Splashworld Venus Beach Hodnocení: 4/5
od 13 290 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 290 Kč za os.
od 14 590 Kč za os.
od 8 110 Kč za os.
od 14 790 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 22 hodnocení)
Růžena Pekárová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S dovolenou i s hotelem jsem byla spokojena a mohu jen doporučit
S dovolenou i s hotelem jsem byla spokojena a mohu jen doporučit
Nádherně čisté moře a upravená pláž
StravaStrava byla na velmi dobré úrovni,chutná,pestrá,pěkně upravená
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Blanka Dvořáková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
doporučuji dovolená v ráji
doporučuji dovolená v ráji
Pláž písečná pár metru od hotelu a krásné čisté moře
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Filtrovat recenze
Blanka S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Rozhodně jedna z nejhorších dovolených díky kvalitě, tedy spíše nekvalitě, ubytování - viz níže.
Jen díky jednotlivcům jako paní uklízečka nebo paní recepční, to nebyla ta úplně nejhorší dovolená.
Rozhodně jedna z nejhorších dovolených díky kvalitě, tedy spíše nekvalitě, ubytování - viz níže.
Jen díky jednotlivcům jako paní uklízečka nebo paní recepční, to nebyla ta úplně nejhorší dovolená.
x
Stravax
UbytováníRozhodně jedna z nejhorších dovolených díky kvalitě, tedy spíše nekvalitě, kompletního ubytování -jednodušše vybavený pokoj nám opravdu nevadí, ale rozbité poslete, nedoléhající okna a dveře (ač úplně nová), nejdříve vůbec netekoucí voda a poté potopa (tj. poničené kurfy, boty - vše co stálo na zemi) a nejvíce nedýchatelný zápach z protější jakotechnické místnosti. Teprve po "zbouření se" (a týkalo se to všech účastníků našeho zájezdu, jsme dostali jiný pokoj v jiné budově. V těchto dvou budovách před vlastním areálem hotelu, jak jsme zjistili, byli ubytováni všichni ze zájezdů. Ti domácí, kteří platili hotově, byli ubytováni daleko lépe v hlavní budově nebo dalších budovách přímo v areálu.
Službyx
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Jiřina Häuslerová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V Hotelu Palador jsem strávila 8 dní a pak nás přestěhovali do hotelu Amír Hammamet . Prý pro nějaké neschody mezi nimi . Jinak v Paladoru vše bezva domácí prostředí . Moře čisté ,jídlo bezva . V hotelu Amír taky služby bezva jen to špinavé moře mně odradilo ani jsem se nevykoupala . Delegát Ali bezva .
V Hotelu Palador jsem strávila 8 dní a pak nás přestěhovali do hotelu Amír Hammamet . Prý pro nějaké neschody mezi nimi . Jinak v Paladoru vše bezva domácí prostředí . Moře čisté ,jídlo bezva . V hotelu Amír taky služby bezva jen to špinavé moře mně odradilo ani jsem se nevykoupala . Delegát Ali bezva .
V paladoru čisté moře ,ale v Amíru špína .
StravaNení to naše kuchyně ,ale šlo to .
Ubytováníbezva
SlužbyBez problémů
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Libor Stolička
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hezká dovolená.
Hezká dovolená.
Moře krásně čisté a teplé, pláž uklizená u každého slunečníku amfora jako odpadkový koš, lehátek - teda spíše- křesílek dostatek k tomu madračky na ležení - nic nám nechybělo
StravaJídlo i pití výborné, hodně mořských plodů, ryby, prostě vše na co si vzpomenete. U baru v pohodě, rozhodně nenalévají žádné podmíráky
UbytováníPři příjezdu jsme vyfasovali pokoj č .944, vypadal jak po malování, ale nikdo po malířích neuklidil, balkon bez židlí, koupelna bez věšáčků a celkově budova v nejodlehlejší místě hotelu - nehezké. Bez problémů jsme přes delegáta, jako většina účastníků zájezdu, vyměnili pokoje začínající devítkou za ubytování č. 204 a to byla nádhera. Bungalov 10 metrů od pláže- pohoda, klid, hezké vybavení - spokojenost nade vše, třeba se jim to ubytování příště povede na první pokus.
