Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

 • Od 01.06.2022 již není potřeba předkládat potvrzení o očkování/prodělání nemoci Covid-19, ani není vyžadován negativní test na Covid-19.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat do ČR je zcela bez omezení

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/turecko/cestovani/covid_19.html

Hotel My Gold

Turecko, Alanya

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 72 226

Poloha

Zrekonstruovaný hotel je situován ve vzdálenosti 1 km od centra města Alanye s množstvím obchodů, barů, restaurací a zábavních možností. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 128 km. Písčito-oblázková pláž leží pouhých 30 m od hotelu a je přístupná přes místní komunikaci.

Vybavení

Hotel nabízí vstupní halu s recepcí s nepřetržitým provozem, lobby s možností připojení k internetu, hlavní restauraci, venkovní restauraci, bar, společenskou místnost s televizí, obchod, prádelnu, lékařskou službu, směnárnu a půjčovnu aut. Součástí hotelového vybavení je vnější bazén s oddělenou dětskou částí a venkovní terasa. Dětem se nabízí dětský koutek a dětské hřiště.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC, vysoušeč vlasů) jsou vybaveny individuálně ovladatelnou klimatizací, televizí s příjmem satelitních programů, telefonem, minibarem (naplnění za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkonem (většinou s výhledem na moře). Je možné využít přistýlku.

Strava

All inclusive program (10:00 - 24:00 hod.) zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní hotelové restauraci. Součástí je lehké občerstvení, káva, čaj a zákusky během dne a alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v neomezeném množství .All Inclusive program nezahrnuje služby baru na pláži.

Služby

Hotel pro své hosty zajišťuje animační programy. Hostům je k dispozici stolní tenis, volejbalové hřiště, za poplatek se nabízí fitness, sauna a masáže. Za rušným nočním životem a nákupy se lze vydat do centra Alanye, kde se nachází nespočetné množství restaurací, kaváren, barů a obchodů. Hotel umožňuje bezdrátové připojení k internetu (za poplatek) a pronájem trezoru na recepci. Lehátka a slunečníky u bazénu lze využívat zdarma.

Pláž

Písčito-oblázková se nachází ve vzdálenosti pouhých 30 m od hotelu a je přístupná přes místní komunikaci. Lehátka a slunečníky se poskytují za poplatek. Hosté mohou za poplatek využít nabídky vodních nemotorových a motorových sportů.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 20 m
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Dětský koutek, Dětský bazén ano
 • Surfování ano
 • Silnice kolem hotelu ano
 • Klidná lokalita ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Bar ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,7 / 5
Invia

Skvělé (15 hodnocení)

Ubytování 4,7 / 5

Strava 4,7 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,6 / 5

Tento hotel je 23. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 804 v Alanya.

Karolína Čásárová

Hodnocení 3,6 / 5
Byla jsem s vaší agenturou na zájezdě poprvé a jsem tak zklamaná,nespokojená,že od vás požaduji kompenzaci. Zaplatily jsme s matkou každá za zájezd n
Celkové hodnocení

Byla jsem s vaší agenturou na zájezdě poprvé a jsem tak zklamaná,nespokojená,že od vás požaduji kompenzaci.

Zaplatily jsme s matkou každá za zájezd na 8ní v Turecku 11390,-kč.Bylo nám řečeno už při platbě,že 1 den je na cestu a celých 7 dní u moře.Ale pravda byla taková,že jsme strávily 2 dny v autobuse a letadle,neboť zájezd byl od so 29.10.2011,odlet z Prahy byl v 18h a příjezd na hotel až ve 2h ranní!!! žádná večeře nás nečekala.Zpáteční cesta v so 5.11.,už v 8:30 ráno odjezd z hotelu,a tak jsme u moře strávily pouhých 6 dní a přišly jsme o celé 2dny z naší dovolené all inclusive!!!

