Jaroslava H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2025
Velmi příjemný personál i i služby
Velmi příjemný personál i i služby
Pláž asi tři minuty ud hotelu. Krásná ,čistá a písčitá
StravaStrava opakující se,ale výborné jídlo. Dávám 1.
UbytováníSkvělé ubytování I služby. Vše jak má být ????
SlužbyPersonál ochotný a skvělý. Ráda se vrátím ????
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)





























