Dominika K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Všechno je na nejvyšší úrovni, skvělý hotel, který je velmi orientovaný na zákazníka.
Všechno je na nejvyšší úrovni, skvělý hotel, který je velmi orientovaný na zákazníka.
Čisto, denně uklízeno, dostatek lehátek a slunečníků.
StravaJídlo je velmi dobré, každý si najde něco pro sebe. Číšníci v restauraci jsou velmi ochotní a vstřícní.
UbytováníPokoje jsou čisté, stejně jako koupelna - uklízená denně.
SlužbyBazén je moc hezký, stejně jako okolí bazénu. Spousta slunečníků a lehátek, vždycky velmi čisté a personál je velmi pozorný. Kavárna nabízí výborné koláče. Bar s pouličním jídlem?
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)













































