Thalassa Sousse Resort & Aquapark Hodnocení: 4/5
od 11 490 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 11 490 Kč za os.
od 11 230 Kč za os.
od 10 131 Kč za os.
od 12 603 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)
Ivana Pažebřuchová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásná, jak kde, musí se hledat.
StravaKaždý den stejná!
UbytováníVestibul hotelu byl krásný, ale bohužel, když jsem vystoupila z výtahu, který další dny pobytu nefungoval, tak jsem se zhrozila a pokoj? Nejhorší bylo, že jsme neměly balkon, nikam si nebylo možné pověsit věci na usušení, klimatizace musela být vypnutá, protože se nedalo poslouchat to hlasité hučení.
SlužbyNedostala jsem polštář, i přesto, že jsem o něj dvakrát žádala, pak už jsem to vzdala.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Lenka Tvrdá
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dále než je uvedeno,určitě přes kilometr,což nám již řekla i delegátka při cestě z letiště.Na pláž se jde kolem takové stoky,která někdy trochu zapáchala.Jinak moře krásné,většinou čisté,občas tam plavalo trochu trávy,ale jinak v pohodě.Na pláži slunečníky s lehátky,za 2TND (cca 28Kč) na osobu.Samotné slunečníky jsou prý zdarma,říkala nám delegátka,ale najít takový,kde není lehátko zaplacené někým jiným se nedalo.Takže jsme se pařili na sluníčko a chladili se pak až ve stínu u hotelového bazénu.
StravaBohužel pořád to samé dokola.Spousta zeleniny,jejich dobrá bageta a pak k snídani vajíčka,buď míchaná ve vodě,nebo natvrdo,pak rýže,bohužel nijak neochucená a něco jako lečo.Pak samozžejmě máslo a marmeláda a takový dobrý kroasant.No a na večeři zase pořád jen těstoviny,nebo špagety.Pak občas nějaká malá rybička,ale měla hrozně kostí,lečo,nebo nějaká vařená kolena,což bylo jediné maso,co jsme většinou měli a pak zase rýže.Ale výborná tečka nakonec a to meloun,ten stál za to.Bohužel když se tam nahrnuli ty ostatní hosti - Poláci a Rusáci,stálo to za to,ten bordel a hluk co tam dělali to byl děs.Předbíhali ve frontě,drze se cpali před vás a snědli na co přišli,naštěstí kuchaři většinou jdlo doplnili,takže bylo co jíst.A jídlo chuťově celkem dobré,jen nás to po pár dnech už nechutnalo,jak bylo pořád to samé.
UbytováníBohužel jsme chytli pokoj v prvním patře otočený bokem směrem na rušnou silnici.Takže ze 4 oken se stále ozýval hluk a ješte od okna 20m minaret a 5x denně nás volali na modlitbu.Takže doporučuji vzít si sebou raději špunty do uší.My je zakoupili v lékárně,hned pod námi.Jinak pokoj vcelku čistý,denně chodili uklízet a ustlat.Voda nám tekla každý den,většinou i teplá.Jen jeden den ráno v 6hodin to netekla,ale jinak v pohodě.Nikdy se nám nic z pokoje nestratilo,jen nám občas zapomněli doplnit toaletní papír.Ještě,že jsme měli 1 náhradní sebou.Jinak klimatizace nám nefungovala,takže mě nakonec víc vadilo to horko,v čemž se nedalo spát více než ten hluk.No a švába jsme na pokoji měli jen jednoho...
SlužbyNa recepci vám smění peníze a to v jakou kolik denní dobu,což je super.Jinak k možnosti i trezor.U hotelu malý bazen,lehátka se slunečníky.U toho bar,kde se později dala koupit i pizza,nějaký sendvič,nebo zmrzlina.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Filtrovat recenze
Lenka Vondráčková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cesta na pláž je lepší jít po slepu a s kolíčkem na nos,jde se okolo smradlavého potůčku,kde každý odhazuje odpadky.Odpadky poletují i po cestě,takže se nám sáčky zachycovaly o nohy,což byl strašný pocit. Na pláži se též válelo spousta odpadků,dokonce i rozbité sklo,doporučuji dobrou obuv!
