Aktuálně pro cesty do Tuniska

Hotel Minotel Hammamet Kilma

Hodnocení: 3/5

Tunisko, Hammamet, Hammamet

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Poloha

Hotel skládající se z hlavní budovy a pavilonů je situován v pěkné zahradě s velkým prostorem na slunění ve vzdálenosti asi 5 km od Hammametu s množstvím nákupních možností. Písečná pláž se nachází ve vzdálenosti přibližně 450 m od hotelového komplexu.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, výtah, hotelová restaurace, bar, snack-bar, maurská kavárna, konferenční sál a kadeřnictví. Součástí hotelového vybavení je venkovní sladkovodní bazén s brouzdalištěm pro děti a krytý bazén.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkovýchklimatizovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC) a menším balkonem. K vybavení patří telefon, televize a minibar (za příplatek). Je možné využít dvě přistýlky.

Strava

Hotel nabízí polopenzi, která zahrnuje snídaně a večeře podávané bufetovým způsobem v hlavní hotelové restauraci.

Služby

Hostům jsou k dispozici čtyři tenisové kurty (dva z nich s osvětlením), multifunkční hřiště, plážový volejbal, minigolf, stolní tenis, kulečník, hrací automaty, fitness, masáže, jacuzzi, sauna, turecká lázeň a diskotéka. Tým hotelových animátorů pořádá animační programy pro děti i dospělé. Dětem je navíc určen miniklub. Slunečníky u bazénu se poskytují bezplatně.

Pláž

Písčitá pláž je vzdálena přibližně 450 m od hotelu. Slunečníky na pláži lze využívat zdarma.

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 400 m
  • Vzdálenost od centra města Centrum 5 km
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Minibar, Bar Minibar ano
  • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
  • Tenis, Volejbal Tenis ano
  • Golf Golf ano
  • Surfování Surfování ano
  • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
  • Fitness Fitness ano
  • Animační programy Animační programy ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Kavárna Kavárna ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 6 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Kamil Kisza

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Na pláž se chodilo cca. 400 metrů po dlážděném chodníku. Slunečníky byly zabudované a lehátka jsme si volně brali z místa uskladnění, přičemž jich bylo dostatek. Pláž byla vcelku čistá, v porovnání s plážemi před okolními hotely byla asi nejlepší (jinde spousty mořské trávy v moři i na pláži). Pozvolný vstup do moře, v místě bójek ještě dosáhl člověk na dno. Být na pláži bar All inclusiv (který tam bohužel chyběl), tak to nemělo vůbec chybu.

Strava

Měli jsme All inclusive, takže snídaně, oběd, svačinka a večeře v přesně stanovených časových intervalech. Přestože byla prakticky stále stejná nabídka druhů jídla, tak byl naštěstí velký výběr a dalo se tedy střídat, navíc nikdy se nestalo, že by už nějaký druh jídla nebyl k dispozici - vždy to hned doplnili, takže se dostalo na každého. Jídla tedy bylo hodně - navíc měli vynikající zákusky, akorát byl malý výběr ovoce (jen 2 druhy melounu a jablka). Co se pití týče, tak kafe, čaj, džus, víno a voda bylo k jídlu vždy k dispozici v neomezeném množství - slabší to bylo jen u baru, který byl otevřený pouze od 10:00 do 22:00 a mohlo se "fasovat" pouze drinky dle počtu osob na pokoji, protože si to zapisovali.

Ubytování

Měli jsme dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, koupelnou a balkonkem. Postele byly pohodlné, čistě povlečené. Koupelna byla hezká, byla v ní vana, WC a velké zrcadlo. Pokoj se nedal zamknout, ale to je asi běžné - proto jsme si jen na pokoji zamykali kufr, kdyby náhodou ... ale naštěstí se nic neztratilo.

Služby

Co se týče úklidu, tak ten byl perfektní - každý den ustlaná postel, vyměněné ručníky a povytíraná podlaha, prostě super. Co se týče animačních programů, tak v průběhu dne probíhala spousta sportovních soutěží, od vodního basketbalu, přes aqua aerobic až po petangue, vždy přesně podle časového harmonogramu. Večery byly trochu monotónní - vždy to začínalo tanečky animátorů s postaršími účastníky zájezdů, poté následovalo bingo a pak byl hodinový program, který se měnil - jednou bylo karaoke, poté vystoupení kouzelníka, jindy zase vystoupení fakírů - hotel je však zvyklý převážně na francouzskou klientelu, takže vše bylo ve francouzštině - takže jsme se mohli jen koukat, jelikož jsme tomu nerozuměli :(

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Michaela Lojek

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

pláž vzdálená asi 500 m od hotelu,ale cesta je zvládnutá za cca 5-10 min. žádný problém

Strava

jídlo dobré,pestré,vše o.k.

