Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel fajn, ale niektore obrazky su vymyslene. Hotel ani bazen tak nevyzeraju... Velmi problemove ranajky a CK ma dost slabeho delegata.
Hotel fajn, ale niektore obrazky su vymyslene. Hotel ani bazen tak nevyzeraju... Velmi problemove ranajky a CK ma dost slabeho delegata.
Cista, udrziavana. lezadla a dazdniky zdarma. V mori kamene, zoberte si urcite obuv. More bolo pocas nasej dovolenky viac spinave ako ciste.
StravaRanajky otrasne. Slabsi vyber ale to by bolo ok. Nikde vsak nie su automaty na vodu ani kavu. Vsetko si musite pytat od casnicok a tie su az dve na celu jedalen. Ci chcete vodu, dzus alebo kavu, vsetko musite pytat od nich. Teda najrpv ich musite chytit a potom sa este par krat pripomenut lebo nestihaju. Ranajky Vam namiesto 30 minut budu trvat hodinu. Zacinaju pomerne neskoro o 8:30. Cely caj je vsak dostatok jedla a je doplnane. V posledny den sme zistili ze prazenica/omeleta a vsetko take, je potrebne si vypytat tiez. Ale ani len toto nam nebol nas delegat schopny povedat.
UbytováníTaketo izby ste este nikdy nevideli, mne sa velmi pacila. Bycikel na stene, hojdacka na balkone atd. atd... Umyvadlo len v izbe, v kupelni chyba. Kueplna je klasicke wc a sprcha.
SlužbyPrvy krat ma hotel dobru rychlu wifi a zadarmo. Lehatka a dazdniky su pri bazene ale aj na plazi zadarmo... Hotel je pomerne blizko plaze.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







