Aljazira Beach & Spa Hodnocení: 4/5
od 12 990 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 12 990 Kč za os.
od 7 590 Kč za os.
od 12 990 Kč za os.
od 7 690 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 19 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Michal Jahoda
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velice rád bych se podělil o názor a recenzi na "rodinný" hotel Homere na Djerbě. Byť má "jen" 3hvězdy, SKVĚLÝM a kamarádským přístupem animátorů,výbornou kuchyní věřím že předčí i hotely s více hvězdami a na mnohem atraktivnějších destinacích. Vrátili sme se opravdu pozitivně naladěni a krom spousty fotek doporučuji koupit CD,které mi ted hraje v autě... Prostě za tu cenu zcela neuvěřitelné vyžití,hlavně pro děti,a po přecpaných plážích celé Evropy,výborná změna,každému dopořučuji!
Velice rád bych se podělil o názor a recenzi na "rodinný" hotel Homere na Djerbě. Byť má "jen" 3hvězdy, SKVĚLÝM a kamarádským přístupem animátorů,výbornou kuchyní věřím že předčí i hotely s více hvězdami a na mnohem atraktivnějších destinacích. Vrátili sme se opravdu pozitivně naladěni a krom spousty fotek doporučuji koupit CD,které mi ted hraje v autě... Prostě za tu cenu zcela neuvěřitelné vyžití,hlavně pro děti,a po přecpaných plážích celé Evropy,výborná změna,každému dopořučuji!
Pláž byla přes silnici cca necelých 100m,vůbec to nevadí. Opět ůžasná liduprázná písčitá pláž,zdarma lehátka,slunečníky,nafukovací lehátka,matračky na lehátka,nealko,pivo. V rozjeté sezoně v červenci a v neděli,kdy mají volno i místní,jsem na pláži dlouhé cca 600-700metrů napočítal pro zajímavost 35lidí z toho 5 místní personál a 2velbloudy a jednoho koně :-) řekněte mi,kde je tak "přecpáno" kdekoliv po Evropě v době prázdnin? Opět neuvěřitelné a pro 3lidi za 32tisíc komplet! už nikam jinam neletím. SKVĚLÉ! DJERBA JE KARIBIK PRO NORMÁLNÍ LIDI !!!
StravaVše v ceně a kolik kdo chce,tady opravdu slovo ALL znamená vše a ne jako v Řecku nebo v Itálii jen něco a zbytek platit. Výborná kuchyně,skvělé zákusky,pizza,saláty,vody,koly,piva (velice dobré CELTIA - vodu dováží) alkohol-Gin,Whisky,Vodka... to je snad ráj na zemi :-)
UbytováníUbytování krásné,v hlavní budově velký pokoj se dvěma koupelnami+WC a balkonem. Každý den vzorně! uklizeno,vše prostorné a funkční. Personál milý a úslužný a přes právě trvající Ramadan, neuvěřitelé! Já celý den nejíst a hlavně nepít tak na nikoho ani nepromluvím a oni ještě dělají vtipy a baví nás. Myslím,že s toho si můžem vzít příklad i my a nědělat za všeho katastrofy...
SlužbyMoje nejhezčí dovolená i přes první obavy,byli sme podruhé v muslimské zemi. Všude existují milý lidé a nemějte jenom nějaké hloupé předsudky. Djerba je hodně poevropštěná díky mnoha Frantíkům. Celý personál hotelu na mě působil mile,vtipně,snažili se o komunikaci,i když některým angličtina moc nešla,ale cítili sme že nejsme pouze snadný výdělek a jděte,ale odjížděli sme jako přátelé. To jsme třeba nikde! (Chorvatsko,Itálie,Španělsko,Řecko) jinde nezažili,fakt veselý a příjemní lidé. Vůbec nedávejte na to,že mají jinou víru,k nám se chovali opravdu přátelsky!
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Filtrovat recenze
Lucie D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Šárka K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem je výborný, nebylo si na co stěžovat.
Celkový dojem je výborný, nebylo si na co stěžovat.
Pláž písčitá, moře průhledné, vše udržované.
StravaV nabídce jídla si mohl každý vybrat co chtěl, vždy pečlivě naservírováno a připraveno.
UbytováníUbytování čisté, útulné a pro potřeby přespání vyhovující.
SlužbySlužby hotelu byly vynikající, zábava perfektní a číšníci velice ochotní.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Radek Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi pěkná dovolená. Počasí krásné, pláž čistá, písčitá. Moře krásně teplé.
Velmi pěkná dovolená. Počasí krásné, pláž čistá, písčitá. Moře krásně teplé.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Kateřina K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zájezd odpovídal ceně. Nebyl s níčím problém a vše proběhlo v pořádku - takže hezká a bezproblémová dovolená za dobrou cenu.
Jediné, co bylo trošku horší, byl zápach v pokoji z centrální klimatizace. Ale pokud se otevřeli okna a balkon, bylo to v pořádku:)
Zájezd odpovídal ceně. Nebyl s níčím problém a vše proběhlo v pořádku - takže hezká a bezproblémová dovolená za dobrou cenu.
Jediné, co bylo trošku horší, byl zápach v pokoji z centrální klimatizace. Ale pokud se otevřeli okna a balkon, bylo to v pořádku:)
Přístup na pláž dobrý, s kapacitou lehátek nebyl problém. Objevily se v moři nějaké trávy, ale zřejmě tuto pláž uklízí a pěčují o ni, takže jí tam nebylo mnoho - narozdíl od okolních pláží. Pozvolný vstup do moře, takže na nějaké potápění to moc není. Po pár metrech pak trochu kameny - takže pozor na nohy:), pak ale zase přechod pouze na písek. Klidná a pohodová pláž.
StravaNení co vytknout. Jídlo dobré, chutné a byl výběr. Snídaně sice stejné, ale vzhledem k tomu, že tam bylo od každého něco (sladké, slané, dokonce i palačinky:)), dalo se vždy vybrat. Jediné co bylo horší, byl nedostatek skleniček a pak také nepořádek na stolech po lidech - nestíhali to uklízet a odnášet a už vůbec ne měnit ubrus.
UbytováníV pokoji čisto a uklizeno, uklízečka měnila ručníky každý den a vytírala. Jeden den udělala i želvu z ručníků:). Jediné, co byl problém, byl již zmíněný zápach z klimatizace. Ale stačilo pak vyvětrat a bylo to OK. Koupelna a WC funkční a čisto.
SlužbyVše bez problémů a personál je vstřícný a ochotný.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Michaela L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi pěkná dovolená pro méně náročné klienty. Pro mladé lidi úplně super animační programy. Hotel více zaměřen na francouze.
Velmi pěkná dovolená pro méně náročné klienty. Pro mladé lidi úplně super animační programy. Hotel více zaměřen na francouze.
Pláž super. Hotel má svojí část pláže takže tam nechodí cizí. Pláž každé ráno uklizena. Voda krásně čistá pokud teda zrovna nejsou vlny. My jsme strávili celý týden u moře i s vlnami. Bar na pláži za poplatek ovšem voda zadarmo.
StravaStrava super, myslím že každý by si měl určitě vybrat. Dezerty prostě luxus.
UbytováníUbytování trochu starší ale nám to vůbec nevadilo, každý den sme se tam chodili jen vysprchovat a vyspat. Čistě uklizeno každý den. Uklizečky velmi milé když viděli že jste v pokoji odešli a počkali až bude volný pokoj pro úklid.
SlužbyV pohodě. Žádný problém.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...