StravaStrava nás nenadchla,stále se opakovalo to samé,buď moc ostré,nebo bez chuti a v jídelně jsme několikrát viděli šváby.Po té jsme už jedli jen bagety-pečivo nám tam moc chutnalo.Zákusky,ani řízek,či steak v tomto hotelu nikdy nenabízeli,od lidí ubytovaných v okolních hotelech jsme o nich slyšeli básnit,ale u nás byl od masa jen pokaždé jakýsi guláš.
UbytováníVýtah nám jel pouze 1.den,po té jsme museli celý pobyt po schodech a bohužel tak i poslední den tahat zavazadla. Pravděpodobně to bylo způsobeno,že v hotelu prasklo nějaké potrubí,protože to několik dnů opravovali a bylo tak vytopeno část přízemí a kus jídelny. 3 dny jsme tak chodili na jídlo rozmáchanými koberci.
SlužbyV hotelu můžeme doporučit výborné masáže,mají skvělé techniky za dobrou cenu. Masáž celého těla stojí jen 20DTN.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Ivana Pažebřuchová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásná, jak kde, musí se hledat.
StravaKaždý den stejná!
UbytováníVestibul hotelu byl krásný, ale bohužel, když jsem vystoupila z výtahu, který další dny pobytu nefungoval, tak jsem se zhrozila a pokoj? Nejhorší bylo, že jsme neměly balkon, nikam si nebylo možné pověsit věci na usušení, klimatizace musela být vypnutá, protože se nedalo poslouchat to hlasité hučení.
SlužbyNedostala jsem polštář, i přesto, že jsem o něj dvakrát žádala, pak už jsem to vzdala.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Lenka Tvrdá
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dále než je uvedeno,určitě přes kilometr,což nám již řekla i delegátka při cestě z letiště.Na pláž se jde kolem takové stoky,která někdy trochu zapáchala.Jinak moře krásné,většinou čisté,občas tam plavalo trochu trávy,ale jinak v pohodě.Na pláži slunečníky s lehátky,za 2TND (cca 28Kč) na osobu.Samotné slunečníky jsou prý zdarma,říkala nám delegátka,ale najít takový,kde není lehátko zaplacené někým jiným se nedalo.Takže jsme se pařili na sluníčko a chladili se pak až ve stínu u hotelového bazénu.
StravaBohužel pořád to samé dokola.Spousta zeleniny,jejich dobrá bageta a pak k snídani vajíčka,buď míchaná ve vodě,nebo natvrdo,pak rýže,bohužel nijak neochucená a něco jako lečo.Pak samozžejmě máslo a marmeláda a takový dobrý kroasant.No a na večeři zase pořád jen těstoviny,nebo špagety.Pak občas nějaká malá rybička,ale měla hrozně kostí,lečo,nebo nějaká vařená kolena,což bylo jediné maso,co jsme většinou měli a pak zase rýže.Ale výborná tečka nakonec a to meloun,ten stál za to.Bohužel když se tam nahrnuli ty ostatní hosti - Poláci a Rusáci,stálo to za to,ten bordel a hluk co tam dělali to byl děs.Předbíhali ve frontě,drze se cpali před vás a snědli na co přišli,naštěstí kuchaři většinou jdlo doplnili,takže bylo co jíst.A jídlo chuťově celkem dobré,jen nás to po pár dnech už nechutnalo,jak bylo pořád to samé.
