas zpestřený i malým zvracením! nejsme vybíraví!!! 5 nebo 6 maďarských párů ubytovaných v hotelu (různé turnusy!) všichni říkali totéž - mnozí se nemohli zúčastnit zaplacených programů, jedna paní nemohla dva dny ani k bazénu, jiná řekla, že během té doby zestárla o 5 let!
drobnost, ale v celém Pattayi se mi nepodařilo sehnat žádnou mapu napsanou v jakémkoli evropském jazyce (angličtina, němčina atd.)
Špatně!!!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (12) (3)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...