Úroveň vašich průvodkyň je příšerná!!Nejen že se o nás vůbec nestaraly,ale nám i lhaly.Průvodkyně Klaudie se s námi sešla v neděli v 10:00h dopoledne,vůbec nám nic neřekla o okolí,jediné co nám nabízela nákupy taxíkem do města a výlet na vodopády Manavgat,který jsme zaplatily každá 30eur.Výlet se měl konat v úterý 1.11.2011,a tak jsme vstaly v 6:45,tím pádem jsme šly spát den předtím velmi brzy,ale nadarmo zkažený večer i druhý den,neboť pro nás žádný autobus ráno nepřijel!!!Čekaly jsme do 9:00h,odjezd měl být v 8:30,ale pak jsme zavolaly pí.Klaudii.Oznámila nám,že nám v pondělí psala sms,že nám volala,že výlet se nekoná,to ovšem byla lež,žádnou sms jsme nedostaly,zkazila nám defacto celou dovolenou,protože nám nabourala celý program na celý týden,resp. 5 dní.Požádaly jsme jí,aby nám tedy přivezla peníze a odpověděla,že až v pátek,že za námi nemůže jet,že už nemá auto,drzost sama,tak jsem řekla,že to není náš problém,že je naše průvodkyně,a že peníze chceme hned.Nechala nám na recepci pouhých 58eur,i když jsme jí daly 60eur!!Průvodkyni Klaudii jsme viděly až v den odjezdu,protože až v pátek!! nám přišla ohlásit její kolegyně sl.Šárka,že odjezd je už v sobotu ráno.Její mluvený projev je příšerný,každé třetí slovo říká :vlastně,je velmi afektovaná.A třetí průvodkyně Lucie,která nás vyzvedávala v sobotu dne 29.11. na letišti a jela s námi v autobuse ,byla tak velmi nepříjemná,nesympatická a při odletu,dokonce když nás viděla v letadle,když si měla vedle nás shodou okolností sednout na sedadlo ve 23 řadě,zakřičela na celé letadlo :jééžiš, to že jí asi kolegyně informovaly,že jsme si stěžovaly.Lidé okolo se na nás podívaly,takže jsme byly opravdu vaší průvodkyní ztrapněné.Zkrátka chování vašich všech tří průvodkyň bylo příšerné a nevím za jakou práci jsou vůbec placené,když se o klienty vůbec nestarají a chování mají nedůstojné.

Žádáme tímto o navrácení peněz za 2 dny a za služby,které nás velice zklamaly.

Ubytování 4,2 / 5

Strava 3,7 / 5

Okolí 3,4 / 5

Cena 0,5 / 5

Ubytování
Hotel byl čistý,na velmi dobré úrovni,na krásném místě hned vedle pláže.

Od vedení hotelu,přes recepční až po pokojské byli všichni moc příjemní a sympatičtí,obzvláště číšníci v restauraci.

Strava
Jídlo bylo dobré,ale skoro každý druhý den to samé.

Služby hotelu
Výborné.

Pláž
Čistá.

Celkový dojem
Zaplatily jsme si zájezd,aby jsme si odpočinuly,ale bohužel vaše služby nás natolik zklamaly,že žádáme kompenzaci.Vše jsem napsala již v úvodním shrnutí.

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Lenka Krouliková

Hodnocení 4,1 / 5
Hotel menší,čistý,příjemný,pokoje parádní
Celkové hodnocení

Hotel menší,čistý,příjemný,pokoje parádní

Ubytování 4,1 / 5

Strava 4,8 / 5

Okolí 3,2 / 5

Cena 5,0 / 5

Strava
nám chutnalo,byl velký výběr zeleniny a salátů,masa,sladkostí

Služby hotelu
příjemná zábava.Jen pan recepční byl na ránu,takhle arogantního člověka jsem dlouho neviděla,ale jeho kolegyně milá,vstřícná.Personál usměvavý,ochotný.

Pláž
hrůza.příšerný vstup do moře,takže jsme tam byla jen dvakrát.

Celkový dojem
díky pláži bych se už nevrátila,ač hotel byl opravdu fajn

Byla tato recenze užitečná? (4) (0)

Filtrovat recenze

Karolína Čásárová

Hodnocení 3,6 / 5
Byla jsem s vaší agenturou na zájezdě poprvé a jsem tak zklamaná,nespokojená,že od vás požaduji kompenzaci. Zaplatily jsme s matkou každá za zájezd na 8ní v Turecku 11390,-kč.Bylo nám řečeno už při platbě,že 1 den je na cestu a celých 7 dní u moře.Ale pravda byla taková,že jsme strávily 2 dny v autobuse a letadle,neboť zájezd byl od so 29.10.2011,odlet z Prahy byl v 18h a příjezd na hotel až ve 2
Celkové hodnocení

Byla jsem s vaší agenturou na zájezdě poprvé a jsem tak zklamaná,nespokojená,že od vás požaduji kompenzaci.

Zaplatily jsme s matkou každá za zájezd na 8ní v Turecku 11390,-kč.Bylo nám řečeno už při platbě,že 1 den je na cestu a celých 7 dní u moře.Ale pravda byla taková,že jsme strávily 2 dny v autobuse a letadle,neboť zájezd byl od so 29.10.2011,odlet z Prahy byl v 18h a příjezd na hotel až ve 2h ranní!!! žádná večeře nás nečekala.Zpáteční cesta v so 5.11.,už v 8:30 ráno odjezd z hotelu,a tak jsme u moře strávily pouhých 6 dní a přišly jsme o celé 2dny z naší dovolené all inclusive!!!