SlužbyÚklid probíhal každý den a za malý bakšiš i květinová výzdoba pokoje i koupelny.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Jana Hronová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zatím nejhorší dovolená v Tunisu za pět let.Neumím odhadnout,zda to bylo způsobeno CK,nebo vedením hotelu.Vzhledem k naší dobrodružné a veselé povaze jsme celou dovolenou na konec absolvovaly s kamarádkou a dětmi s úsměvem na rtu,ale slabším povahám cestování s již výše zmíněnou CK NEDOPORUČUJI!!Náhodně jsem 14 hodin před odletem našla e-mail s oznámením změny hotelu!Ty,co se na e-mail nepodívali, byli pak přímo na místě nemile překvapeni při tomto zjištění!!!Ještě z letiště v Praze jsem volala rozhořčeně na centrálu CK a po velmi ostrém telefonátu se najednou místo v našem objednaném hotelu překvapivě našlo!!Jiní účastníci zájezdu takové štěstí neměli!!Po přidělení pokojů jsem si ale nebyla jistá,zda to byla výhra!!Ubytovaly nás v bungalovech a vypadaly úplně přesně tak,jak je popisováno v jiných recenzích:zděné postele,skříně bez dveří,všude přítomné stopy po čerstvém vymalování,chybějící kryty na elektřinu,dokonce i sklo v balkonových dveřích!!Po urgenci naší,ale i delegáta , nás přestěhovaly po dvou dnech do pokojů hlavní budovy,které byly již v pořádku!!95% klientů byli Francouzi a musím konstatovat,že jejich chování bylo často neomluvitelné!!Cesta zpět byla třešničkou na dortu celé dovolené!!Když nás ve čtvrt na osm večer vyzvedával delegát v hotelu,bylo nám oznámeno,že náš let bude mít šest hodin zpoždění!!Odmítly jsme opustit hotel,načež nám bylo delegátem oznámeno,že jsme jediné,takže si pak zajistíme odvoz na letiště,vzdálené 50km samy!!Vzhledem ke stavu financí na konci dovolené jsme musely ustoupit!!Na letišti jsme se následně při čekání na již zmíněný odlet od ostatních dozvěděly,že oni odjeli poslušně na letiště jen proto,že o odložení letu neměli ani tušení!!Měly jsme ale štěstí a al inclusive jsme v hotelu měly od prvního vkročení na půdu hotelu,až do poslední minuty,což spousta spoluúčastníků vedlejších hotelů neměla!!O zážitcích z dovolené jsme měli spoustu času si povyprávět v letištní hale!!Poprvé jsem se po dovolené a šesti hodinovém čekání,kdy jsme na letišti leželi všichni jako bezdomovci,vrátila daleko unavenější,než před odjezdem na dovolenou!!
Zatím nejhorší dovolená v Tunisu za pět let.Neumím odhadnout,zda to bylo způsobeno CK,nebo vedením hotelu.Vzhledem k naší dobrodružné a veselé povaze jsme celou dovolenou na konec absolvovaly s kamarádkou a dětmi s úsměvem na rtu,ale slabším povahám cestování s již výše zmíněnou CK NEDOPORUČUJI!!Náhodně jsem 14 hodin před odletem našla e-mail s oznámením změny hotelu!Ty,co se na e-mail nepodívali, byli pak přímo na místě nemile překvapeni při tomto zjištění!!!Ještě z letiště v Praze jsem volala rozhořčeně na centrálu CK a po velmi ostrém telefonátu se najednou místo v našem objednaném hotelu překvapivě našlo!!Jiní účastníci zájezdu takové štěstí neměli!!Po přidělení pokojů jsem si ale nebyla jistá,zda to byla výhra!!Ubytovaly nás v bungalovech a vypadaly úplně přesně tak,jak je popisováno v jiných recenzích:zděné postele,skříně bez dveří,všude přítomné stopy po čerstvém vymalování,chybějící kryty na elektřinu,dokonce i sklo v balkonových dveřích!!Po urgenci naší,ale i delegáta , nás přestěhovaly po dvou dnech do pokojů hlavní budovy,které byly již v pořádku!!95% klientů byli Francouzi a musím konstatovat,že jejich chování bylo často neomluvitelné!!Cesta zpět byla třešničkou na dortu celé dovolené!!Když nás ve čtvrt na osm večer vyzvedával delegát v hotelu,bylo nám oznámeno,že náš let bude mít šest hodin zpoždění!!Odmítly jsme opustit hotel,načež nám bylo delegátem oznámeno,že jsme jediné,takže si pak zajistíme odvoz na letiště,vzdálené 50km samy!!Vzhledem ke stavu financí na konci dovolené jsme musely ustoupit!!Na letišti jsme se následně při čekání na již zmíněný odlet od ostatních dozvěděly,že oni odjeli poslušně na letiště jen proto,že o odložení letu neměli ani tušení!!Měly jsme ale štěstí a al inclusive jsme v hotelu měly od prvního vkročení na půdu hotelu,až do poslední minuty,což spousta spoluúčastníků vedlejších hotelů neměla!!O zážitcích z dovolené jsme měli spoustu času si povyprávět v letištní hale!!Poprvé jsem se po dovolené a šesti hodinovém čekání,kdy jsme na letišti leželi všichni jako bezdomovci,vrátila daleko unavenější,než před odjezdem na dovolenou!!
Nádherná pláž,azurové krásně čisté moře hned vedle hotelu a proto jsme tam jely!!
