Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

 • Od 01.06.2022 již není potřeba předkládat potvrzení o očkování/prodělání nemoci Covid-19, ani není vyžadován negativní test na Covid-19.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat do ČR je zcela bez omezení

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/turecko/cestovani/covid_19.html

Hotel Be Premium Bodrum

Turecko, Bodrum

Více o ubytování

od 46 190 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 432 785

Popis

Fantastická vybavenost, nádherná poloha na výběžku obklopeném mořem, vlastní pláž a mola, skvělá nabídka stravovacích služeb, možnost sportování a využití nabídky vodních sportů. Další plus je bez pochyb i poloha vůči středisku Bodrum, kam se lze snadno dostat hotelovou dopravou. V hotelovém komplexu najde úplně vše, co si vzpomenete. Jedná se o místo vhodné pro rodiny s dětmi, stejně tak ale pro romantické páry či náročné klienty hledající soukromé vilky s větší kapacitou a puncem soukromí.

Poloha

Luxusní hotelový komplex konceptu ,,Premium All Inclusive,,již svojí polohou slibuje úchvatnou dovolenou. Do provozu byl předán v roce 2014, celková rozloha na pobřežním výběžku, který hotel zabírá celý, je 110 000 m2. Areál se kaskádovitě svažuje k pobřeží a k soukromé pláži dlouhé téměř 1 km (částečně vstup do moře z pláže, částečně z mola se schůdky. Nákupní možnosti se nabízí jak v areálu, tak již v bezprostředním okolí. Centrum střediska Bodrum je vzdáleno 8 km, mezinárodní letiště pak 22 km (doba transferu cca 30 min).

Vybavení hotelu

Hotelový areál je tvořen velkým počtem budov v několika výškových úrovních svahu, který se v dolní části dotýká pláže a moře. Celková ubytovací kapacita je 311 pokojů a suit či vilek různých typů. Pokoje se nacházejí v hlavní budově. Zde Vás uvítá elegantní recepce s lobby barem, výtahy a směnárnou. Stravovací služby a příjemné posezení obstarávají hlavní restaurace Boreas, dále 7 a´la carte restaurací, 9 barů (vnitřní i venkovní), 2 pastisserie a 3 snack/bar restaurace. Vnitřní prostory nabízí zasedací sál, knihovnu, TV místnost, obchůdky a butiky, market, diskotéka, dětský koutek, herny. K relaxaci Vám poslouží Spa centrum s tureckými lázněmi, vnitřním bazénem, možností masáží, sauny, jacuzzi, kosmetických procedur aj. Samozřejmostí je perfektně vybavené fitness centrum. Venkovní členitá část nabízí celkem 7 bazénů (vč.dětského a skluzavek), sluneční terasy s lehátky a slunečníky (v ceně i na pláži). K dalším službám patří venkovní dětský park, stolní tenis, biliár, nespočet aktivit střediska vodních sportů (paddle, nafukovací atrakce, šlapadla aj.-poplatek), beachvolejbal, sjednat lze potápění, pronájem vozidla a mnoho dalšího. Hotel pořádá animační programy pro všechny věkové kategorie, dále kurzy jógy, pilates aj. Na pláži plážový servis.

Vybavení pokoje

Skutečně pestrá paleta typů ubytování skýtá pokoje, suity a privátní vilky. Hotelové pokoje Standard (35 m2) a Superior (40-55 m2) s kapacitou 2 - 3 osoby mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, domácí obuv, klimatizaci, wifi připojení (poplatek), SAT/TV, rádio, trezor a minibar (poplatek), pracovní stůl se sezením, balkón s výhledem na areál či moře (nutno sjednat předem). Pokoje typu Deluxe Swimm Up mají navíc jacuzzi. Pro náročnější lze sjednat ubytování v suitách (110-140 m2, liší se polohou a kapacitou) nebo vilkách (190-2000 m2, liší se kapacitou a polohou u moře, možnost vlastního bazénu a vlastní pláže).

Stravování

Premium All Inclusive

Cena zahrnuje - let

odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta nebo asistenci místní CK, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět. Lety jsou organizovány z Prahy, Vídně či Německa a jedná se o přímé lety nebo lety s přestupem v Istanbulu dle letového dne a periody v roce. Jde o celoroční destinaci a délka pobytu je dle přání klienta.

Cena nezahrnuje - let

případné navýšení palivového příplatku.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od centra města 8 km
 • Vzdálenost od letiště 22 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Bar ano
 • Dětský bazén ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano
Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec