Aktuálně pro cesty do Tuniska

Hotel Fourati

Hodnocení: 3/5

Tunisko, Hammamet

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 0 m
  • Vzdálenost od centra města Centrum 3 km
  • Vzdálenost od letiště Letiště 60 km
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
  • Tenis, Volejbal Tenis ano
  • Fitness Fitness ano
  • Animační programy Animační programy ano
  • Bar Bar ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Kavárna Kavárna ano
  • Nonstop recepce Nonstop recepce ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 7 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Dana Mezeiová

Hodnocení 2,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 1,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Velká, čistá ,dostatek slunečníků - lehátka se platily, ale nebyly to lehátky spíš jen sedátka.
Takže jsem pod slunečníkem ležela na vlastních osuškách.

Strava

Vše formou bufetu. Snídaně hodně skromné, ale dle jiných recenzí jsem na to byla připravena.
Večeře byly bohaté - různé saláty, 3 druhy masa, těstoviny, rýže, hranolky, omáčky dalo se opravdu vybrat, ovoce, zákusky. Pití si platí každý sám.

Ubytování

Přesně dle našeho požadavku - čtyřlůžkový pokoj - byli jsme velmi překvapeni, protože se náš
pokoj podobal většímu bytu - velká chodba s vestavěnými skříněmi, dětský pokoj se 2 oddělenými
lůžky, předpokoj s pátou postelí a z něj vchod do samostatné koupelny s vanou a samostatného WC dále prostorná ložnice s dvojlůžkem a velká terasa.
Nábytek starší, ale jedu přeci k moři ne?

Služby

Číšníci kmitali, ale když došlo nádobí - tak se prostě čekalo. U 3* hotelu v Africe asi normál.
Mě to nechávalo v klidu.
Hotel měl 3 bazény, ale kvalita vody nic moc- jezdím k moři, takže jsem do bazenu ani nevstoupila.

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Marta Želízková

Hodnocení 2,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 1,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Čistá,pěkná,pozvolný vstup do moře,bohužel občas žahavé medúzy :-(
Za 1TD máte matraci,sedačka zdarma.

Strava

Snídaně stejné každý den - měkký salám,žervé,vejce a vařená kolínka.Pečivo docela tvrdé,světlá vyjímka - teplé buchty, po kterých se hned zaprášilo :-)
Večeře byly výborné, rozmanité, spousta masa,salátů,meloun. Sladké-nic moc,1 druh.

Ubytování

První ubytování hrůza!Přízemní tmavá smradlavá díra.Po zaplacení 10eur do kapsy jsme měli pokoj hezký,světlý ve 2.patře.

Služby

Číšníci v restauraci(až na světlé vyjímky) bez úsměvu neochotní...v baru a na pláži fajn.
Směnárna funguje pouze 2h dopoledne a 2h odpoledne,jinak nemáte šanci vyměnit peníze :-(,směnárník je velmi nepříjemný a neochotný. Bankomat u hotelu skoro pořád nefunguje.
Animační programy nic moc, animátoři ani nezdraví...
Velmi milí jsou prodavači v hotelovém obchůdku a fotograf.

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Filtrovat recenze

Marta Želízková

Hodnocení 2,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 1,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Čistá,pěkná,pozvolný vstup do moře,bohužel občas žahavé medúzy :-(
Za 1TD máte matraci,sedačka zdarma.

Strava

Snídaně stejné každý den - měkký salám,žervé,vejce a vařená kolínka.Pečivo docela tvrdé,světlá vyjímka - teplé buchty, po kterých se hned zaprášilo :-)
Večeře byly výborné, rozmanité, spousta masa,salátů,meloun. Sladké-nic moc,1 druh.

Ubytování

První ubytování hrůza!Přízemní tmavá smradlavá díra.Po zaplacení 10eur do kapsy jsme měli pokoj hezký,světlý ve 2.patře.

Služby

Číšníci v restauraci(až na světlé vyjímky) bez úsměvu neochotní...v baru a na pláži fajn.
Směnárna funguje pouze 2h dopoledne a 2h odpoledne,jinak nemáte šanci vyměnit peníze :-(,směnárník je velmi nepříjemný a neochotný. Bankomat u hotelu skoro pořád nefunguje.
Animační programy nic moc, animátoři ani nezdraví...
Velmi milí jsou prodavači v hotelovém obchůdku a fotograf.

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Dana Mezeiová

Hodnocení 2,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 1,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Velká, čistá ,dostatek slunečníků - lehátka se platily, ale nebyly to lehátky spíš jen sedátka.
Takže jsem pod slunečníkem ležela na vlastních osuškách.

Strava

Vše formou bufetu. Snídaně hodně skromné, ale dle jiných recenzí jsem na to byla připravena.
Večeře byly bohaté - různé saláty, 3 druhy masa, těstoviny, rýže, hranolky, omáčky dalo se opravdu vybrat, ovoce, zákusky. Pití si platí každý sám.

Ubytování

Přesně dle našeho požadavku - čtyřlůžkový pokoj - byli jsme velmi překvapeni, protože se náš
pokoj podobal většímu bytu - velká chodba s vestavěnými skříněmi, dětský pokoj se 2 oddělenými
lůžky, předpokoj s pátou postelí a z něj vchod do samostatné koupelny s vanou a samostatného WC dále prostorná ložnice s dvojlůžkem a velká terasa.
Nábytek starší, ale jedu přeci k moři ne?

Služby

Číšníci kmitali, ale když došlo nádobí - tak se prostě čekalo. U 3* hotelu v Africe asi normál.
Mě to nechávalo v klidu.
Hotel měl 3 bazény, ale kvalita vody nic moc- jezdím k moři, takže jsem do bazenu ani nevstoupila.

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...