Aktuálně pro cesty do Turecka

Hotel Paloma Pasha Resort

Hodnocení: 5/5

Turecko, Egejská riviéra, Özdere

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Rozsáhlá nabídka all inclusive Bio produkty z vlastní produkce Různé možnosti zábavy pro děti Přímo na pláži

Více o ubytování

od 18 329 za os.

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Informácie o hoteli

Hotel Paloma Pasha sa nachádza v oblasti Özdere, priamo pri krásnej piesočnatej pláži a je obklopený vyrastenou zeleňou. Bohaté ultra all inclusive, kedy je možné navštíviť aj vybrané a la carte reštaurácie, okúsiť miestnu kuchyňu alebo si vychutnať lahodné nápoje, spolu s veľkou ponukou animačného a zábavného programu pre deti i dospelých je zárukou skvelej dovolenky. Hotel môžeme odporučiť všetkým vekovým kategóriám aj náročnejším klientom.

Vzdialenosť

  • pláže: pri pláži
  • letisko: 50 km Izmir
  • centrá: 1 km Özdere
  • nákupných možností: v mieste

Popis izby

Dvojlôžková izba
  • klimatizácia
  • telefón
  • WiFi (zadarmo)
  • TV/sat.
  • kúpeľňa/WC (sušič vlasov)
  • minibar (zadarmo)
  • set na prípravu kávy a čaju
  • trezor (zadarmo)
  • balkón alebo terasa
  • výhľad do záhrady
  • 33 m2
Ostatné typy izieb (pokiaľ nie je uvedené inak, majú izby vyššie uvedené vybavenie)
  • Dvojlôžková izba, Výhľad mora: výhľad na more, 33 m2.
  • Dvojposteľová izba, Výhľad bazén, Swim-Up: terasa, výhľad na bazén, s priamym vstupom do bazéna, 33 m2
  • Family Suita, 1 spálňa, Výhľad záhrada: priestrannejšie, 2 WC, 1 spálňa, 1 obývacia miestnosť, výhľad do záhrady, 65 m2.
  • Suita, Priestranný, Výhľad mora: výhľad na more, priestrannejší, balkón alebo terasa, 70 m2

Popis hotela

  • vstupná hala s recepciou
  • hlavná reštaurácia
  • 3 a la carte reštaurácia (rybí za poplatok, stredozemný a ďaleký východ zdarma)
  • 8 barov
  • diskotéka
  • bazén (lehátka, slnečníky a osušky zadarmo)
  • bazén so šmykľavkami (lehátka, slnečníky a osušky zadarmo)
  • detský bazén (lehátka, slnečníky a osušky zdarma)
  • vnútorný bazén (lehátka a slnečníky zadarmo)
  • detský vnútorný bazén (lehátka a slnečníky zadarmo)
  • SPA centrum
  • WiFi (zadarmo)
  • obchod so suvenírmi
  • kaderníctvo
  • fitness
  • tenisové kurty
  • detský klub (pre deti 4-12 rokov)
  • teen klub (pre deti 12-16 rokov)
  • 6 konferenčných miestností

Popis pláže

  • piesočnatá
  • lehátka, slnečníky a osušky zadarmo
  • drevené mólo

Športové aktivity zadarmo

  • basketbal
  • mini futbal
  • boccia
  • mini golf
  • lukostreľba
  • vodná gymnastika
  • vodné pólo
  • kanoe
  • vodné bicykle
  • šípky
  • aerobik
  • gymnastika
  • fitness
  • stolný tenis
  • tenisové kurty (osvetlenie, náčinie a lekcie za poplatok)
  • turecké kúpele
  • sauna
  • para

Športové aktivity za príplatok

  • motorizované vodné športy
  • tenisové kurty - osvetlenie, náčinie a lekcie
  • procedúry v SPA centre

Strava

Ultra All Inclusive
  • raňajky, neskoré raňajky, obed, večera a polnočný snack formou bufetu
  • zmrzlina počas obeda a večere
  • ľahké občerstvenie
  • zákusky a sušienky s kávou a čajom
  • 1x za pobyt možnosť večere vo vybranej a la carte reštaurácii formou výberu z menu (nutná prechádzajúca rezervácia)
  • 24 hodín denne neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických nápojov a miestnych a vybraných importovaných alkoholických nápojov (Lobby Bar 24/7)
Upozornenie: vyššie uvedené časy aj miesta podávania sú určené hotelom a môžu sa zmeniť

Oficiálna kategória

  • 5 hviezdičiek

Poznámka

Rozsah a kvalita uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii.