Ubytování

ubyování: pokoj malý,ale stačí k přespání a týdennímu životu. úklid každé dopoledne,čísté ručníky i osušky. po příjezdu jsem jen pro můj klid,provedla rychlí úklid,abychom se cítili dobře. jinak jedete do 3* hotelu v Africe,takže trochu jiné než tady,ale pohodové.

Služby

vše nám vyhovovalo :-)

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Filtrovat recenze

Sulek Jaromir

Hodnocení 2,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 1,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Písek je čistý,moře taky...až na ty potulné prodavače:)

Strava

Strava typycká pro Francouze....po několika dnech přijde strava monotonní!

Ubytování

Ubytování bylo v poměru ceny dobré...klimatizace fungovala,televize,lednička....
A super uklízečky které Vám každý den nazdobí postel.

Pozor na Frantíky je jich tam plný hotel!

Služby

Animační programy ,které se co druhý den střídají a to Fakir a Magic show.
Sport je ukončen v 5h poté Vám sdělí že si když tak máte koupit míč na recepci:)
Bar se zavírá ve 22:00 a animační program končí v 0:00 takže není co pít

Byla tato recenze užitečná? (7) (0)

Kamil Kisza

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Na pláž se chodilo cca. 400 metrů po dlážděném chodníku. Slunečníky byly zabudované a lehátka jsme si volně brali z místa uskladnění, přičemž jich bylo dostatek. Pláž byla vcelku čistá, v porovnání s plážemi před okolními hotely byla asi nejlepší (jinde spousty mořské trávy v moři i na pláži). Pozvolný vstup do moře, v místě bójek ještě dosáhl člověk na dno. Být na pláži bar All inclusiv (který tam bohužel chyběl), tak to nemělo vůbec chybu.

Strava

Měli jsme All inclusive, takže snídaně, oběd, svačinka a večeře v přesně stanovených časových intervalech. Přestože byla prakticky stále stejná nabídka druhů jídla, tak byl naštěstí velký výběr a dalo se tedy střídat, navíc nikdy se nestalo, že by už nějaký druh jídla nebyl k dispozici - vždy to hned doplnili, takže se dostalo na každého. Jídla tedy bylo hodně - navíc měli vynikající zákusky, akorát byl malý výběr ovoce (jen 2 druhy melounu a jablka). Co se pití týče, tak kafe, čaj, džus, víno a voda bylo k jídlu vždy k dispozici v neomezeném množství - slabší to bylo jen u baru, který byl otevřený pouze od 10:00 do 22:00 a mohlo se "fasovat" pouze drinky dle počtu osob na pokoji, protože si to zapisovali.

Ubytování

Měli jsme dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, koupelnou a balkonkem. Postele byly pohodlné, čistě povlečené. Koupelna byla hezká, byla v ní vana, WC a velké zrcadlo. Pokoj se nedal zamknout, ale to je asi běžné - proto jsme si jen na pokoji zamykali kufr, kdyby náhodou ... ale naštěstí se nic neztratilo.

Služby

Co se týče úklidu, tak ten byl perfektní - každý den ustlaná postel, vyměněné ručníky a povytíraná podlaha, prostě super. Co se týče animačních programů, tak v průběhu dne probíhala spousta sportovních soutěží, od vodního basketbalu, přes aqua aerobic až po petangue, vždy přesně podle časového harmonogramu. Večery byly trochu monotónní - vždy to začínalo tanečky animátorů s postaršími účastníky zájezdů, poté následovalo bingo a pak byl hodinový program, který se měnil - jednou bylo karaoke, poté vystoupení kouzelníka, jindy zase vystoupení fakírů - hotel je však zvyklý převážně na francouzskou klientelu, takže vše bylo ve francouzštině - takže jsme se mohli jen koukat, jelikož jsme tomu nerozuměli :(

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Lucie Macháčková

Hodnocení 4,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Neudržovaná moc, bez baru a bez sprch.

