Aljazira Beach & Spa Hodnocení: 4/5
od 12 990 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 12 990 Kč za os.
od 7 590 Kč za os.
od 12 990 Kč za os.
od 7 690 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 13 hodnocení)
Ivana Řezníčková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Soukromá rozlehlá pláž plná lehátek a slunečníků. V době naší dovolené jsme bývali na pláži skoro sami. Z moře jsme však byli trochu zklamáni, jelikož zde bylo poměrně hodně řas a moře bylo dlouho mělké. Přesto jsme neodolali a na pláži trávili spoustu času. Obrovský bazén s vodním barem nám také moře vynahrazoval :-)
StravaOči by jedly, ale bříško bylo plné. Asi tak bych hodnotila stravu. Jídla každý den dostatek a vždy bylo si z čeho vybírat. Dopolední a odpolední snacky jsme nevyužívali.
Polévky, různé druhy masa, těstoviny, rýže, brambory - dokonce i skvělá bramborová kaše, několik druhů salátů a zeleniny, ovoce, zákusky, dortíčky a zmrzlina. Vše krásně naaranžované doplňovala vždy příjemná a ochotná obsluha a milý personál.
Den před odletem jsme byli informováni, že nebudeme ubytováni v našem objednaném hotelu, ale budeme ubytováni v hotelu VIVA ALMA. V cestovní kanceláři nás ujistili, že se jedná o hotel vyšší kvality a rozhodně se nemáme ničeho bát ... a měli pravdu.
Krásný a rozlehlý hotelový komplex nezklamal.
POKOJ: Oddělená koupelna s velikou vanou a WC. Prostorná chodba s dostatečným úložným prostorem. Pokoj zařízen jednoduše, ale útulně a celkově laděn do stylu hotelu - kajuta lodi. Na pokoji mini bar (za poplatek), lednička a také trezor (také za poplatek). Fungující klimatizace po celý den - regulace na pokoji.
wellness, kadeřnictví, fitko, obchůdek, restaurace, discotéka, wi-fi, animační programy a animátoři
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Olga Heřmanová
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jedině problematická byla pláž a mělké moře, které vyplavovalo množství chaluh, takže koupání v něm nebylo zas tak příjemné. Museli jsme více využívat bazeny než jsme předpokládali, tyto však byly čisté a velmi hezky situované.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Filtrovat recenze
Ivana Řezníčková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Soukromá rozlehlá pláž plná lehátek a slunečníků. V době naší dovolené jsme bývali na pláži skoro sami. Z moře jsme však byli trochu zklamáni, jelikož zde bylo poměrně hodně řas a moře bylo dlouho mělké. Přesto jsme neodolali a na pláži trávili spoustu času. Obrovský bazén s vodním barem nám také moře vynahrazoval :-)
StravaOči by jedly, ale bříško bylo plné. Asi tak bych hodnotila stravu. Jídla každý den dostatek a vždy bylo si z čeho vybírat. Dopolední a odpolední snacky jsme nevyužívali.
Polévky, různé druhy masa, těstoviny, rýže, brambory - dokonce i skvělá bramborová kaše, několik druhů salátů a zeleniny, ovoce, zákusky, dortíčky a zmrzlina. Vše krásně naaranžované doplňovala vždy příjemná a ochotná obsluha a milý personál.
Den před odletem jsme byli informováni, že nebudeme ubytováni v našem objednaném hotelu, ale budeme ubytováni v hotelu VIVA ALMA. V cestovní kanceláři nás ujistili, že se jedná o hotel vyšší kvality a rozhodně se nemáme ničeho bát ... a měli pravdu.
Krásný a rozlehlý hotelový komplex nezklamal.
POKOJ: Oddělená koupelna s velikou vanou a WC. Prostorná chodba s dostatečným úložným prostorem. Pokoj zařízen jednoduše, ale útulně a celkově laděn do stylu hotelu - kajuta lodi. Na pokoji mini bar (za poplatek), lednička a také trezor (také za poplatek). Fungující klimatizace po celý den - regulace na pokoji.
wellness, kadeřnictví, fitko, obchůdek, restaurace, discotéka, wi-fi, animační programy a animátoři
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Olga Heřmanová
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jedině problematická byla pláž a mělké moře, které vyplavovalo množství chaluh, takže koupání v něm nebylo zas tak příjemné. Museli jsme více využívat bazeny než jsme předpokládali, tyto však byly čisté a velmi hezky situované.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Alena Černíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Moře prý letos je nejhorší za deset let - spousta řas v moři a po ránu vyplavené na pláž. Každý den ale na pláži jezdil bagr a vyplavené řasy odklízel. Moře bylo mělké a tím pádem dost zakalené jemným pískem a mořským bahnem, ale krásně prohřáté. Na plavání to nebylo, pouze za přílivu šlo plavat v blízkosti plastového mola, které bylo na pláži a vybíhalo asi 30 metrů do moře. Pro děti ideální, pro plavce nic moc.
StravaVýběr byl velmi pestrý a dostačující, i s menšími dětmi jsme vždy vybrali, jen bych u moře čekala větší výběr právě mořských jídel, ryba byla vždy, ale ty různé potvůrky jen párkrát během pobytu.
Svačiny se skládaly pouze z kávy a mléka a k tomu pečivo (buchta, pizza), chybělo nám ovoce (to bylo jen na oběd a na večeři a nosit si to z jídelny nám nepřišlo úplně nejvhodnější, ikdyž jsme to nakonec několikrát udělali).
Pokoje byly prostorné, čisté, poměrně daleko od recepce, šlo se poměrně dlouhým bludištěm chodeb, ale na konci pobytu nám to už ani tak nepřišlo. Výhled jsme měli na uzavřený hotel (výhled na moře je za poplatek), ale vzhledem k tomu, že jsme v pokoji vpodstatě jen přespávali, tak to bylo úplně jedno.
SlužbyÚklid pokojů byl perfektní, obsluha na barech ochotná, ikdyž občas pomalejší (ale byl ramadán, takže možná únava). Animační program byl dostačující, i pro děti, které ještě nemluví cizí řečí, bylo srozumitelné. Hodně příjemná byla každodenní možnost výměny plážových ručníků.
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Tereza Hubková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jediné, co mi na dovolené vadilo byl vstup do moře, kde bylo nespočet mořských řas, ale pro nenáročné klienty to není žádný problém. Prostě je přebrodíte a plavete dál. Djerba má mělčité pláže, takže pro děti skvělé.
StravaAll inclusive se pořád dokola opakuju, ale nám to niijak zvlášt nevadilo. Vždy jsme si vybrali nějakou dobrotu. Chtěla bych podotknout, že meloun a zákusky byly nejlepší!
UbytováníHotel měl nádherný bazén, recepci, vstupní halu atd. Pokoj byl opravdu krásný, i když jsme neměli výhled na moře, mohli jsme vidět přímo z balkónu západ slunce každý večer.
SlužbyV naprostém pořádku.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Lucie Svatošová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Čistá,moře daleko mělké,místy chaluhy,ale jinak čisté.
StravaVýborná,pestrá na výběr a rozhodně jí bylo dostatek.
UbytováníHotel je opravdu krásný,jak z venku,tak i uvnitř.Okolí patřící ke komplexu je nádherné,fotografie nezahrnují vše,a vidět to na vlastní oči se rozhodně vyplatí.Ostatní okolí hotelu není nic moc,ale s tím jsme počítali,takže zklamaní jsme rozhodně nebyli.Jediné,co nám trochu vadilo,bylo umístění pokoje daleko od výtahu,špatně fungující klimatizaci nám opravili hned, krátce po upozornění.
SlužbySkvělý,byli jsme spokojení.
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...