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 0 m
  • Vzdálenost od centra města Centrum 1000 m
  • Vzdálenost od letiště Letiště 50 km
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Minibar, Bar Minibar ano
  • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
  • Tenis, Volejbal Tenis ano
  • Surfování Surfování ano
  • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
  • Fitness Fitness ano
  • Animační programy Animační programy ano
  • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Kavárna Kavárna ano

Recenze ubytování

Výborné (na základě 7 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Hodnocení 4,4 / 5

Ubytování 4,5 / 5

Strava 4,2 / 5

Okolí 4,6 / 5

Cena 4,3 / 5

Tento hotel je 9. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 897 v Egejská riviéra.

Joanna G.

Hodnocení 3,7 / 5

Ověřená recenze (Travelplanet.pl) Datum pobytu 1.5. - 8.5.2026 Hodnoceno: Květen 2026

Paloma Pasha Resort Hodnocení: 5/5 Turecko, Egejská riviéra

Pěkný hotel, ideální pro klidnou dovolenou.

Pěkný hotel, ideální pro klidnou dovolenou.

Ubytování 3,5 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Pokoj byl skvělý, ale hotel celkově by si zasloužil osvěžení.

Strava
All inclusive, každý si zde najde to své. Po několika návštěvách můžete mít dojem, že kvalita a rozmanitost jídel klesla. Totéž platí pro výběr alkoholu.

Služby hotelu
Skvělé! Ložní prádlo a ručníky se mění denně. Úklid dvakrát denně.

Pláž
Bezvadné, čisté, tiché.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Alexandra K.

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 26.10. - 2.11.2025 Hodnoceno: Listopad 2025

Paloma Pasha Resort Hodnocení: 5/5 Turecko, Egejská riviéra

Moc hezká říjnová dovolená za fajn cenu :)

Moc hezká říjnová dovolená za fajn cenu :)

Ubytování 4,8 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ačkoli nemám v lásce veliké rezorty, u tohoto hotelu musím říct, že se jedná o moc hezkou a důmyslně řešenou budovu a nikdy nemáte pocit, že by vás větší počet hostů měl omezovat, že by byl slyšet hluk z hudebních programů, restaurací či kuchyně. Byli jsme ubytováni ve dvoulůžkovém pokoji 2 dospělí+ 2 děti na přistýlce (rozkládací gauč). I tak bylo v pokoji dostatek místa i úložného prostoru. Postele jsou dost vysoké a měkké. Lednička každý den doplňována (voda, minerálka, Fanta, Sprite, Cola, džus, pivo). Měli jsme výhled do zahrady plné palem, balkón prostorný.

Co mi dojem z dovolené kazilo, bylo veliké množství koček. Z recenzí jsem věděla, že v hotelu budou, ale nečekala jsem, že jich bude tolik. Byly opravdu všude - u bazénů, v restauracích a to i v té uzavřené hotelové, kde měly některé z nich tedence vám skákat na stůl.

Strava
Snídaně, obědy a večeře nabízejí vcelku široký výběr, velmi často se jídla opakují. Za sebe hodnotím jako chuťově průměrné, máte však k dispozici množství ochucených olivových olejů, koření, past, omáček... Občas mě něco překvapilo, např. ke snídani jsou hranolky, k obědu se nepodávají.

Zklamaná jsem byla z 1 druhu džusu a s chutí kávy. Chápu, že je z automatu a člověk nesmí čekat zázrak. Nejlepší kávu měli v lobby baru.

V Bistru se podávají pozdní snídaně (vajíčka, lívance) a pozdní večeře (polévka, wrap a hamburgery), odpoledne nabízí jídla z menu. Dále je možnost si dát v Bistro baru odpoledne zákusky, sušenky a zmrzlinu a ve Snack restaurant u pláže pak jídla z menu - často jsme sem chodili na oběd místo obědu v hlavní restauraci, protože jejich pizzy a wrapy byly moc dobré. Počítejte s tím, že si jídlo nemůžete odnést k bazénu a na pláž, protože si vše objednáváte u stolu s obsluhou jako v restauraci. Dále je tu možnost využít další 4 restaurace, doporučuje se rezervace předem.

Ve všech restauracích nabízí kromě nealka i mezinárodní alkoholické nápoje zdarma.