Strava

Hodně mi chyběli sýry,ale jinak chutný;)Akorát k odpolední svačině byly pouze croasanty.

Ubytování

Stačilo;)

Služby

Příjemný animační team.

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Věra Johnová

Hodnocení 1,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Hrůza a děs.............komukoliv co upadlo z rukou to zůstalo na písku (tj. vajgly, víčka od láhví, části rozbitých hraček, ale i kusy ze stavby jako beton, dlažba, kelímky atd....). A ten největší problém byl v tom že když kolem Vás prošel velbloud nebo kůň a udělal potřebu (hovínko........nechci být sprostá) tak to tam zůstalo ležet a nikdo se o nic nestaral............měli jsme s sebou 2 malé děti a takle špinavý písek je přesně to čemu se tady v Čechách člověk vyhýbá aby nechytl nějakou nemoc a tam to bylo uplně normální.........takže ani děti z toho neměli moc radost když si hráli s lopatičkami a pokaždé když hrábli do písku tak našli nějaký bordel...........

Strava

Stravování byla další katastrofa, všechny jídla se denně opakovala, některá ob den, nebo když zbylo hodně omáčky od jednoho oběda, tak to na druhý den smíchali s těstovinami a podávali to jako hotové jídlo. Jediný salám jsme jedli celých osm dní junior.
Vcelku se dá říct že nebít ovoce a zeleninových salátů tak tam umřeme hlady..........a to jsme měli zaplacené All Inclusive

Ubytování

Než nás ubytovali do prvního pokoje, ptala jsem se na recepci zda máme na pokoji též dětskou postýlku, odpověděli že ano. Po příchodu na pokoj jsme zjitili že postýlka tam není, nechali jsme si ji přinést ( bylo cca 22,45 hod v noci). Když ji přinesli zjistili že se tam ani postýlka nevejde jak byl pokoj malý. Tak jsme to nechali být s tí že další budeme chtít na recepci vyměnit pokoj. Tak nám naše delgátka pomohla a pokoj jsme opravdu dostali. Byl jednou tak vetší, ale nebylo kde sušit prádlo, pod postelema byl nepořádek, na nočních stolečkách a na stole u televize byly všude kolečka od pití odpředchozích hostů. V koupelně na bateriích bylo tolik vodního kamene že by se to dalo už oškrábat nožem. A prkýnko na wc bylo ulomené. A tím že jsme měli 4 postele tak nejspíš na recepci usoudili že postýlku již nepotřebujeme. Takže už nám ji nedali. Od druhého dne tam začal foukat vítr, a veškerý nepořádek z jídelny nalítal k nám před dveře, takže když jsme rano otevřeli dveře pokoje tak jsme se zděsili že jsme na skladce............použité tácky, ubrousky, kelímky ........hrůza...........

Služby

Bylo fajn že směnárna byla přímo na recepci našeho hotelu, a že tam byl i obchod s nejnižšími cenami z okolí. Ještě tam měli denní aktivity, ale když jsme zjitili že aktivity jsou každý den stejné a tenisové kurty, minigolf, a jiné místa pro sport byla zarostlá půlmetrovou trávou, tak jsme byly sklamaní. Bazénové atrakce a dětský klub fungovali jen 2 dny když dorazil na hotel jejich šéf. JInak jsme my obyčejní hosté na tyto věci neměli nárok........... Dětské hřiště bylo sice fajn ale jen do té doby než jsme zjistili že i tam je v písku vše co komu upadne z rukou a navíc tam byly STŘEPY.......což je přesně to co člověk na děstkém hřišti nechce vidět....

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Michaela Lojek

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

pláž vzdálená asi 500 m od hotelu,ale cesta je zvládnutá za cca 5-10 min. žádný problém

Strava

jídlo dobré,pestré,vše o.k.

Ubytování

ubyování: pokoj malý,ale stačí k přespání a týdennímu životu. úklid každé dopoledne,čísté ručníky i osušky. po příjezdu jsem jen pro můj klid,provedla rychlí úklid,abychom se cítili dobře. jinak jedete do 3* hotelu v Africe,takže trochu jiné než tady,ale pohodové.

Služby

vše nám vyhovovalo :-)

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...