Úroveň vašich průvodkyň je příšerná!!Nejen že se o nás vůbec nestaraly,ale nám i lhaly.Průvodkyně Klaudie se s námi sešla v neděli v 10:00h dopoledne,vůbec nám nic neřekla o okolí,jediné co nám nabízela nákupy taxíkem do města a výlet na vodopády Manavgat,který jsme zaplatily každá 30eur.Výlet se měl konat v úterý 1.11.2011,a tak jsme vstaly v 6:45,tím pádem jsme šly spát den předtím velmi brzy,ale nadarmo zkažený večer i druhý den,neboť pro nás žádný autobus ráno nepřijel!!!Čekaly jsme do 9:00h,odjezd měl být v 8:30,ale pak jsme zavolaly pí.Klaudii.Oznámila nám,že nám v pondělí psala sms,že nám volala,že výlet se nekoná,to ovšem byla lež,žádnou sms jsme nedostaly,zkazila nám defacto celou dovolenou,protože nám nabourala celý program na celý týden,resp. 5 dní.Požádaly jsme jí,aby nám tedy přivezla peníze a odpověděla,že až v pátek,že za námi nemůže jet,že už nemá auto,drzost sama,tak jsem řekla,že to není náš problém,že je naše průvodkyně,a že peníze chceme hned.Nechala nám na recepci pouhých 58eur,i když jsme jí daly 60eur!!Průvodkyni Klaudii jsme viděly až v den odjezdu,protože až v pátek!! nám přišla ohlásit její kolegyně sl.Šárka,že odjezd je už v sobotu ráno.Její mluvený projev je příšerný,každé třetí slovo říká :vlastně,je velmi afektovaná.A třetí průvodkyně Lucie,která nás vyzvedávala v sobotu dne 29.11. na letišti a jela s námi v autobuse ,byla tak velmi nepříjemná,nesympatická a při odletu,dokonce když nás viděla v letadle,když si měla vedle nás shodou okolností sednout na sedadlo ve 23 řadě,zakřičela na celé letadlo :jééžiš, to že jí asi kolegyně informovaly,že jsme si stěžovaly.Lidé okolo se na nás podívaly,takže jsme byly opravdu vaší průvodkyní ztrapněné.Zkrátka chování vašich všech tří průvodkyň bylo příšerné a nevím za jakou práci jsou vůbec placené,když se o klienty vůbec nestarají a chování mají nedůstojné.

Žádáme tímto o navrácení peněz za 2 dny a za služby,které nás velice zklamaly.

Ubytování 4,2 / 5

Strava 3,7 / 5

Okolí 3,4 / 5

Cena 0,5 / 5

Ubytování
Hotel byl čistý,na velmi dobré úrovni,na krásném místě hned vedle pláže.

Od vedení hotelu,přes recepční až po pokojské byli všichni moc příjemní a sympatičtí,obzvláště číšníci v restauraci.

Strava
Jídlo bylo dobré,ale skoro každý druhý den to samé.

Služby hotelu
Výborné.

Pláž
Čistá.

Celkový dojem
Zaplatily jsme si zájezd,aby jsme si odpočinuly,ale bohužel vaše služby nás natolik zklamaly,že žádáme kompenzaci.Vše jsem napsala již v úvodním shrnutí.

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Lenka Krouliková

Hodnocení 4,1 / 5
Hotel menší,čistý,příjemný,pokoje parádní
Celkové hodnocení

Hotel menší,čistý,příjemný,pokoje parádní

Ubytování 4,1 / 5

Strava 4,8 / 5

Okolí 3,2 / 5

Cena 5,0 / 5

Strava
nám chutnalo,byl velký výběr zeleniny a salátů,masa,sladkostí

Služby hotelu
příjemná zábava.Jen pan recepční byl na ránu,takhle arogantního člověka jsem dlouho neviděla,ale jeho kolegyně milá,vstřícná.Personál usměvavý,ochotný.

Pláž
hrůza.příšerný vstup do moře,takže jsme tam byla jen dvakrát.

Celkový dojem
díky pláži bych se už nevrátila,ač hotel byl opravdu fajn

Byla tato recenze užitečná? (4) (0)

Martin Kohout

Hodnocení 4,5 / 5
Místo bylo moc hezké a odpovídalo přesně popisu prodávajícího
Celkové hodnocení

Místo bylo moc hezké a odpovídalo přesně popisu prodávajícího

Ubytování 4,0 / 5

Strava 4,8 / 5

Okolí 4,9 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Prostorný pokoj

Strava
Formou bufet bez problémů

Služby hotelu
Příjemný hotel

Pláž
Dostupnost pláže výborná,mohli by být kvalitnější lehátka se slunečníky.

