Aktuálně pro cesty do Tuniska

Hotel Blibane

Hodnocení: 3/5

Tunisko, Sousse

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Poloha

Hotel se nachází ve vzdálenosti 20 km od Monastiru, 140 km od Tunisu a 2 km od města Port El Kantaoui. Je situován přibližně 600 m od písečné pláže. Na začátku přístavu Port El Kantaoui nedaleko hotelu se nachazi velký aquapark s mnoha atrakcemi a zabavný park Hannibal Park pro děti.

Vybavení

Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, hotelovou restauraci, maurskou kavárnu, snack bar, kadeřnictví, masážní studio a hammam. Součástí hotelového vybavení je velký sladkovodní venkovní bazén.

Ubytování

Klasicky zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením (koupelna/WC) jsou vybaveny telefonem, klimatizací, minibarem, televizorem s příjmem satelitních kanálů a malou kuchyňkou. Za poplatek hotel umožňuje pronájem bezpečnostních schránek na pokoji.

Strava

Hotel nabízí stravování typu polopenze, která zahrnuje snídaně kontinentální formou a večeře formou bufetových stolů v hotelové restauraci. Vzhledem k výhodné poloze hotelu mohou hosté využít bohaté nabídky restaurací a kaváren v bezrpostřední blízkosti.

Služby

Hotel pro své hosty zajišťuje denní animační programy. Sportovní vyžití nabízí fitness, hosté mohou využít také saunu přímo v hotelu. V okolí hotelu se nabízí bohaté zábavní možnosti v barech a diskotékách.

Pláž

Písečná pláž leží ve vzdálenosti asi 600 m od hotelu. Na pláži se nabízí bohatý výběr vodních a plážových sportů (za poplatek). Lehátka a slunečníky se poskytují za poplatek.

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 600 m
  • Vzdálenost od centra města Centrum 2 km
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Minibar, Bar Minibar ano
  • Lednička Lednička ano
  • Tobogány Tobogány ano
  • Silnice kolem hotelu Silnice kolem hotelu ano
  • Fitness Fitness ano
  • Animační programy Animační programy ano
  • Dětský bazén Dětský bazén ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Kavárna Kavárna ano
  • Nonstop recepce Nonstop recepce ano
  • Volejbal Volejbal ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Ivana Pažebřuchová

Hodnocení 2,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Krásná, jak kde, musí se hledat.

Strava

Každý den stejná!

Ubytování

Vestibul hotelu byl krásný, ale bohužel, když jsem vystoupila z výtahu, který další dny pobytu nefungoval, tak jsem se zhrozila a pokoj? Nejhorší bylo, že jsme neměly balkon, nikam si nebylo možné pověsit věci na usušení, klimatizace musela být vypnutá, protože se nedalo poslouchat to hlasité hučení.

Služby

Nedostala jsem polštář, i přesto, že jsem o něj dvakrát žádala, pak už jsem to vzdala.

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Lenka Tvrdá

Hodnocení 2,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 1,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Dále než je uvedeno,určitě přes kilometr,což nám již řekla i delegátka při cestě z letiště.Na pláž se jde kolem takové stoky,která někdy trochu zapáchala.Jinak moře krásné,většinou čisté,občas tam plavalo trochu trávy,ale jinak v pohodě.Na pláži slunečníky s lehátky,za 2TND (cca 28Kč) na osobu.Samotné slunečníky jsou prý zdarma,říkala nám delegátka,ale najít takový,kde není lehátko zaplacené někým jiným se nedalo.Takže jsme se pařili na sluníčko a chladili se pak až ve stínu u hotelového bazénu.

Strava

Bohužel pořád to samé dokola.Spousta zeleniny,jejich dobrá bageta a pak k snídani vajíčka,buď míchaná ve vodě,nebo natvrdo,pak rýže,bohužel nijak neochucená a něco jako lečo.Pak samozžejmě máslo a marmeláda a takový dobrý kroasant.No a na večeři zase pořád jen těstoviny,nebo špagety.Pak občas nějaká malá rybička,ale měla hrozně kostí,lečo,nebo nějaká vařená kolena,což bylo jediné maso,co jsme většinou měli a pak zase rýže.Ale výborná tečka nakonec a to meloun,ten stál za to.Bohužel když se tam nahrnuli ty ostatní hosti - Poláci a Rusáci,stálo to za to,ten bordel a hluk co tam dělali to byl děs.Předbíhali ve frontě,drze se cpali před vás a snědli na co přišli,naštěstí kuchaři většinou jdlo doplnili,takže bylo co jíst.A jídlo chuťově celkem dobré,jen nás to po pár dnech už nechutnalo,jak bylo pořád to samé.

