Aktuálně pro cesty do Tuniska

Hotel Narcisse Resort

Hodnocení: 4/5

Tunisko, Hammamet, Hammamet

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Poloha

Hotel se nachází v tuniském městě Hammamet, které leží na východním pobřeží od hlavního města Tunis. V blízkosti hotelu leží jachtový přístav a v okolí je turistická promenáda pro příjemné večerní procházky s posezením v místních restauracích a kavárnách.

Vybavení

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, dále mají hosté k dispozici hlavní restauraci, tři bary a kavárnu. V areálu se nachází dva venkovní bazény a rodiny s dětmi uvítají dětský bazén.

Ubytování

Ubytování je nabízené v komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích s možností dvou přistýlek. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení, dále mají hosté k dispozici klimatizaci, telefon a televizor. Na každém pokoji se nachází balkon s příjemným výhledem do okolí.

Strava

Program polopenze nabízí snídaně a večeře formou bufetu. Hosté si mohou připlatit za program ALL INCLUSIVE, kdy snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu, dále je během dne připravováno lehké občerstvení. V časovém rozmezí, které určuje hotel, jsou rozlévány nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

Služby

Hosté mohou navštívit wellness centrum, kde je připravena bohatá nabídka masáží a kosmetických procedur včetně manikúry a pedikúry. V hotelu jsou pravidelně pořádány animační programy.

Pláž

Hotel leží asi 400 metrů od příjemné písčité pláže, která nabízí pozvolný vstup do moře, což ocení nejen rodiny s dětmi. Na pláži je v rámci programu ALL INCLUSIVE využití lehátek a slunečníků zdarma.

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 450 m
  • Vzdálenost od centra města Centrum 4 km
  • Vzdálenost od letiště Letiště 60 km
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
  • Golf Golf ano
  • Animační programy Animační programy ano
  • Bar Bar ano
  • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
  • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Kavárna Kavárna ano
  • Nonstop recepce Nonstop recepce ano
  • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 10 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Jana Remsová

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Nejkrásnější dovolená.

Nejkrásnější dovolená.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž byla upravená a hlavně hlídaná. Byla vzdálená od hotelu asi 500m, ale když jsme přišli, tak nám okamžitě připravili lehátka. I zde se starali úžasně. Já jsem takovou péči ještě nikde nezažila, proto to stále opakuji. Více času jsme, ale trávili u hotelového bazénu.

Strava

Strava byla dobrá a rozmanitá.

Ubytování

Hotel nebyl velký, ale to se nám líbilo. Byl krásný a čistý. To samé musím říci i o pokoji, který byl hezky zařízený. Vaše hodnocení hotelu je slabé, ale s tím já nemohu souhlasit. Byla jsem v této lokalitě již třikrát, ale tak čisto a útulno bylo pouze tady. S ubytováním jsem byla velice spokojená.

Služby

Všichni v hotelu byli příjemní, ochotní a splnili každé naše přání. Vládla zde rodinná atmosféra. Starali se o nás úžasně. Bavili jsme se od rána do večera. Po té hrůze co se tam stala, jsem moc ráda, že jsem to nevzdala.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Zuzana Vaníčková

Hodnocení 2,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Jana Remsová

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Nejkrásnější dovolená.

Nejkrásnější dovolená.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž byla upravená a hlavně hlídaná. Byla vzdálená od hotelu asi 500m, ale když jsme přišli, tak nám okamžitě připravili lehátka. I zde se starali úžasně. Já jsem takovou péči ještě nikde nezažila, proto to stále opakuji. Více času jsme, ale trávili u hotelového bazénu.

Strava

Strava byla dobrá a rozmanitá.

Ubytování

Hotel nebyl velký, ale to se nám líbilo. Byl krásný a čistý. To samé musím říci i o pokoji, který byl hezky zařízený. Vaše hodnocení hotelu je slabé, ale s tím já nemohu souhlasit. Byla jsem v této lokalitě již třikrát, ale tak čisto a útulno bylo pouze tady. S ubytováním jsem byla velice spokojená.

Služby

Všichni v hotelu byli příjemní, ochotní a splnili každé naše přání. Vládla zde rodinná atmosféra. Starali se o nás úžasně. Bavili jsme se od rána do večera. Po té hrůze co se tam stala, jsem moc ráda, že jsem to nevzdala.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Zuzana Vaníčková

Hodnocení 2,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Renata Kůtková

Hodnocení 1,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Zatím nejhorší zkušenost . Hotel neodpovídal čtyřem hvězdičkám. Na pokoji nebyl trezor ani lednička , ani slibovaný balkon či terasa . Zato jsme se zde setkali se švábem , to se nám opravdu ještě nestalo. Hotel rodinného typu ? Pro rodiny s dětmi to opravdu není . Diskotéka vám vyhrává do čtyř do rána, u toho se nedá spát,strava pro děti vesměs žádná . Jen kořeněná jídla a ovoce za celý týden žádné ! Kafe jen ráno u snídaně a když jste měli štěstí ,tak odpoledne kolem čtvrté,když zrovna náhodou nedošlo.Slibovaný mikrobus nikde , o tom v recepci nic nevědi . Takže kdo měl třeba s sebou kočárek , tak si cestu na pláž opravdu užil . 450 m chůze mezi odpadky , fuj hnus , zápach,pak zápolení v písku . Na pláži bar , ale o all inclusive nemá ponětí, takže nedostanete ani vodu. a v moři plavete mezi medúzami , takže občas nějaké to šlehnutí ...,Schůzka s delegátem - taky bezva , okradl nás o hodinu dovolené , kterou jsme strávili v hale čekáním , až se milostivě uráčí dorazit - to je přeci normální a následně odmítal jakýkoli problém s námi řešit . A ještě k poloze hotelu ,nenachází se v Jasminu , jak bylo předesíláno , ale několik km od něj - asi 20 min taxíkem , Takže do Byblosu už nikdy.

Zatím nejhorší zkušenost . Hotel neodpovídal čtyřem hvězdičkám. Na pokoji nebyl trezor ani lednička , ani slibovaný balkon či terasa . Zato jsme se zde setkali se švábem , to se nám opravdu ještě nestalo. Hotel rodinného typu ? Pro rodiny s dětmi to opravdu není . Diskotéka vám vyhrává do čtyř do rána, u toho se nedá spát,strava pro děti vesměs žádná . Jen kořeněná jídla a ovoce za celý týden žádné ! Kafe jen ráno u snídaně a když jste měli štěstí ,tak odpoledne kolem čtvrté,když zrovna náhodou nedošlo.Slibovaný mikrobus nikde , o tom v recepci nic nevědi . Takže kdo měl třeba s sebou kočárek , tak si cestu na pláž opravdu užil . 450 m chůze mezi odpadky , fuj hnus , zápach,pak zápolení v písku . Na pláži bar , ale o all inclusive nemá ponětí, takže nedostanete ani vodu. a v moři plavete mezi medúzami , takže občas nějaké to šlehnutí ...,Schůzka s delegátem - taky bezva , okradl nás o hodinu dovolené , kterou jsme strávili v hale čekáním , až se milostivě uráčí dorazit - to je přeci normální a následně odmítal jakýkoli problém s námi řešit . A ještě k poloze hotelu ,nenachází se v Jasminu , jak bylo předesíláno , ale několik km od něj - asi 20 min taxíkem , Takže do Byblosu už nikdy.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž poměrně čistá , jen málo lehátek.

Strava

Pro dospěláky chutná , jen malý výběr pokrmů, pro děti takřka nic .

Ubytování

Jednoduchý pokoj s výhledem do ulice bez trezoru, bez ledničky , zato s televizí.Jeden den nám netekla teplá voda .

Služby

Služby poměrně ucházející , jen personál upřednostňoval stále rusky mluvící klienty,kteří se chovali , jako by jim to tam patřilo.

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Renata L.

Hodnocení 1,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolenou na poslední chvíli, na kterou jsme se celá rodina těšili byla doprovázena každodeními problémy v hotelu. CK slibovala 400 m na pláž bylo to 1km. Vláček, který nás tam měl od hotelu vozit jsem neviděla ani jednou! Problém byl v tom, že hotel měl být v samém srdci Hammamet Yasmin a byl umístěn v šíleném zápachu a nepořádku ulic někde 4 km od slíbené destinace. Hotel má být rodinného typu a vzhledem k dálce pláže a šílenému stravování to pro děti opravdu není. Dítě se vám tam nenají a co je horší na pláži i když máte ALL se bez peněz nenapijete ani vody!!!!

Dovolenou na poslední chvíli, na kterou jsme se celá rodina těšili byla doprovázena každodeními problémy v hotelu. CK slibovala 400 m na pláž bylo to 1km. Vláček, který nás tam měl od hotelu vozit jsem neviděla ani jednou! Problém byl v tom, že hotel měl být v samém srdci Hammamet Yasmin a byl umístěn v šíleném zápachu a nepořádku ulic někde 4 km od slíbené destinace. Hotel má být rodinného typu a vzhledem k dálce pláže a šílenému stravování to pro děti opravdu není. Dítě se vám tam nenají a co je horší na pláži i když máte ALL se bez peněz nenapijete ani vody!!!!

Strava 1,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Příliš daleko od moře. CK uvádí 400m a je to 1km děsnou špínou a zápachem. Jinak je celkem udržovaná, ale v ALL se nenapijete, pokud si sebou pití nepřinesete.

Strava

Jedním slovem ŠÍLENÁ!!! Dospělí si vždy něco najde, ale pro děti tam není k jídlu nic. Žádné ovoce, jídla neskutečně kořeněná a ostrá což dítě (naše 3 leté) nesní a ani nesmí. Nápoje neustále docházeli a nehodlají je nějak doplňovat. Na pláži není bez peněz ani pitná voda, vše si musíte nosit sebou a když si vodu natáčíte do pet lahve v jídelně, tak vám řeknou, že nesmíte. Nemáte si při večeři kam sednout, i když po příjezdu nám byl přidělen stůl, který vám poté obsadí rusky mluvící lidé. Paradox je na tom ten, že jsme měli ALL a oni jen PP a mají všude přednost. Nikdo to tam neřeší!!!!!!!!!! Káu si tam přes den nedáte pokud si ji nekoupíte. ÚDAJNĚ NENÍ V ALL. Káva pouze ráno u snídaně.

Ubytování

BYli jsme 4člená rodina a ubytování bylo celkem v pořádku. Pokoj rozdělen na "ložnici" a pokoj s přistýlkami. Pokoj měl balkon s výhledem na moře v dálce. Pokoj byl udržovaný, čistý. Deně jej uklízečka vytřela a vyměnila osušky a ručníky, koše vysypané, záchod čistý. POZOR !!! Na pokoji není ani maličká lednice a tak je problém třeby i uchovat některé léky natož pití.

Služby

Trezor máte za poplatek v recepci, není na pokoji. Bar u bazénu nefungoval až na naše hlasité upozornění přes delegáta jej zprovoznili. Hotel neví jak má být umístěna naše státní vlajka a tak jsme po příjezdu zjistili, že ji na stožáru máme červenou barvou směrem vzhzůru - šílená ostuda hotelu až z nás ta krev snad opravdu stříkala. Animační program pro děti celkem dobrý. Naší malé se líbil.Pro dospělé opět POZOR. Animátor chce u jisté disciplíny měřit čas a nemá stopky, půjčil si od mého muže mobil, který vrátil po upozornění až druhý den rozebraný bez zadního krytu s nastavenou angličtinou - prostě zlodějna!!!

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Kateřina V.

Hodnocení 2,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Exteriér hotelu je příjemný a bazén čistý. Co se týče služeb, tak bych hotel spíše zařadila na ** místo ****.
Hotel je určen pro rusky mluvící turisty, takže pokud nemluvíte rusky, nebo anglicky, tak se nedomluvíte.

Exteriér hotelu je příjemný a bazén čistý. Co se týče služeb, tak bych hotel spíše zařadila na ** místo ****.
Hotel je určen pro rusky mluvící turisty, takže pokud nemluvíte rusky, nebo anglicky, tak se nedomluvíte.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

K pláži to je cca 600m. pláž je krásná, písčitá s pozvolným vstupem do moře a není ji co vytknout ba naopak.

Strava

Se stravou jsme nebyli spokojeni, Výběr byl pouze ze čtyř jídel, která se opakovala stále dokola. nefungovalo ani doplňování jídla. takže pokud jsme se opozdili o půl hodiny, tak byly k výběru pouze zbytky a nikdo jídlo nedoplnil. Také jsme měli problém něco vybrat dětem, jelikož veškeré jídlo bylo ostřejší, což mě a partnerovi nevadilo, ale co děti.... Jako ovoce byl podáván pouze meloun a to celou dobu našeho pobytu, jako by jiné ovoce neexistovalo ...

Ubytování

Jeli jsme jako 6ti členná rodina a měli k dispozici dva pokoje.
V obou pokojích jsme měli problém s otvíráním a zavíráním balkónových dveří. Bohužel to chtělo trochu více síly a nadzvednout.... Na podlaze byly uvolněné dlaždice a sprcha byla bohužel za svým životním zenitem.
Klimatizace je na hotelu centrální, takže ji nemůžete regulovat, ale naštěstí byla nastavena na příjemných cca 24°C.

Služby

Personál je příjemný a ochotný, pouze si musíte dát pozor a raději se zeptat co je zahrnuto v all inklusive. Nám prodali víno, které bylo zahrnuto v all inklusive, tak partner řešil tuto záležitost s provozním hotelu. Naštěstí úspěšně. Další bod je doba all inklusive. v prospektech cestovní kanceláře bylo psáno od 10:00 do 24:00, v reálu to znamenalo od 11:00 do 23:00. Bar u bazénu nebyl v provozu a po dotazu, kdy bude zprovozněn, zněla odpověď za dva dny.... bohužel v Tunisu jsou dva dny delší ne týden, který jsme tam strávili. tuto poznámku píši, jelikož druhý bar byl v hotelu a pokud jsme si šli pro nápoje, tak jedině usušeni, obuti a v tričku. Kdo se těší na animační programy, tak má v tomto hotelu smůlu. Poklud nějaký byl, tak začátek byl ve 21:00 a konec kolem 24:00. Takže žádné cvičení ve vodě, volejbal, minigolf, atd...

Byla tato recenze užitečná? (10) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...