Aljazira Beach & Spa Hodnocení: 4/5
od 12 990 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 12 990 Kč za os.
od 7 590 Kč za os.
od 12 990 Kč za os.
od 7 690 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 11 hodnocení)
Ilona Velická
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž je nádherná, písčitá. Jediné, co je trošku na obtíž jsou mořské řasy, které moře každé ráno vyplaví. Nicméně místní zahradníci je okamžitě sklízejí.
StravaVýborná, spíše evropská. Slušný výber jídel, dobré dezerty, všeho dostatek.
UbytováníUbytování bylo naprosto dostačující a naší 4-členné skupině vyhovující. Hotel je pravděpodovně nedávno zrekonstruován, všude je sympaticky čisto a pro každého dostatek prostoru.
SlužbyKlasika jako všude jinde. Směnárna, masáže, animační programy, hotelový lékař, ...atd.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Martina Síbrová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž hned 2 minuty od pokoje,malinko tam fouká.Asi 3 dny se nedalo vejít do moře,kvůli řasám,ale pak jako kafe,opravdu pěkné.
StravaStravování bylo pěkné.Rozmanitost,výběr ze světové kuchyně,a ty sladkosti,moc dobré.
UbytováníPokoj pěkný,prostorný.Trochu složitější na začátku ho najít,malé bludiště.Ale později jsme si našli svou cestu.
SlužbyÚklid a ostatní služby personálu,chválím.Animátoři nás zlákaly na nejednu soutěž a cvičení.Odpočinula jsem si.
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Filtrovat recenze
Petra Kailová
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž byla opravdu moc hezká, udžovaná a řasy sklízené každý den. Nikde se neváleli nedoplaky a kelímky od pití.
StravaVelice různorodá, jak místní jídla, tak i hranolky a výborné kuře.
UbytováníNa to, že je hotel klasifikován 4-mi hvězdami mi kvlaita moc neodpovídala. V Tunisu jsme byli již po třetí, většinou ve 3* a tento hotel by tomu odpovídal také. Soukromí žádné!
SlužbyDocela drahé připojení na internet, což si myslím, že je zbytečné, vydělávat zrovna na tomto.
Dále bar u pláže, který má fungovat, byl oteveřen pouze první den naší dovolené, a poté jsme museli pro pití chodit až na hlavní bar do hotelu. Což bylo decela daleko.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Ilona Velická
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž je nádherná, písčitá. Jediné, co je trošku na obtíž jsou mořské řasy, které moře každé ráno vyplaví. Nicméně místní zahradníci je okamžitě sklízejí.
StravaVýborná, spíše evropská. Slušný výber jídel, dobré dezerty, všeho dostatek.
UbytováníUbytování bylo naprosto dostačující a naší 4-členné skupině vyhovující. Hotel je pravděpodovně nedávno zrekonstruován, všude je sympaticky čisto a pro každého dostatek prostoru.
SlužbyKlasika jako všude jinde. Směnárna, masáže, animační programy, hotelový lékař, ...atd.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Helena Halasová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž by mohla být lépe udržována, ač se personál snažil....Když jsme poprvé přišly na pláž, bouchnul nás přes nos děsivý zápach, který naštěstí druhý den již nebyl tak znatelný. Když moře vyplavilo chaluhy, tak opravdu ve velkém a kolikrát se nedalo ani koupat......:-( Trávily jsme více času u bazénu na nepohodlných lehátkách.
StravaRozmanitá nabídka všech možných pokrmů, každý si jistě vybere dle svého gusta, ovšem na zákuscích jsme ulítávaly dnes a deně až se to odrazilo na našich proporcích:-) Hlady jsme opravdu nestrádaly. Vadily nám "mini kelímky" na nápoje a pozdě večer sundavali barely s vodou, tak jsme byly nuceny kupovat si balenou vodu.
UbytováníPrvní noc jsme strávily kvůli obsazenosti hotelu v bezbariérovém pokoji s nehezkým výhledem. Druhý den jsme si připlatily a dostaly pokoj s balkonem, nádherným výhledem na bazény a moře. Pokoj byl čistý, prostorný a naprosto vyhovující. Pokazil se odtok umyvadla a závada byla celkem rychle odstraněna. Každý den vzorně uklizeno, vytřeno a vyměněny ručníky a osušky. Spokojenost.