Ubytování

Bohužel jsme chytli pokoj v prvním patře otočený bokem směrem na rušnou silnici.Takže ze 4 oken se stále ozýval hluk a ješte od okna 20m minaret a 5x denně nás volali na modlitbu.Takže doporučuji vzít si sebou raději špunty do uší.My je zakoupili v lékárně,hned pod námi.Jinak pokoj vcelku čistý,denně chodili uklízet a ustlat.Voda nám tekla každý den,většinou i teplá.Jen jeden den ráno v 6hodin to netekla,ale jinak v pohodě.Nikdy se nám nic z pokoje nestratilo,jen nám občas zapomněli doplnit toaletní papír.Ještě,že jsme měli 1 náhradní sebou.Jinak klimatizace nám nefungovala,takže mě nakonec víc vadilo to horko,v čemž se nedalo spát více než ten hluk.No a švába jsme na pokoji měli jen jednoho...

Služby

Na recepci vám smění peníze a to v jakou kolik denní dobu,což je super.Jinak k možnosti i trezor.U hotelu malý bazen,lehátka se slunečníky.U toho bar,kde se později dala koupit i pizza,nějaký sendvič,nebo zmrzlina.

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Filtrovat recenze

Lenka Vondráčková

Hodnocení 1,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Cesta na pláž je lepší jít po slepu a s kolíčkem na nos,jde se okolo smradlavého potůčku,kde každý odhazuje odpadky.Odpadky poletují i po cestě,takže se nám sáčky zachycovaly o nohy,což byl strašný pocit. Na pláži se též válelo spousta odpadků,dokonce i rozbité sklo,doporučuji dobrou obuv!

Strava

Strava nás nenadchla,stále se opakovalo to samé,buď moc ostré,nebo bez chuti a v jídelně jsme několikrát viděli šváby.Po té jsme už jedli jen bagety-pečivo nám tam moc chutnalo.Zákusky,ani řízek,či steak v tomto hotelu nikdy nenabízeli,od lidí ubytovaných v okolních hotelech jsme o nich slyšeli básnit,ale u nás byl od masa jen pokaždé jakýsi guláš.

Ubytování

Výtah nám jel pouze 1.den,po té jsme museli celý pobyt po schodech a bohužel tak i poslední den tahat zavazadla. Pravděpodobně to bylo způsobeno,že v hotelu prasklo nějaké potrubí,protože to několik dnů opravovali a bylo tak vytopeno část přízemí a kus jídelny. 3 dny jsme tak chodili na jídlo rozmáchanými koberci.

Služby

V hotelu můžeme doporučit výborné masáže,mají skvělé techniky za dobrou cenu. Masáž celého těla stojí jen 20DTN.

Byla tato recenze užitečná? (4) (0)

Ivana Pažebřuchová

Hodnocení 2,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Krásná, jak kde, musí se hledat.

Strava

Každý den stejná!

Ubytování

Vestibul hotelu byl krásný, ale bohužel, když jsem vystoupila z výtahu, který další dny pobytu nefungoval, tak jsem se zhrozila a pokoj? Nejhorší bylo, že jsme neměly balkon, nikam si nebylo možné pověsit věci na usušení, klimatizace musela být vypnutá, protože se nedalo poslouchat to hlasité hučení.

Služby

Nedostala jsem polštář, i přesto, že jsem o něj dvakrát žádala, pak už jsem to vzdala.

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Lenka Tvrdá

Hodnocení 2,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 1,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Dále než je uvedeno,určitě přes kilometr,což nám již řekla i delegátka při cestě z letiště.Na pláž se jde kolem takové stoky,která někdy trochu zapáchala.Jinak moře krásné,většinou čisté,občas tam plavalo trochu trávy,ale jinak v pohodě.Na pláži slunečníky s lehátky,za 2TND (cca 28Kč) na osobu.Samotné slunečníky jsou prý zdarma,říkala nám delegátka,ale najít takový,kde není lehátko zaplacené někým jiným se nedalo.Takže jsme se pařili na sluníčko a chladili se pak až ve stínu u hotelového bazénu.

Strava

Bohužel pořád to samé dokola.Spousta zeleniny,jejich dobrá bageta a pak k snídani vajíčka,buď míchaná ve vodě,nebo natvrdo,pak rýže,bohužel nijak neochucená a něco jako lečo.Pak samozžejmě máslo a marmeláda a takový dobrý kroasant.No a na večeři zase pořád jen těstoviny,nebo špagety.Pak občas nějaká malá rybička,ale měla hrozně kostí,lečo,nebo nějaká vařená kolena,což bylo jediné maso,co jsme většinou měli a pak zase rýže.Ale výborná tečka nakonec a to meloun,ten stál za to.Bohužel když se tam nahrnuli ty ostatní hosti - Poláci a Rusáci,stálo to za to,ten bordel a hluk co tam dělali to byl děs.Předbíhali ve frontě,drze se cpali před vás a snědli na co přišli,naštěstí kuchaři většinou jdlo doplnili,takže bylo co jíst.A jídlo chuťově celkem dobré,jen nás to po pár dnech už nechutnalo,jak bylo pořád to samé.

