Marabout Hodnocení: 3/5
od 10 131 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 10 131 Kč za os.
od 11 595 Kč za os.
od 10 107 Kč za os.
od 11 800 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 9 hodnocení)
Vladimír Mrva
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krapet mi vrtá v hlavě myšlenka: proč stroj na čistění písečné pláže jenom po pláži projíždí a má zvednutou radlici? Ale třeba jej nechtějí zničit! Nepořádek a odpadky byly po turistech a já i doma hážu všechno do koše. Nebyla to ale žádná katastrofa a děs...
StravaSnídaně - pro mne dostačující!!! Velmi dobrý výběr, neomezený výběr nápojů (káva, čaj, mléko, kakao, džusy), pečivo, sladké koláčky, sýr, vejce, salám, džemy, jogurty.
Večeře - každý den polévka (zamiloval jsem si tuniskou, ostřejší), salát (prostě kopec nastrouhané, nebo nakrájené zeleniny + tuňák (?), nebo vejce, sýr + dresing). Hlavní jídlo - z nabídky restaurace jsem si mohl vybrat cokoliv podle chuti (těstoviny+omáčka,italská jídla, drůbež na několik způsobů, grilovaný steak a různé omáčky (asi 5 variant). Přílohy - frity, rýže, chleba. Za čtrnáct dnů pobytu bych nemusel jíst žádné jídlo dvakrát. Nápoje (placené) - dostatečný výběr.
Velmi příjemný hotel, absolutně čisto a udržované každý den. Všechno fungovalo, nezažil jsem za celý pobyt neochotu. Všechno inzerované a nabízené bylo k dispozici. Navíc dostupnost tohoto hotelu (pláž, kavárny, obchůdky, centrum) je přímo ideální. Pokud pojedu příště budu chtít zase do tohoto hotelu. Přátelská a téměř "rodinná" atmosféra!
SlužbyVelmi kvalitní hotel své kategorie. Přátelský a vstřícný personál, schopný komunikovat v několika jazycích. Výhoda hlavně v restauraci! Bazén jsem jenom viděl, ale určitě i tady byla spokojenost. Já jel k moři a tudíž tuto službu nevyužívám. Trezor, pro klid - fungující klimatizace - směnárna - kavárnička - obchůdek - uklizený pokoj, čisté ručníky, povlečení KAŽDÝ DEN.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Pavlína Elisabeth Říhová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dostatek slunečníků i lehátek, 2 lehátka + slunečník na celý den za 5 TND. Moře čisté.
StravaSnídaně a večeře formou nabídkových stolů, výběr dobrý a s ohledem na cenu stravy více než bohatý. Snídaňový sortiment zahrnuje klasické nápoje, pečivo, vajíčka, džemy, salámy, rajčata, melouny, jogurty.. Snídaňový sortiment je sice neměnný, nicméně osobně si nedovedu představit dát si vše najednou, takže prostor k výběru určitě byl. K večeři kombinace 2 hlavních chodů typu kuřecí, krocan, ryba, hovězí, kuskus ... s přílohami, po místním způsobu tepelně upravená zelenina + saláty. Dezert servírovaný, můžete si vybrat libovolný druh zmrzliny (obsluha Vám namíchá, o co si řeknete), dále ovoce nebo jogurt. Ceny za nápoje nízké (většinou 2 TND). Velmi příznivé ceny pokrmů a velké porce v hotelové restauraci.
UbytováníJednoduše, účelně a pohodlně zařízený pokoj s balkonem a klimatizací. Koupelna poměrně prostorná. Dobré osvětlení, dostatek zásuvek, TV. Ruch s ulice nás neobtěžoval (3.patro) Bazén je malý i když o něco větší než vypadá na fotografii, stejně jsme ho nevyužili.
SlužbyRecepční a veškerý obsluhující personál velmi ochotní. Co se úklidu týče, vytřeno a ustláno bylo vždy, důkladnější úklid koupelny a balkónu stejně jako (ne)přátelské pohledy pokojských závisí na výši tuzéru. Je třeba se připravit, že Vám budou pravděpodobně vícekrát nabízeny různé hotelové wellness služby, sauna, vířivka apod.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel vo velmi dobrej lokalite, plaz blizko a udrziavana. V okoli kopa malych obchodov, restauracii a zmrzlinarni. S taxi do Mall Sousse okolo 30 min. 3D muzeum a trh asi 15 min choze. Hotel samotny velmi tichy, recepcni priatelsky a ustretovy. Izba udrziavana denne, uteraky, mydlo a sampon boli tiez.
