Martina Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
S dovolenou jsme byli nadmíru spokojeni a nejspíše se tam podíváme i příští rok.
S dovolenou jsme byli nadmíru spokojeni a nejspíše se tam podíváme i příští rok.
Pláž písčitá, vhodná pro malé děti. Každé ráno bylo vše nachystané a čisté ( uklízeli i řasy na pláži). Plavčík vždy usměvavý. Doporučuji.
StravaStrava byla úžasná. Jídlo bylo i pro malé děti a to byla velká výhoda. Personál vždy usměvavý a velmi ochotný.
UbytováníKrásný, čistý a velmi spokojení.
SlužbyCelkový dojem 10/10. Personál usměvavý, ochotný. Všude čisto a pláž každé ráno uklizená. Byli jsme opravdu maximálně spokojený a hotel doporučujeme.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)





