StravaJídlo musím pochválit!!Velký výběr,pravidelně doplňované,chutné a dokonce jsme několikrát měly jídlo z mořských plodů,což jsem vždy chtěla ochutnat!!V tomto směru jsem byla nad míru překvapená a spokojená!!Kdybych se nekrotila,tak se zpět z dovolené kutálím!!!
UbytováníPo přestěhování z bungalovu bylo ubytování v pořádku.Pokoje jednoduše vybavené,ale už čisté!Nefunkční lednička a vysoušeč vlasů nás už jen rozesmál!!Vázla pravidelná výměna ručníků,protože hotel nestíhal a nepomohl ani "bakšiš"!!Ani počítat pokojská moc neuměla,protože za celou dovolenou nenastal den,abysme měly počet ručníků na počet osob na pokoji!!
SlužbyVeškerý personál se k nám choval velmi mile a ochotně!!Když opomenu pokojské slabší v počtech,všichni se snažili splnit naše skromná přání!!Poslední den nás dokonce oslovil šéf jídelny a ptal se na naši celkovou spokojenost!!Všichni byli moc fajn!!Vytrvalý boj o lehátka,kterých byl zoufalý nedostatek u bazénu i u moře,jsme na konec pojaly jako bojou hru!!Naivně jsme si myslely,že ručníky položené na lehátku jsou neklamným znamením,že je lehátko obsazené!!To neplatí,pokud jste na dovolené s francouzy!!Pravidelně jsme nacházely naše ručníky pohozené na zemi a na lehátkách uložená cizí těla!!Poučení z toho je,naostřit si lokty a doplnit si francouzské fráze!!!Na závěr musím konstatovat,že za směšné peníze,co nás tato dovolená stála v last minutu jsme byly rády,že jsme nebyly ubytované v beduínských chýších!!
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Anna Hubičková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Když se to vezme kolem a kolem, tak jsme si dovolenou velmi užili, i když už nám počasí a zdravotní kondice moc nepřály. V době našeho pobytu bylo dobře tři dny zataženo, vysoká oblačnost, chvílemi déšť a chladno. A to jsme prosím pěkně byli pojištěni na dobré počasí :-)))
Když se to vezme kolem a kolem, tak jsme si dovolenou velmi užili, i když už nám počasí a zdravotní kondice moc nepřály. V době našeho pobytu bylo dobře tři dny zataženo, vysoká oblačnost, chvílemi déšť a chladno. A to jsme prosím pěkně byli pojištěni na dobré počasí :-)))
Pláž byla umístěna tak 50 m od venkovního baru, tedy kousíček, po hezké cestičce mezi stromy, což bylo velmi příjemné. Relativně čistá, i když sem tam vajgly poházené, tomu se nevyhnete ale nikde. Lehátka v rámci mezí pohodlná (i když si nedokážu představit ty bitky o ně během hlavní sezony - nebylo jich dostatečné množství s ohledem na kapacitu hotelu). Cením alespoň malé "koše" upevněné tak ob jeden slamákový slunečník. A moře? To byla krása. Krásně čisté, modré, teplé, průzračné. Sem tam sice řasy, ale to byly tak 2 dny a pak si je vzal odliv.
StravaJídlo super. Od zeleniny po maso k ovoci až po dortíčky a pečivo. Valná většina byla chutná, pravidelně doplňovaná. Ale i když jsme nepili místní vodu a ani moc místní zeleniny, nevyhnuly se nám střevní potíže. Pití bylo klasicky naléváno do 2 dcl plastových kelímků či 3 dcl sklenice (pouze ve vnitřním baru), což nás po pár dnech přestalo bavit a chodili jsme si kupovat pití v petkách.
UbytováníJak jsem si tak pročítala jiné recenze na tento hotel, tak ohledně ubytování byly dost negativní ohlasy. V tom případě jsme měli asi štěstí, že jsme dostali hezký, čistý, světlý pokoj ve třetím patře. Jediné, co nám vadilo, byla permanentně hučící klimatizace protějšího hotelu, která byla slyšet i přes zavřené dveře a okna, avšak po pár nocích jsme si zvykli, případně jsme zapnuli klimatizaci na pokoji, kterážto vydávala příjemnější zvuk, při kterém se dalo usnout. Za celou dobu pobytu se nám nic neztratilo či nebylo ukradeno. Paní uklízečka byla milá paní, která svou práci odváděla poctivě a nikdy nezapomněla na posteli zanechat pár červených květů. Ručníky a povlečení též měnila denně.
SlužbyLidi vesměs milí, ochotní, včetně uklízeček a pikolíků. Avšak i dvě tři výjimky se našly. Všechno a všichni fungovali, jak by se očekávalo, avšak ve dni našeho odletu se stěhoval zbytek ubytovaných od AR do jiného hotelu, kvůli neshodám s ředitelem hotelu a majitelem naší cestovky. Tímto smekám před AR, že se o svoje klienty postaral včas.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...