Hotel vo velmi dobrej lokalite, plaz blizko a udrziavana. V okoli kopa malych obchodov, restauracii a zmrzlinarni. S taxi do Mall Sousse okolo 30 min. 3D muzeum a trh asi 15 min choze. Hotel samotny velmi tichy, recepcni priatelsky a ustretovy. Izba udrziavana denne, uteraky, mydlo a sampon boli tiez.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ivana Svobodová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotelová pláž se vyznačovala, možná díky končící sezóně, menším výběrem lehátek a značně ušmudlanými matracemi. Nebyla nijak upravována a jeden den se nás snažila obsluha uložit do těsné blízkosti chaluh, smíšených s odpadky. Ale na výběr peněz byla obsluha hbitá ažaž. Naštěstí byla možnost výběru pláže dostatečně široká a pláže jiných hotelů o poznání čistější a obsluha přívětivější.
StravaSnídaně plně vyhovovaly, servírované večeře už méně. Byli jsme srozuměni s tím, že si můžeme vybírat z pěti jídel, ovšem nikdo neupozornil, že budou každý den stejná, což bylo při patnáctidenním pobytu trochu jednotvárné. Porce byly ale veliké a jídlo velice chutné.
UbytováníNaše ubytování bylo extrémně dobré díky dohodě s recepcí hotelu
SlužbyHotelový bazén je velice malý a do toho mála místa, kde se dá ležet, nejde moc slunce
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Vladimír Mrva
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krapet mi vrtá v hlavě myšlenka: proč stroj na čistění písečné pláže jenom po pláži projíždí a má zvednutou radlici? Ale třeba jej nechtějí zničit! Nepořádek a odpadky byly po turistech a já i doma hážu všechno do koše. Nebyla to ale žádná katastrofa a děs...
StravaSnídaně - pro mne dostačující!!! Velmi dobrý výběr, neomezený výběr nápojů (káva, čaj, mléko, kakao, džusy), pečivo, sladké koláčky, sýr, vejce, salám, džemy, jogurty.
Večeře - každý den polévka (zamiloval jsem si tuniskou, ostřejší), salát (prostě kopec nastrouhané, nebo nakrájené zeleniny + tuňák (?), nebo vejce, sýr + dresing). Hlavní jídlo - z nabídky restaurace jsem si mohl vybrat cokoliv podle chuti (těstoviny+omáčka,italská jídla, drůbež na několik způsobů, grilovaný steak a různé omáčky (asi 5 variant). Přílohy - frity, rýže, chleba. Za čtrnáct dnů pobytu bych nemusel jíst žádné jídlo dvakrát. Nápoje (placené) - dostatečný výběr.
Velmi příjemný hotel, absolutně čisto a udržované každý den. Všechno fungovalo, nezažil jsem za celý pobyt neochotu. Všechno inzerované a nabízené bylo k dispozici. Navíc dostupnost tohoto hotelu (pláž, kavárny, obchůdky, centrum) je přímo ideální. Pokud pojedu příště budu chtít zase do tohoto hotelu. Přátelská a téměř "rodinná" atmosféra!
SlužbyVelmi kvalitní hotel své kategorie. Přátelský a vstřícný personál, schopný komunikovat v několika jazycích. Výhoda hlavně v restauraci! Bazén jsem jenom viděl, ale určitě i tady byla spokojenost. Já jel k moři a tudíž tuto službu nevyužívám. Trezor, pro klid - fungující klimatizace - směnárna - kavárnička - obchůdek - uklizený pokoj, čisté ručníky, povlečení KAŽDÝ DEN.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Milan Švajda
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž je vcelku daleko - nějakých 10 minut chůze z kopce. Cesta zpět už docela unaví (do kopce a v neuvěřitelném vedru), ale za dva až tři dináry vás odveze každý taxík - kterých je tam mimochodem neskutečně mnoho.