Celkový dojem
Za pořizovací cenu výborný zájezd. Místo je kousek od hlavního centra s možností dobré zábavy.

Byla tato recenze užitečná? (7) (0)

Danuše Kadlubová

Hodnocení 0,0 / 5
Nejedná se vůbec o písečnou pláž, jak je uvedeno v nabídce. Je to štěrk, který je jemnější, hrubší a hrubý. Nelze bez bot do vody vůbec se pohybovat po pláži. Velice špatný vstup do moře. Bazen u hotelu je hluboký od 160 do 210 cm. Pro děti je bazén dosti malý. Malý počet slunečníků a lehátek u bazénu. Musíte si přivstat, pokud máte zájem o lehátko. Jinak vše celkem v pořádku.
Celkové hodnocení

Nejedná se vůbec o písečnou pláž, jak je uvedeno v nabídce. Je to štěrk, který je jemnější, hrubší a hrubý. Nelze bez bot do vody vůbec se pohybovat po pláži. Velice špatný vstup do moře. Bazen u hotelu je hluboký od 160 do 210 cm. Pro děti je bazén dosti malý. Malý počet slunečníků a lehátek u bazénu. Musíte si přivstat, pokud máte zájem o lehátko. Jinak vše celkem v pořádku.

Ubytování
dobré, chybí program- tel. kanál pro děti.

Strava
dobrá.

Služby hotelu
Chyběla nám česká vlajka, byla tam třetina čechů.

Pláž
Velice špatná. Písek nebyl. Byl nepříjemný štěrk.

Celkový dojem
Už bychom tam nejeli.

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Daniela Zámečníková

Hodnocení 0,0 / 5
Pred kúpou tohto hotelu som si poctivo preštudovala všetky recenzie (aj zahraničné) takže ma nič neprekvapilo. Hotel bol pekný, čistý s milým personálom, počasie úžasné, prostredie super, pretože sa nemáte možnosť ani nudiť a strava bola tiež chutná.
Celkové hodnocení

Pred kúpou tohto hotelu som si poctivo preštudovala všetky recenzie (aj zahraničné) takže ma nič neprekvapilo. Hotel bol pekný, čistý s milým personálom, počasie úžasné, prostredie super, pretože sa nemáte možnosť ani nudiť a strava bola tiež chutná.

Ubytování
Ubytovanie bolo pekné. Takmer každá izba má krásny výhľad, čím vyššie poschodie, tým je výhľad krajší. Len Vás môže trocha rušiť hluk z blízkej cesty, ale keď zavriete všetky okná, dá sa nato zvyknúť.Inak izba bola veľká, s peknou kúpeľňou a každá má balkón. Máte na skok od nákupných možností a cca 2km od centra Alanye a prístavu - ten treba určite navštívíť.

Strava
Strava bola veľmi chutná, ale pre mňa málo zapekanej zeleniny, alebo cestovín, a tiež zemiakov, ktoré sme mali ako prílohu iba 2x za 12 dní. Inak zo zeleniny veľa druhov, tiež všelijaké šaláty, a každý večer sa niečo grilovalo. Čo sa týka ovocia bol veľmi dobrý výber - melóny, hrozno, jablká, broskyne, slivky - každé raňajky, obed aj večeru. Dezerty neboli podľa mojej chuti, ale ich výber bol veľký.

Služby hotelu
Služby boli na odbrej úrovni. Vždy bolo čisto, čo sa týka upratovania na izbe, tak veľmi dobre a taktiež aj upratovanie verejných priestorov. Personál bol milý, ochotný.

Pláž
Pláž bola presne taká ako ju opisovali recenzie. Piesková na mieste kde boli lehátka a pri vstupe do mora kamienková alebo skalnatá, záležalo či ste vstupovali 2 metre vpravo alebo vľavo. Inak more bolo čisté a aj špinavé, ako ktorý deň. My sme boli spokojní, pretože na mieste kde boli skaly sa dalo potápať, takže sme videli všelijaké rybky. Ale nabudúce keď pojdeme do Turecka, určite ideme ku Kleopatrinej pláži, ktorá je piesková a podľa môjho názoru krajšia.

Celkový dojem
Celkový dojem bol super, nič ma neprekvapilo a dokonca sme prišli aj na systém ako neplatiť každý deň za 2 lehátka a slnečník 4,5€ :-D

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 19 °C v noci 18 °C

 • Teplota vody 21 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 20 °C v noci 18 °C

 • Pátek 20 °C v noci 18 °C

 • Sobota 19 °C v noci 17 °C

 • Neděle 19 °C v noci 18 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec