Splashworld Venus Beach Hodnocení: 4/5
od 13 290 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 290 Kč za os.
od 12 790 Kč za os.
od 14 690 Kč za os.
od 10 846 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 7 hodnocení)
Dana Mezeiová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velká, čistá ,dostatek slunečníků - lehátka se platily, ale nebyly to lehátky spíš jen sedátka.
Takže jsem pod slunečníkem ležela na vlastních osuškách.
Vše formou bufetu. Snídaně hodně skromné, ale dle jiných recenzí jsem na to byla připravena.
Večeře byly bohaté - různé saláty, 3 druhy masa, těstoviny, rýže, hranolky, omáčky dalo se opravdu vybrat, ovoce, zákusky. Pití si platí každý sám.
Přesně dle našeho požadavku - čtyřlůžkový pokoj - byli jsme velmi překvapeni, protože se náš
pokoj podobal většímu bytu - velká chodba s vestavěnými skříněmi, dětský pokoj se 2 oddělenými
lůžky, předpokoj s pátou postelí a z něj vchod do samostatné koupelny s vanou a samostatného WC dále prostorná ložnice s dvojlůžkem a velká terasa.
Nábytek starší, ale jedu přeci k moři ne?
Číšníci kmitali, ale když došlo nádobí - tak se prostě čekalo. U 3* hotelu v Africe asi normál.
Mě to nechávalo v klidu.
Hotel měl 3 bazény, ale kvalita vody nic moc- jezdím k moři, takže jsem do bazenu ani nevstoupila.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Marta Želízková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Čistá,pěkná,pozvolný vstup do moře,bohužel občas žahavé medúzy :-(
Za 1TD máte matraci,sedačka zdarma.
Snídaně stejné každý den - měkký salám,žervé,vejce a vařená kolínka.Pečivo docela tvrdé,světlá vyjímka - teplé buchty, po kterých se hned zaprášilo :-)
Večeře byly výborné, rozmanité, spousta masa,salátů,meloun. Sladké-nic moc,1 druh.
První ubytování hrůza!Přízemní tmavá smradlavá díra.Po zaplacení 10eur do kapsy jsme měli pokoj hezký,světlý ve 2.patře.
SlužbyČíšníci v restauraci(až na světlé vyjímky) bez úsměvu neochotní...v baru a na pláži fajn.
Směnárna funguje pouze 2h dopoledne a 2h odpoledne,jinak nemáte šanci vyměnit peníze :-(,směnárník je velmi nepříjemný a neochotný. Bankomat u hotelu skoro pořád nefunguje.
Animační programy nic moc, animátoři ani nezdraví...
Velmi milí jsou prodavači v hotelovém obchůdku a fotograf.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Filtrovat recenze
Marta Želízková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Čistá,pěkná,pozvolný vstup do moře,bohužel občas žahavé medúzy :-(
Za 1TD máte matraci,sedačka zdarma.
Snídaně stejné každý den - měkký salám,žervé,vejce a vařená kolínka.Pečivo docela tvrdé,světlá vyjímka - teplé buchty, po kterých se hned zaprášilo :-)
Večeře byly výborné, rozmanité, spousta masa,salátů,meloun. Sladké-nic moc,1 druh.
První ubytování hrůza!Přízemní tmavá smradlavá díra.Po zaplacení 10eur do kapsy jsme měli pokoj hezký,světlý ve 2.patře.
SlužbyČíšníci v restauraci(až na světlé vyjímky) bez úsměvu neochotní...v baru a na pláži fajn.
Směnárna funguje pouze 2h dopoledne a 2h odpoledne,jinak nemáte šanci vyměnit peníze :-(,směnárník je velmi nepříjemný a neochotný. Bankomat u hotelu skoro pořád nefunguje.
Animační programy nic moc, animátoři ani nezdraví...
Velmi milí jsou prodavači v hotelovém obchůdku a fotograf.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Dana Mezeiová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velká, čistá ,dostatek slunečníků - lehátka se platily, ale nebyly to lehátky spíš jen sedátka.
Takže jsem pod slunečníkem ležela na vlastních osuškách.
Vše formou bufetu. Snídaně hodně skromné, ale dle jiných recenzí jsem na to byla připravena.
Večeře byly bohaté - různé saláty, 3 druhy masa, těstoviny, rýže, hranolky, omáčky dalo se opravdu vybrat, ovoce, zákusky. Pití si platí každý sám.
Přesně dle našeho požadavku - čtyřlůžkový pokoj - byli jsme velmi překvapeni, protože se náš
pokoj podobal většímu bytu - velká chodba s vestavěnými skříněmi, dětský pokoj se 2 oddělenými
lůžky, předpokoj s pátou postelí a z něj vchod do samostatné koupelny s vanou a samostatného WC dále prostorná ložnice s dvojlůžkem a velká terasa.
Nábytek starší, ale jedu přeci k moři ne?
Číšníci kmitali, ale když došlo nádobí - tak se prostě čekalo. U 3* hotelu v Africe asi normál.
Mě to nechávalo v klidu.
Hotel měl 3 bazény, ale kvalita vody nic moc- jezdím k moři, takže jsem do bazenu ani nevstoupila.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...