SlužbyProgram byl specializován hlavně na IT klientelu a ač se animátoři snažili hovořit i jinými jazyky, jejich humor nám nepřipadal nijak zajímavý. Nicméně my Češi jsme si zábavu vždycky našli:-)))
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Božena Kaufnerová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zaměstnanci se snažili vše čistit a odklízet, ale moře i lidé jsou nevyzpytatelní, takže občas špína a řasy. Ale několik dnů jsme si čisté moře i pláž užili.
StravaStrava byla, jak nás zkušenější varovali, jednotvárná. Jídla dost, italská kuchyně chutná, ale menu stále se opakující. Chybělo mi více jídla a ovoce pro děti.Zaznamenala jsem i kontrolu hygieny. Kuchaři vypadali čistě, byli milí a ukazovali se hostům během věčeří. Venkovní bar nabízel neomezeně nápoje a pizzu, ovoce a zákusky od 10-18h.
Na poměry tamní kultury v pohodě.Pokoj i s přistýlkou a postýlkou pro dítě byl dosttečně velký.Koupelna prostorná s vanou a fénem!WC samostatně. Úklid, ručníky, péče o sociální zařízení v celém komlexu pravidelné. Hotel je bez balkonů(jen terasy v přízemí) a my měli smůlu, že nám pod oknem chyběl sušák, ale dalo se to vyřešit.Klimatizace fungovala bez potíží.asi třetí den se rozbil jedn ze dvou výtahů a zůstal mimo provoz až do konce. Takže s kočárkem horší dostupnost do pater(bylo nás tam hodně:-)).
SlužbyHotel převážně obsazen italskou klientelou, což odpovídalo i nabídce zábavy a snažší komunikace, než s námi Čechy. Miniclub super, ale náš čtyřletý neumí ani italsky nebo anglicky, tak se účastnil jen večerních dskoték pro děti a divadla, které si obojí mimořádně užíval:-)
Animátoři bavili klienty a přitom nebyli vlezlí. Také jsme museli požádat o pomoc hotelového lékaře.Ten bez problémů a poplatků poskytl pomoc a léky (domluva v angličtině i bez delegáta!).
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Richard Synčák
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nevím jestli to bylo termínem,nicméně moře bylo špinavé a chaluhy shrnuté při odlivu na hromady při okraji pláže nepříjemně zapáchaly.Místy ve vodě byly kameny,Za celý pobyt jsem byl jen dvakrát v moři,ale byli i lidi,kterým to nevadilo a koupali se.Na pláži se pohybují místní s velbloudy a koníky a za cca 300Kč nabízejí 5minut projížďky,ale dají se zahnat.
StravaVelký výběr,chutné jídlo.Pokud něco došlo,bylo ihned doplněno.3 základní jídla(pizza,těstoviny,gril) byly i ve venkovní restauraci u bazénu.Odpoledne u bazénu i nějaký zákusek a pizza.All inclusive-po celý den k dispozici voda,cola,sprite,fanta,pivo víno,káva,čaj-vše v plastikových pohárcích,plnit a odnášet v láhvích je zakázáno.Večer v baru ostatní domácí alkohol.Pozor - panák zahraničního alkoholu(whisky) stojí 10euro.
UbytováníNa vybavení pokojů je znát,že už má nějaký čas odslouženo.Čistota velmi dobrá-denní uklid a výměna ručníků.Klimatizace při příjezdu nefungovala,po nahlášení na recepci ihned opraveno.Za úplatek 20e,jsme dostali pokoj s balkonem blízko bazenu.Jinak je hotel dost rozlehlý a bydlet ve druhém patře nejdál od bazenu asi není moc příjemné.Vetšina pokojů nemá balkon,jen venkovní sušák na ručníky.Lednice na pokoji není ve výbavě.Internet na recepci-2,5TD na půl hodiny.
SlužbyAsi 70%klientů byli Italové,pak Francouzi,Češi,Poláci.Animační programy byly zajímavé,bohužel zaměřené jen na Italy jinak s angličtinou člověk moc neuspěl.Přesto téměř každý večer zajímavé vystoupení v amfiteatru a u bazénu diskotéka.Přes den cvičení v bazénu,vodní polo,lukostřelba,minigolf(dost poničený) a dal se hrát volejbal a fotbal.Nabízeli nám asi 5 druhů výletů.Mohu doporučit asi 1,5hod.projížďku na čtyřkolkách po ostrově-máme tříletá dvojčata-kluky a moc si to užili.Bazén výborný-dost velký,čistá voda a hloubka od 0 do 1,8m.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...