Aljazira Beach & Spa Hodnocení: 4/5
od 12 990 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 12 990 Kč za os.
od 7 590 Kč za os.
od 12 990 Kč za os.
od 7 690 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 22 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Renata Faltusová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Iveta B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
moc jsme se těšili na Djerbu,ale celkově jsme byli zklamáni.Hlavně tím,že jsme zaplatili na 8 dní a vlastně to bylo jen 6 dní,tam jsme přiletěli večer a z Djerby jsme letěli v 5.hodin ráno,takže skoro žádná dovolená.,ale snažili jsme se dovolenou užít,co to dalo,
moc jsme se těšili na Djerbu,ale celkově jsme byli zklamáni.Hlavně tím,že jsme zaplatili na 8 dní a vlastně to bylo jen 6 dní,tam jsme přiletěli večer a z Djerby jsme letěli v 5.hodin ráno,takže skoro žádná dovolená.,ale snažili jsme se dovolenou užít,co to dalo,
tak to byla katastrofa,již nikdy k zátoce.cesta na pláž delší,plážový bar-plážová kukaň,pororozpadlá,málo lehátek,místní lidé všude,špinavá,vlastně jsme se šli jen na chvilku okoupat a šli jsme k bazénům.
Stravaněkterým chutnalo,jiným ne,hodně čechů mělo střevní potíže,někteří ještě 14 dní doma,ale každý si vždy něco vybral,dětem nechutnalo
Ubytovánípo výměně pokojů jsme spokojení byli,ale museli jsme hodně smlouvat,samozřejmě s bakšišem
Službynebylo vše,tak jak v katalogu a na obrázku,vnitřní bazén děs,všechno tak nějak ušmudlané a špinavé,ale zase,co jsme potřebovali,snažili se splnit
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zuzana P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Organizace na letišti žádná, k dispozici nebyl nikdo, let byl ok i cesta z letiště proběhla v klidu, protože na nás čekal na letišti delegát. V hotelu nám vše vysvětlil, byl nám kdykoliv k dispozici při řešení problémú v hotelu.
Hotel jsme si vybrali s dcerou a dětmi hlavně z důvodu toho, že měl být vynikající dovolenou pro rodiče s dětmi, ale opak byl pravdou!!!
Hotel by byl perfektní, kdyby se mu vedení věnovalo a staralo se o klienty tak , jak bylo slíbeno.
Organizace na letišti žádná, k dispozici nebyl nikdo, let byl ok i cesta z letiště proběhla v klidu, protože na nás čekal na letišti delegát. V hotelu nám vše vysvětlil, byl nám kdykoliv k dispozici při řešení problémú v hotelu.
Hotel jsme si vybrali s dcerou a dětmi hlavně z důvodu toho, že měl být vynikající dovolenou pro rodiče s dětmi, ale opak byl pravdou!!!
Hotel by byl perfektní, kdyby se mu vedení věnovalo a staralo se o klienty tak , jak bylo slíbeno.
Pláž byla pěkná, ale nebyla moc vhodná pro děti. Plážový bar - nalívárna, samoobsluha!
StravaJEDNA VELKÁ KATASTROFA !!! Jídlo stále nebylo, pití nebylo, všude špinavé neuklizené stoly, talíře a příbory musel člověk hledat až v kuchyni, ale stejně je dostal špinavé od jídla...plno otravných much v jídelně.
Pro děti žádné jídlo. Bar u bazénu nefungoval, na pláži byla budka s lahvemi, kde jste si sami nalévali teplou colu či fantu...obsluha tam spala na lehátku uvnitř.
Děti by měli hlad a žízeň neustále kdybychom si nedokupovali jídlo a pití
Ubytování bylo celkem slušné, skromné. Nefungovala klimatizace, nebyla tv na pokoji jak píší.
SlužbyKATASTROFA !!! Ze strany hotelu absolutní nezájem cokoliv řešit, pouze sliby!!! 2 dny netekla voda, vodu na nádobí jsme viděli jak nosí z bazénu do kuchyně, hnus! Dětský bazén po dvou dnech byl zelený a špinavý, ale nikoho to nezajímalo.
!!! Jediná a to velká pochvala patří ANIMÁTORUM, kteří byli lidé opravdu na svém místě a o zábavu se starali perfektně !!! Miniclub pro děti - SUPER !!!
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Tomáš Kumžák
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla uspokojující jak pro Nás dospělé,tak pro děti skvělé vyžití bazénů a vodních atrakcí,spousty zábavy o kterou se starali místní.Nemůžeme říci nic záporného.Prostě SUPER!!!!!!!!!
Dovolená byla uspokojující jak pro Nás dospělé,tak pro děti skvělé vyžití bazénů a vodních atrakcí,spousty zábavy o kterou se starali místní.Nemůžeme říci nic záporného.Prostě SUPER!!!!!!!!!
Dostupnost je nekvalitní v tom,že cestou na pláž míjíte odpadky poházené kolem,cesta přes kameny v cestě,tam kam Nás nesměrovali.Jinak po hlavní cilnici a je delší,ale i tak míjíte odpadky.Na pláži slunečníky,lehátka,občerstvení na to říct nemůžeme nic záporného.Moře přístupné a hlavně pro děti,jen tam není žádné vyžití tak by je to tam bavilo déle,nebo celý den.
StravaStrava byla pro dospělé dobrá,pro děti už horší,ale jen v tom,že občas to nejedi a nebo to neznají.Jinou stravu než v hotelu jsme nejedli.
UbytováníUbytování skvělé,porsonál se staral každý den,bylo uklizeno ,čisté ručníky.Nemůžeme si stěžovat.
SlužbyVel mi uspokojující.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Pavla B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Poté, co jsem si řekla, že budu ignorovat netekoucí vodu na pokoji (2 dny z 8), stres při snídani, obědu a večeři, že nenajdu alespoň jeden volný, čistý talíř a lžíci spolu se stolem, kde bude odklizeno nádobí, jsem si dovolenou náramně užila.
Poté, co jsem si řekla, že budu ignorovat netekoucí vodu na pokoji (2 dny z 8), stres při snídani, obědu a večeři, že nenajdu alespoň jeden volný, čistý talíř a lžíci spolu se stolem, kde bude odklizeno nádobí, jsem si dovolenou náramně užila.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.