První dny byla pláž i moře krásně teplé a čisté.
Za lehátko jsme si každý den museli zaplatit 2TD, ale když jsme něco přihodili, tak nám donesli i studené nápoje až k lehátku.
Poslední dva dny ale začal foukat silný vítr a přinesl chaluhy, nejaké smetí a hlavně obrovské vlny :-).
Jedině co mi trošku vadilo, byli prodavači všelijakých šátků, čelenek, draků a dalších cetek přímo na pláži, protože neustále chodili sem a tam a otravovali. I když jsme si od nich něco koupili, tak stejně chodili a znovu nabízeli - je to ale jejich živobytí...
Se stravou už to bylo trošku horší, jelikož za těch 7 dní pobytu jsme se doslova přejedli hranolkama - možná že ani jinou přílohu neznají... :-) Snídaně se daji kombinovat tak, že máte každý den něco jiného, ale výběr ze čtyř večeří je opravdu dost chabý (neustále se opakuji - nemáte na výběr nic jiného). Alespoň ze začátku jsme si to mysleli - později nám ale v "ceně večeře z polopenze" přinesli i ostatní jídla z jídelního lístku. Pouze pití jsme si museli hradit...
UbytováníSkromné, ale velice účelné. Klimatizace fungovala po celou dobu pobytu - jen jsme si museli dávat pozor na dovřené balkónové dveře.
Zabudované skříně, do kterých by se možná vešla garderóba na tři týdny. Postele trošku tvrdší, ale neproležené - někomu možná nemusí vyhovovat.
Koupelna s vanou každý den čistě uklizená.
Pochvala pro uklízečky - každý den nás překvapily nějakou vtipnou úpravou složení přikrývek - nechávali jsme jim dinár :-)
Vyjímečně přívětivý prsonál, na který jen tak nenarazíte - alespoň já ne...
Směnárna přímo na recepci (1€ = 1.9TD), trezor bez kauce, vyhlídkový výtah. Píšu výtah i když tam jsou dva, ale ten druhý fungoval snad jen jeden den našeho pobytu...
Hotelový bazén se sladkou vodou čistý a upravený - i když jsme jej moc nevyužívali.
Internet je v prvním patře hotelu a je zdarma, pokud máte nějaké zařízení, na kterém jej využijete.
Telefonní automat je hned za rohem a do Česka si zavoláte za 1TD za minutu.
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Pavlína Elisabeth Říhová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dostatek slunečníků i lehátek, 2 lehátka + slunečník na celý den za 5 TND. Moře čisté.
StravaSnídaně a večeře formou nabídkových stolů, výběr dobrý a s ohledem na cenu stravy více než bohatý. Snídaňový sortiment zahrnuje klasické nápoje, pečivo, vajíčka, džemy, salámy, rajčata, melouny, jogurty.. Snídaňový sortiment je sice neměnný, nicméně osobně si nedovedu představit dát si vše najednou, takže prostor k výběru určitě byl. K večeři kombinace 2 hlavních chodů typu kuřecí, krocan, ryba, hovězí, kuskus ... s přílohami, po místním způsobu tepelně upravená zelenina + saláty. Dezert servírovaný, můžete si vybrat libovolný druh zmrzliny (obsluha Vám namíchá, o co si řeknete), dále ovoce nebo jogurt. Ceny za nápoje nízké (většinou 2 TND). Velmi příznivé ceny pokrmů a velké porce v hotelové restauraci.
UbytováníJednoduše, účelně a pohodlně zařízený pokoj s balkonem a klimatizací. Koupelna poměrně prostorná. Dobré osvětlení, dostatek zásuvek, TV. Ruch s ulice nás neobtěžoval (3.patro) Bazén je malý i když o něco větší než vypadá na fotografii, stejně jsme ho nevyužili.
SlužbyRecepční a veškerý obsluhující personál velmi ochotní. Co se úklidu týče, vytřeno a ustláno bylo vždy, důkladnější úklid koupelny a balkónu stejně jako (ne)přátelské pohledy pokojských závisí na výši tuzéru. Je třeba se připravit, že Vám budou pravděpodobně vícekrát nabízeny různé hotelové wellness služby, sauna, vířivka apod.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...