Ubytování

Bohužel jsme chytli pokoj v prvním patře otočený bokem směrem na rušnou silnici.Takže ze 4 oken se stále ozýval hluk a ješte od okna 20m minaret a 5x denně nás volali na modlitbu.Takže doporučuji vzít si sebou raději špunty do uší.My je zakoupili v lékárně,hned pod námi.Jinak pokoj vcelku čistý,denně chodili uklízet a ustlat.Voda nám tekla každý den,většinou i teplá.Jen jeden den ráno v 6hodin to netekla,ale jinak v pohodě.Nikdy se nám nic z pokoje nestratilo,jen nám občas zapomněli doplnit toaletní papír.Ještě,že jsme měli 1 náhradní sebou.Jinak klimatizace nám nefungovala,takže mě nakonec víc vadilo to horko,v čemž se nedalo spát více než ten hluk.No a švába jsme na pokoji měli jen jednoho...

Služby

Na recepci vám smění peníze a to v jakou kolik denní dobu,což je super.Jinak k možnosti i trezor.U hotelu malý bazen,lehátka se slunečníky.U toho bar,kde se později dala koupit i pizza,nějaký sendvič,nebo zmrzlina.

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Radim Zatloukal

Hodnocení 1,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Jelikož jsme se nechtěli koupat u již zmiňované stoky, tak jsme chodili na pláž jiného hotelu a bylo to opravdu jediné pozitivum z dovolené.

Strava

Byla na výběr zelenina, vždy byla k dispozici místní bageta, jako zákusek kousek melounu, dál většinou 3 druhy příloh a jedno jídlo jako maso či ryba. Tohle však stejně opět končilo u Poláků. Slušně si stoupnete do fronty, jdete dřív, aby na vás něco vyšlo, v tom vás však odstrčí 3 - 4 rodiny a vyberou všechno maso a nedají nejmenší šanci, aby jste si něco vybrali. Meloun měl být jedna porce na osobu, každá z těchto rodin, si jich však vždy vzala tak 20, na ostatní nezbylo. To stejné bylo ráno s pečivem. Opravdu chudák kuchař, když se na to musel dívat. Vrchol byl, když do baru přišel Polák, barman na pár vteřit žašel do kuchyně, Polák se natáhnul za bar, vzal si pivo a vesele odešel.

Ubytování

Prý *** hotel. Nečekali jsme velký luxus, ale tohle bylo moc. Dle recenze cestovky pláž asi 600 m od hotelu (možná vzdušnou čarou), ale hned v autobuse nám delegátka řekla, že je to víc než kilometr. Jde se kolem dlouhé stoky, která ústí vedle pláže hotelu do moře. Jinak žádnou restauraci hotel nemá, snack bar otevřeli poslední den pobytu a ještě omezený provoz jen na nápoje, žádné animační programy. Klimatizace pouze topila, delegátka nám pro jistotu tvrdila, že je hotel po rekonstrukci a proto ještě není v provozu klimatizace (později jsme zjistili, že rekonstrukce a to jen přední fasády byla v roce 2007), druhý den z nás však dělal jeden pán z personálu hotelu blbce,že to není pravda, že klima funguje, dva dny pěkně topila, pán už se neukázal, pak už jsme to vzdali. Skoro nám netekla voda, jeden den vůbec, první den nám nešla ani elektřina. A vůbec to nejhorší: hotel je těžce pod nadvládou Poláků, mají tam i nápisy v Polštině a tvoří 90% ubytovaných. Nikdy jsem proti tomuto národu nic neměl, ale teď už mám, převážně tam byly rodiny s dětmi i dědečky a babičkami. Tito všichni se chovali jako stádo nevychovaných a proměnili nám dovolenou v noční můru. Ani jeden den jsme se nevyspali, nenajedli a žili jako na smetišti. a to jsme byli celý den z hotelu a vraceli se jen na spaní. Nehorázný bordel dělají každný den až do 4 do rána, po chodbách házejí odpadky, ničili na co přišli a v jídelně házeli jidlo po stolech i po zemi, opravdu mi kuchaře bylo líto.

Služby

Se vším tímto utrpením však personál ani jednou nic neudělal.

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...