Aljazira Beach & Spa Hodnocení: 4/5
od 12 990 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 12 990 Kč za os.
od 7 590 Kč za os.
od 12 990 Kč za os.
od 7 690 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 148 hodnocení)
Lucie S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Michaela Brantálová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Marta H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Prosím Vás nevoďte Inteligentní český lid do takové hrůzy. Nezaslouží si to
Prosím Vás nevoďte Inteligentní český lid do takové hrůzy. Nezaslouží si to
Pláž pokrytá suchou trávou z moře, pet lahvemi, plechokai od nealko nápojů. Prostě hrůza.
StravaMálo ovoce. Chyběly citrony broskve banány pomeranče atd.
UbytováníPo několika stížnostech na kvalitu slíbeného klimatizovaného pokoje jsme nakonec dostali požadované. S tímto jsme byli velmi spokojeni.
SlužbyHrůza. Teplé napoje vína se nedala pít, na barech se vše podávalo do plastů, jako na nějakém fotbale.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Marek Duda
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hrůza a des!!! Už nikdy víc! Vyhozeny peníze a oči pro plac! Měli jsme byt v hotelu Castille místo toho nám dali Alkantara Thalassa. Příšerný ve vsech smerech! Nevhodné pro starší lidi nebo rodiny s dětmi!!! I když nevhodné pro každého! Podáváme reklamaci
Hrůza a des!!! Už nikdy víc! Vyhozeny peníze a oči pro plac! Měli jsme byt v hotelu Castille místo toho nám dali Alkantara Thalassa. Příšerný ve vsech smerech! Nevhodné pro starší lidi nebo rodiny s dětmi!!! I když nevhodné pro každého! Podáváme reklamaci
Tak to je to nejhorší! Humus!!! Tuny chaluh na hromadách. Nikdo snad nikdy neodklizel! Nikoho tam nic nezajímá. Vstup do more pres molo,které je napůl rozpadlé! Na plaz vylevaji bordel z barelů.
StravaStrašný! Jedno a to samy každý den. Skoro zadny vyber. Většina masa nepozivatelna. Z ovoce jen meloun. All inclusive nefungoval. Dopolední a odpoledni svaciny nebyly. Automaty na limo a kávu věčné nefungovaly!! Pokaždé jsme čekali na talíře,které ve finále donesli špinavé a mastné. Prisernost.
UbytováníPokoj jsme měnili na třikrát. Plíseň,někdo mel šváby,záchod tekl.. Bordel na chodbách.
SlužbyTady žádné nemohou byt,protože tu skoro nic není a personál nulový! Všude okolo bazénu a u baru nepořádek,spina a zapach,. Sama delegatka řekla,ze hotel krachuje! Zapomenuté na maurskou kavárnu nebo restaurace. Nic tu není.
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Jana F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příšerná dovolená. Cestovní kancelář by měla radši ukončit svoji cinnost. Budu podávat reklamaci a přemýšlím nad žalobou!
Příšerná dovolená. Cestovní kancelář by měla radši ukončit svoji cinnost. Budu podávat reklamaci a přemýšlím nad žalobou!
Naprostá katastrofa!!! Špína, chaluhy navrstvené - nikdo neuklizel.
StravaStále to samé dokola. Poslední tři nebo čtyři dny nebyly k snídani čerstvé bagety... Voda na čaj byla cítit po kávě - dostatečně nevyplachovali barely
UbytováníZa 8 dní jsem vystřídala tři pokoje. Tekl záchod, úklid byl mizerný. Po předchozích klientech na pokoji zůstala posraná dětská plena.
SlužbyVedoucí recepce se snažil, ale jinak hrůza
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Michal M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...