UbytováníBohužel jsme chytli pokoj v prvním patře otočený bokem směrem na rušnou silnici.Takže ze 4 oken se stále ozýval hluk a ješte od okna 20m minaret a 5x denně nás volali na modlitbu.Takže doporučuji vzít si sebou raději špunty do uší.My je zakoupili v lékárně,hned pod námi.Jinak pokoj vcelku čistý,denně chodili uklízet a ustlat.Voda nám tekla každý den,většinou i teplá.Jen jeden den ráno v 6hodin to netekla,ale jinak v pohodě.Nikdy se nám nic z pokoje nestratilo,jen nám občas zapomněli doplnit toaletní papír.Ještě,že jsme měli 1 náhradní sebou.Jinak klimatizace nám nefungovala,takže mě nakonec víc vadilo to horko,v čemž se nedalo spát více než ten hluk.No a švába jsme na pokoji měli jen jednoho...
SlužbyNa recepci vám smění peníze a to v jakou kolik denní dobu,což je super.Jinak k možnosti i trezor.U hotelu malý bazen,lehátka se slunečníky.U toho bar,kde se později dala koupit i pizza,nějaký sendvič,nebo zmrzlina.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Radim Zatloukal
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jelikož jsme se nechtěli koupat u již zmiňované stoky, tak jsme chodili na pláž jiného hotelu a bylo to opravdu jediné pozitivum z dovolené.
StravaByla na výběr zelenina, vždy byla k dispozici místní bageta, jako zákusek kousek melounu, dál většinou 3 druhy příloh a jedno jídlo jako maso či ryba. Tohle však stejně opět končilo u Poláků. Slušně si stoupnete do fronty, jdete dřív, aby na vás něco vyšlo, v tom vás však odstrčí 3 - 4 rodiny a vyberou všechno maso a nedají nejmenší šanci, aby jste si něco vybrali. Meloun měl být jedna porce na osobu, každá z těchto rodin, si jich však vždy vzala tak 20, na ostatní nezbylo. To stejné bylo ráno s pečivem. Opravdu chudák kuchař, když se na to musel dívat. Vrchol byl, když do baru přišel Polák, barman na pár vteřit žašel do kuchyně, Polák se natáhnul za bar, vzal si pivo a vesele odešel.
UbytováníPrý *** hotel. Nečekali jsme velký luxus, ale tohle bylo moc. Dle recenze cestovky pláž asi 600 m od hotelu (možná vzdušnou čarou), ale hned v autobuse nám delegátka řekla, že je to víc než kilometr. Jde se kolem dlouhé stoky, která ústí vedle pláže hotelu do moře. Jinak žádnou restauraci hotel nemá, snack bar otevřeli poslední den pobytu a ještě omezený provoz jen na nápoje, žádné animační programy. Klimatizace pouze topila, delegátka nám pro jistotu tvrdila, že je hotel po rekonstrukci a proto ještě není v provozu klimatizace (později jsme zjistili, že rekonstrukce a to jen přední fasády byla v roce 2007), druhý den z nás však dělal jeden pán z personálu hotelu blbce,že to není pravda, že klima funguje, dva dny pěkně topila, pán už se neukázal, pak už jsme to vzdali. Skoro nám netekla voda, jeden den vůbec, první den nám nešla ani elektřina. A vůbec to nejhorší: hotel je těžce pod nadvládou Poláků, mají tam i nápisy v Polštině a tvoří 90% ubytovaných. Nikdy jsem proti tomuto národu nic neměl, ale teď už mám, převážně tam byly rodiny s dětmi i dědečky a babičkami. Tito všichni se chovali jako stádo nevychovaných a proměnili nám dovolenou v noční můru. Ani jeden den jsme se nevyspali, nenajedli a žili jako na smetišti. a to jsme byli celý den z hotelu a vraceli se jen na spaní. Nehorázný bordel dělají každný den až do 4 do rána, po chodbách házejí odpadky, ničili na co přišli a v jídelně házeli jidlo po stolech i po zemi, opravdu mi kuchaře bylo líto.
SlužbySe vším tímto utrpením však personál ani jednou nic neudělal.
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...