Aljazira Beach & Spa Hodnocení: 4/5
od 12 990 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 12 990 Kč za os.
od 7 590 Kč za os.
od 12 990 Kč za os.
od 7 690 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 127 hodnocení)
Blanka Galíčková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super není co vytknout i když jsme přijeli večer po 12hod.dostali jme pitnou vodu i jídlo.Paní delegátka každý den v recepci v domluvených hodinách.Jen nezapomeňte si u ná na letišti koupit vodu na přílet tam než dojedete do hotelu.Obchůdky v hoteli i kousek od hlavní brány.
Super není co vytknout i když jsme přijeli večer po 12hod.dostali jme pitnou vodu i jídlo.Paní delegátka každý den v recepci v domluvených hodinách.Jen nezapomeňte si u ná na letišti koupit vodu na přílet tam než dojedete do hotelu.Obchůdky v hoteli i kousek od hlavní brány.
Protože dcera nesmí stojatou vodu větčinou jsme chodily na pláž.Každé ráno odklizeli trávu,jen při větších vlnách se držela při kraji,ale jen v úzkém páse dál už nebyla,když bylo hodně poslali animátory kteří ji odklízeli .Vstup do moře někde ze začátku větší pásmo kamínků dál už jen sem tam kamínek .Dlouho málo vody což je super pro děti.
StravaKaždý si vybere- každý den plno zeleniny ,salátů, ovoce ,zákusků,zmrzlina, na snídani naše bábovka ,palačinky,tětoviny ,bagety,sýry,vejce -omelety,opékané brambory a maso dělají před vámi na pánvi-ovoce jsme si mohli vzít i sebou na svačinku pro malou- jidlo od 6,30hod.do 10. Oběd od 12,30 do 13,30 svačinka na pláži(hranolky) do 16hod.,večeře od6,30do 10h.Takže jídla dostatek .Měla jsem obavu protože dcera musí jíst 6xdenně a je hodně vybíravá ale doháněla to pizzou.Dětký stůl.Jen když se přišlo pozděj na snídani nestíhali uklízet stoly ale při kolika lidech se to ani nedá.
Ubytováníubytování přesně jak na fotkách,pokoj s klimatizací,kterou jsme ani nepotřebovali, protože foukalo od moře i když bylo ve stínu 36stupnů,čistý pěkně zařízený,lednice,televizor dcera se ráno dívala na pohádky,jen trezor se musí platit na den 25kč,wifi u recepce ale slabá,počítač za poplatek,výměna peněz od10hod kromě neděle v recepci
SlužbyKaždý den ustláno,čisté ručníky 5ks,pitná voda v1l lahvích v baru chlazená,dávali jednu na osobu ,ale mohlo se jít pro ni i 3x denně,lehátek se slunečníky na pláži bez poplatku dostatek,jen u bazénu jste si je museli brzo ráno obsadit ručníkem,animační program celý den,
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Milan P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jiřina I.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Jan B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Dana S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
skvělá dovolená, spokojenost, na to, že byl říjen, tak výborné počasí, slunečno, horko, azurová obloha, teplé moře...
skvělá dovolená, spokojenost, na to, že byl říjen, tak výborné počasí, slunečno, horko, azurová obloha, teplé moře...
čistá, každé ráno upravená, dostatek lehátek (v říjnu asi běžné), pozvolný vstup do vody vhodný pro děti, občas kameny nedaleko od vstupu do vody, jemný písek, spokojenost
Stravašvédské stoly, relativně velký výběr pro dospělého, menší výběr pro děti, ale v podstatě spokojenost
Ubytováníubytování v bungalovech - vybavení pokoje standardní, čisto, denně úklid, nefungovala světla v koupelně - po nahlášení na recepci byla opravena a za 2 dny nesvítila opět
Službypláž u hotelu, bazén, restaurace a bary - všechno super, balená voda na baru na požádání kdykoliv na jedničku, wifi pouze na recepci, tenisové kurty horší kvality, ale na dovolenou vyhovující
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Miloš P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla super mohu doporučit...
Dovolená byla super mohu doporučit...
Strava byla vytečná snídaně vše na co si člověk vzpomene ,takto velký a pestrý vyběr jsem ještě ¨v Tunisku nezažil,obědy vytečné spoustu masa zeleniny ,chobotnice,pizzi,kebab,zmrzliny,zakusky,luxus to samé jse dá říct i o večeřích...
Ubytování je velmi pěkné ,moderní čisto až na švaby v pokoji 2 za celí pobyt co jsme stačily postřehnout a vedle v pokoji znamí taktéž jinak super...
Taktéž dobré bazén nádherně čistý,všude čisto uklizeno personál ochotný,hlavně celý komplex all inclusive takže nikdo z cizích tam nechodil jak do baru tak k bazenu což je super,u baru michaji spoustu drinku (mochito,cuba libre.pinakolada,teqila sanrais atd) super
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...