Splashworld Venus Beach Hodnocení: 4/5
od 13 290 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 290 Kč za os.
od 14 590 Kč za os.
od 8 110 Kč za os.
od 14 790 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 6 hodnocení)
Kamil Kisza
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na pláž se chodilo cca. 400 metrů po dlážděném chodníku. Slunečníky byly zabudované a lehátka jsme si volně brali z místa uskladnění, přičemž jich bylo dostatek. Pláž byla vcelku čistá, v porovnání s plážemi před okolními hotely byla asi nejlepší (jinde spousty mořské trávy v moři i na pláži). Pozvolný vstup do moře, v místě bójek ještě dosáhl člověk na dno. Být na pláži bar All inclusiv (který tam bohužel chyběl), tak to nemělo vůbec chybu.
StravaMěli jsme All inclusive, takže snídaně, oběd, svačinka a večeře v přesně stanovených časových intervalech. Přestože byla prakticky stále stejná nabídka druhů jídla, tak byl naštěstí velký výběr a dalo se tedy střídat, navíc nikdy se nestalo, že by už nějaký druh jídla nebyl k dispozici - vždy to hned doplnili, takže se dostalo na každého. Jídla tedy bylo hodně - navíc měli vynikající zákusky, akorát byl malý výběr ovoce (jen 2 druhy melounu a jablka). Co se pití týče, tak kafe, čaj, džus, víno a voda bylo k jídlu vždy k dispozici v neomezeném množství - slabší to bylo jen u baru, který byl otevřený pouze od 10:00 do 22:00 a mohlo se "fasovat" pouze drinky dle počtu osob na pokoji, protože si to zapisovali.
UbytováníMěli jsme dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, koupelnou a balkonkem. Postele byly pohodlné, čistě povlečené. Koupelna byla hezká, byla v ní vana, WC a velké zrcadlo. Pokoj se nedal zamknout, ale to je asi běžné - proto jsme si jen na pokoji zamykali kufr, kdyby náhodou ... ale naštěstí se nic neztratilo.
SlužbyCo se týče úklidu, tak ten byl perfektní - každý den ustlaná postel, vyměněné ručníky a povytíraná podlaha, prostě super. Co se týče animačních programů, tak v průběhu dne probíhala spousta sportovních soutěží, od vodního basketbalu, přes aqua aerobic až po petangue, vždy přesně podle časového harmonogramu. Večery byly trochu monotónní - vždy to začínalo tanečky animátorů s postaršími účastníky zájezdů, poté následovalo bingo a pak byl hodinový program, který se měnil - jednou bylo karaoke, poté vystoupení kouzelníka, jindy zase vystoupení fakírů - hotel je však zvyklý převážně na francouzskou klientelu, takže vše bylo ve francouzštině - takže jsme se mohli jen koukat, jelikož jsme tomu nerozuměli :(
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Michaela Lojek
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
pláž vzdálená asi 500 m od hotelu,ale cesta je zvládnutá za cca 5-10 min. žádný problém
Stravajídlo dobré,pestré,vše o.k.
Ubytováníubyování: pokoj malý,ale stačí k přespání a týdennímu životu. úklid každé dopoledne,čísté ručníky i osušky. po příjezdu jsem jen pro můj klid,provedla rychlí úklid,abychom se cítili dobře. jinak jedete do 3* hotelu v Africe,takže trochu jiné než tady,ale pohodové.
Službyvše nám vyhovovalo :-)
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Filtrovat recenze
Sulek Jaromir
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Písek je čistý,moře taky...až na ty potulné prodavače:)
StravaStrava typycká pro Francouze....po několika dnech přijde strava monotonní!
UbytováníUbytování bylo v poměru ceny dobré...klimatizace fungovala,televize,lednička....
A super uklízečky které Vám každý den nazdobí postel.
Pozor na Frantíky je jich tam plný hotel!
Animační programy ,které se co druhý den střídají a to Fakir a Magic show.
Sport je ukončen v 5h poté Vám sdělí že si když tak máte koupit míč na recepci:)
Bar se zavírá ve 22:00 a animační program končí v 0:00 takže není co pít
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Kamil Kisza
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na pláž se chodilo cca. 400 metrů po dlážděném chodníku. Slunečníky byly zabudované a lehátka jsme si volně brali z místa uskladnění, přičemž jich bylo dostatek. Pláž byla vcelku čistá, v porovnání s plážemi před okolními hotely byla asi nejlepší (jinde spousty mořské trávy v moři i na pláži). Pozvolný vstup do moře, v místě bójek ještě dosáhl člověk na dno. Být na pláži bar All inclusiv (který tam bohužel chyběl), tak to nemělo vůbec chybu.
StravaMěli jsme All inclusive, takže snídaně, oběd, svačinka a večeře v přesně stanovených časových intervalech. Přestože byla prakticky stále stejná nabídka druhů jídla, tak byl naštěstí velký výběr a dalo se tedy střídat, navíc nikdy se nestalo, že by už nějaký druh jídla nebyl k dispozici - vždy to hned doplnili, takže se dostalo na každého. Jídla tedy bylo hodně - navíc měli vynikající zákusky, akorát byl malý výběr ovoce (jen 2 druhy melounu a jablka). Co se pití týče, tak kafe, čaj, džus, víno a voda bylo k jídlu vždy k dispozici v neomezeném množství - slabší to bylo jen u baru, který byl otevřený pouze od 10:00 do 22:00 a mohlo se "fasovat" pouze drinky dle počtu osob na pokoji, protože si to zapisovali.
UbytováníMěli jsme dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, koupelnou a balkonkem. Postele byly pohodlné, čistě povlečené. Koupelna byla hezká, byla v ní vana, WC a velké zrcadlo. Pokoj se nedal zamknout, ale to je asi běžné - proto jsme si jen na pokoji zamykali kufr, kdyby náhodou ... ale naštěstí se nic neztratilo.
SlužbyCo se týče úklidu, tak ten byl perfektní - každý den ustlaná postel, vyměněné ručníky a povytíraná podlaha, prostě super. Co se týče animačních programů, tak v průběhu dne probíhala spousta sportovních soutěží, od vodního basketbalu, přes aqua aerobic až po petangue, vždy přesně podle časového harmonogramu. Večery byly trochu monotónní - vždy to začínalo tanečky animátorů s postaršími účastníky zájezdů, poté následovalo bingo a pak byl hodinový program, který se měnil - jednou bylo karaoke, poté vystoupení kouzelníka, jindy zase vystoupení fakírů - hotel je však zvyklý převážně na francouzskou klientelu, takže vše bylo ve francouzštině - takže jsme se mohli jen koukat, jelikož jsme tomu nerozuměli :(
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Lucie Macháčková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Neudržovaná moc, bez baru a bez sprch.
StravaHodně mi chyběli sýry,ale jinak chutný;)Akorát k odpolední svačině byly pouze croasanty.
UbytováníStačilo;)
SlužbyPříjemný animační team.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Věra Johnová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hrůza a děs.............komukoliv co upadlo z rukou to zůstalo na písku (tj. vajgly, víčka od láhví, části rozbitých hraček, ale i kusy ze stavby jako beton, dlažba, kelímky atd....). A ten největší problém byl v tom že když kolem Vás prošel velbloud nebo kůň a udělal potřebu (hovínko........nechci být sprostá) tak to tam zůstalo ležet a nikdo se o nic nestaral............měli jsme s sebou 2 malé děti a takle špinavý písek je přesně to čemu se tady v Čechách člověk vyhýbá aby nechytl nějakou nemoc a tam to bylo uplně normální.........takže ani děti z toho neměli moc radost když si hráli s lopatičkami a pokaždé když hrábli do písku tak našli nějaký bordel...........
StravaStravování byla další katastrofa, všechny jídla se denně opakovala, některá ob den, nebo když zbylo hodně omáčky od jednoho oběda, tak to na druhý den smíchali s těstovinami a podávali to jako hotové jídlo. Jediný salám jsme jedli celých osm dní junior.
Vcelku se dá říct že nebít ovoce a zeleninových salátů tak tam umřeme hlady..........a to jsme měli zaplacené All Inclusive
Než nás ubytovali do prvního pokoje, ptala jsem se na recepci zda máme na pokoji též dětskou postýlku, odpověděli že ano. Po příchodu na pokoj jsme zjitili že postýlka tam není, nechali jsme si ji přinést ( bylo cca 22,45 hod v noci). Když ji přinesli zjistili že se tam ani postýlka nevejde jak byl pokoj malý. Tak jsme to nechali být s tí že další budeme chtít na recepci vyměnit pokoj. Tak nám naše delgátka pomohla a pokoj jsme opravdu dostali. Byl jednou tak vetší, ale nebylo kde sušit prádlo, pod postelema byl nepořádek, na nočních stolečkách a na stole u televize byly všude kolečka od pití odpředchozích hostů. V koupelně na bateriích bylo tolik vodního kamene že by se to dalo už oškrábat nožem. A prkýnko na wc bylo ulomené. A tím že jsme měli 4 postele tak nejspíš na recepci usoudili že postýlku již nepotřebujeme. Takže už nám ji nedali. Od druhého dne tam začal foukat vítr, a veškerý nepořádek z jídelny nalítal k nám před dveře, takže když jsme rano otevřeli dveře pokoje tak jsme se zděsili že jsme na skladce............použité tácky, ubrousky, kelímky ........hrůza...........
SlužbyBylo fajn že směnárna byla přímo na recepci našeho hotelu, a že tam byl i obchod s nejnižšími cenami z okolí. Ještě tam měli denní aktivity, ale když jsme zjitili že aktivity jsou každý den stejné a tenisové kurty, minigolf, a jiné místa pro sport byla zarostlá půlmetrovou trávou, tak jsme byly sklamaní. Bazénové atrakce a dětský klub fungovali jen 2 dny když dorazil na hotel jejich šéf. JInak jsme my obyčejní hosté na tyto věci neměli nárok........... Dětské hřiště bylo sice fajn ale jen do té doby než jsme zjistili že i tam je v písku vše co komu upadne z rukou a navíc tam byly STŘEPY.......což je přesně to co člověk na děstkém hřišti nechce vidět....
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Michaela Lojek
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
pláž vzdálená asi 500 m od hotelu,ale cesta je zvládnutá za cca 5-10 min. žádný problém
Stravajídlo dobré,pestré,vše o.k.
Ubytováníubyování: pokoj malý,ale stačí k přespání a týdennímu životu. úklid každé dopoledne,čísté ručníky i osušky. po příjezdu jsem jen pro můj klid,provedla rychlí úklid,abychom se cítili dobře. jinak jedete do 3* hotelu v Africe,takže trochu jiné než tady,ale pohodové.
Službyvše nám vyhovovalo :-)
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...