Aqi Pegasos Club Hodnocení: 4/5
od 6 519 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 519 Kč za os.
od 7 816 Kč za os.
od 6 538 Kč za os.
od 13 990 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 3 hodnocení)
Petr V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkem hezká i když ne moc klidná dovolená, krásné koupání, nádherné památky a milí lidé. Celkově dobrý dojem kazilo mizerné ubytování a nespolehlivost lidí na recepci hotelu.
Celkem hezká i když ne moc klidná dovolená, krásné koupání, nádherné památky a milí lidé. Celkově dobrý dojem kazilo mizerné ubytování a nespolehlivost lidí na recepci hotelu.
Pláž písčitá, ale vstup do vody přes kameny a ze dna moře vystupují velké kamenné desky, když jsou vlny, je obtížné se do vody dostat - pro malé děti nic moc. Lehátka jsou zdarma, platí se jen za půjčení matrace (1 euro). Celkově hezká pláž, jen je škoda těch odpadků, které zůstávají ležet na čáře přílivu.
StravaStrava v hotelu byla formou bufetu, výběr jídel byl dobrý jen nám chybělo více ovoce a mořské plody. Obojí se ale dalo koupit v blízké tržnici a restauracích. Při stravování v hotelu bylo na obtíž velké množství lidí v jídelně - cca 500-600 hotelových hostů (z 90% rusky mluvících) - pro obsluhu formou bufetu je to opravdu na hraně.
UbytováníBydlí se v třípatrových baráčcích, my měli pokoj s příslušenstvím a lodžií s výhledem na bazén. Zní to hezky, ale: Hotel měl 4 hvězdičky, ale vybavení pokoje a jeho stav připomínal spíše ubytovnu. Záchod se dal spláchnout jen vytažením špuntu rukou v nádržce, sprcha neměla hadici, klimatizace dělala takový hluk, že nešla používat a úklid proběhl za celých 8 dnů jen jednou (po 3 návštěvách na recepci). Také jsme měli zaplacené 2 přistýlky, ale na pokoji byla jen jedna. Do konce pobytu se nám nepodařilo nic z toho jednáním s pracovníky recepce napravit, jen sliby... Navíc nás obtěžoval hluk z blízké diskotéky, která se pořádala denně do 4 hodin ráno.
SlužbyHotel měl několik hezkých bazénů pro děti i pro dospělé, tobogán (který ale končil ve špinavé smradlavé vodě, takže jsme ho po jednom pokusu dále nepoužívali) a skromně vybavený dětský koutek s klouzačkami a houpačkami. Dal se půjčit pingpongový stůl a někde měl být i bowling, ale ten jsem neviděl. Co se týká obsluhy: v restauraci, u bazénů a na pláži byla super, ale na recepci a úklid pokoje mizerná.
Byla tato recenze užitečná? (11) (0)
Iva Jirsová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nejvíce z celého zájezdu jsem byla nespokojená s odjezdem zájezdu.Na hotel jsme dorazili až druhý den nad ránem tj.25.6. a tak jsme přišli o celý den pobytu. Jinak vcelku to šlo.
Nejvíce z celého zájezdu jsem byla nespokojená s odjezdem zájezdu.Na hotel jsme dorazili až druhý den nad ránem tj.25.6. a tak jsme přišli o celý den pobytu. Jinak vcelku to šlo.
Nejhorší ze všeho byla přímo děsná pláž. Špína,nepořádek,rozlámaná lehátka,vůbec se tam neuklízelo.Na pláž jsme chodily každý den a lidí tam bylo pomálu. Všichni chodili k bazánům .Ty byly upravené.
StravaStrava byla rozmanitá,chyběly nám obyčejné brambory.Byly buď opečené a nebo v nějaké salakvardě.
UbytováníUbytování bylo ve starší budově,ale bylo čisto.
SlužbyNa recepci se k nám chovali vcelku slušně ,úklid také,
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Filtrovat recenze
Iva Jirsová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nejvíce z celého zájezdu jsem byla nespokojená s odjezdem zájezdu.Na hotel jsme dorazili až druhý den nad ránem tj.25.6. a tak jsme přišli o celý den pobytu. Jinak vcelku to šlo.
Nejvíce z celého zájezdu jsem byla nespokojená s odjezdem zájezdu.Na hotel jsme dorazili až druhý den nad ránem tj.25.6. a tak jsme přišli o celý den pobytu. Jinak vcelku to šlo.
Nejhorší ze všeho byla přímo děsná pláž. Špína,nepořádek,rozlámaná lehátka,vůbec se tam neuklízelo.Na pláž jsme chodily každý den a lidí tam bylo pomálu. Všichni chodili k bazánům .Ty byly upravené.
StravaStrava byla rozmanitá,chyběly nám obyčejné brambory.Byly buď opečené a nebo v nějaké salakvardě.
UbytováníUbytování bylo ve starší budově,ale bylo čisto.
SlužbyNa recepci se k nám chovali vcelku slušně ,úklid také,
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Petr V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkem hezká i když ne moc klidná dovolená, krásné koupání, nádherné památky a milí lidé. Celkově dobrý dojem kazilo mizerné ubytování a nespolehlivost lidí na recepci hotelu.
Celkem hezká i když ne moc klidná dovolená, krásné koupání, nádherné památky a milí lidé. Celkově dobrý dojem kazilo mizerné ubytování a nespolehlivost lidí na recepci hotelu.
Pláž písčitá, ale vstup do vody přes kameny a ze dna moře vystupují velké kamenné desky, když jsou vlny, je obtížné se do vody dostat - pro malé děti nic moc. Lehátka jsou zdarma, platí se jen za půjčení matrace (1 euro). Celkově hezká pláž, jen je škoda těch odpadků, které zůstávají ležet na čáře přílivu.
StravaStrava v hotelu byla formou bufetu, výběr jídel byl dobrý jen nám chybělo více ovoce a mořské plody. Obojí se ale dalo koupit v blízké tržnici a restauracích. Při stravování v hotelu bylo na obtíž velké množství lidí v jídelně - cca 500-600 hotelových hostů (z 90% rusky mluvících) - pro obsluhu formou bufetu je to opravdu na hraně.
UbytováníBydlí se v třípatrových baráčcích, my měli pokoj s příslušenstvím a lodžií s výhledem na bazén. Zní to hezky, ale: Hotel měl 4 hvězdičky, ale vybavení pokoje a jeho stav připomínal spíše ubytovnu. Záchod se dal spláchnout jen vytažením špuntu rukou v nádržce, sprcha neměla hadici, klimatizace dělala takový hluk, že nešla používat a úklid proběhl za celých 8 dnů jen jednou (po 3 návštěvách na recepci). Také jsme měli zaplacené 2 přistýlky, ale na pokoji byla jen jedna. Do konce pobytu se nám nepodařilo nic z toho jednáním s pracovníky recepce napravit, jen sliby... Navíc nás obtěžoval hluk z blízké diskotéky, která se pořádala denně do 4 hodin ráno.
SlužbyHotel měl několik hezkých bazénů pro děti i pro dospělé, tobogán (který ale končil ve špinavé smradlavé vodě, takže jsme ho po jednom pokusu dále nepoužívali) a skromně vybavený dětský koutek s klouzačkami a houpačkami. Dal se půjčit pingpongový stůl a někde měl být i bowling, ale ten jsem neviděl. Co se týká obsluhy: v restauraci, u bazénů a na pláži byla super, ale na recepci a úklid pokoje mizerná.
Byla tato recenze užitečná? (11) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.