Služby hotelu
Hotel nabízí každý den několik animačních programů (např. jóga, pilates, aqua gym, aqua bike ve vnitřním bazénu, šipky atd. ), taneční lekce v jazz clubu a denně večerní hudební představení. Byli jsme mimo hlavní sezónu, ale v létě bývají ještě různá vystoupení v amfiteátru.

Pro děti je zde hřiště a dětský klub s programem - tvoření, vyrábění, hry, malování na obličej aj.

Personál byl skvělý, vstřícný a velmi ochotný. Uklízečky jsme téměř nepotkaly - vždy vyčkaly, až bude na klice viset cedulka, že žádáme o úklid, a denně jsme měli čisto.

Pláž
Pláž je menší, úzká, pokud je příliv, stane se ze dvou řad lehátek pouze jedna :) Většina ubytovaných tráví čas na lehátkách na travnaté ploše nad pláží u bazénu, takže i když jsme na pláž přišli až dopoledne, vždy byla nějaká volná. Jsou zde sprchy, převlékárna, v blízkosti WC.

Moře je mělké, ideální pro děti, rádi jsme se v moři procházeli a hledali mušle. První dny bylo moře s vlnami a občas byla nějaká chaluha, další dny moře čisté, průzračné a bez vln. Občas byli vidět rybičky :)

Nebýt některých koček, které si pletou pláž se zachodem, bylo by to super.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Filtrovat recenze

Joanna G.

Hodnocení 3,7 / 5

Ověřená recenze (Travelplanet.pl) Datum pobytu 1.5. - 8.5.2026 Hodnoceno: Květen 2026

Paloma Pasha Resort Hodnocení: 5/5 Turecko, Egejská riviéra

Pěkný hotel, ideální pro klidnou dovolenou.

Pěkný hotel, ideální pro klidnou dovolenou.

Ubytování 3,5 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Pokoj byl skvělý, ale hotel celkově by si zasloužil osvěžení.

Strava
All inclusive, každý si zde najde to své. Po několika návštěvách můžete mít dojem, že kvalita a rozmanitost jídel klesla. Totéž platí pro výběr alkoholu.

Služby hotelu
Skvělé! Ložní prádlo a ručníky se mění denně. Úklid dvakrát denně.

Pláž
Bezvadné, čisté, tiché.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Alexandra K.

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 26.10. - 2.11.2025 Hodnoceno: Listopad 2025

Paloma Pasha Resort Hodnocení: 5/5 Turecko, Egejská riviéra

Moc hezká říjnová dovolená za fajn cenu :)

Moc hezká říjnová dovolená za fajn cenu :)

Ubytování 4,8 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ačkoli nemám v lásce veliké rezorty, u tohoto hotelu musím říct, že se jedná o moc hezkou a důmyslně řešenou budovu a nikdy nemáte pocit, že by vás větší počet hostů měl omezovat, že by byl slyšet hluk z hudebních programů, restaurací či kuchyně. Byli jsme ubytováni ve dvoulůžkovém pokoji 2 dospělí+ 2 děti na přistýlce (rozkládací gauč). I tak bylo v pokoji dostatek místa i úložného prostoru. Postele jsou dost vysoké a měkké. Lednička každý den doplňována (voda, minerálka, Fanta, Sprite, Cola, džus, pivo). Měli jsme výhled do zahrady plné palem, balkón prostorný.

Co mi dojem z dovolené kazilo, bylo veliké množství koček. Z recenzí jsem věděla, že v hotelu budou, ale nečekala jsem, že jich bude tolik. Byly opravdu všude - u bazénů, v restauracích a to i v té uzavřené hotelové, kde měly některé z nich tedence vám skákat na stůl.

Strava
Snídaně, obědy a večeře nabízejí vcelku široký výběr, velmi často se jídla opakují. Za sebe hodnotím jako chuťově průměrné, máte však k dispozici množství ochucených olivových olejů, koření, past, omáček... Občas mě něco překvapilo, např. ke snídani jsou hranolky, k obědu se nepodávají.

Zklamaná jsem byla z 1 druhu džusu a s chutí kávy. Chápu, že je z automatu a člověk nesmí čekat zázrak. Nejlepší kávu měli v lobby baru.

V Bistru se podávají pozdní snídaně (vajíčka, lívance) a pozdní večeře (polévka, wrap a hamburgery), odpoledne nabízí jídla z menu. Dále je možnost si dát v Bistro baru odpoledne zákusky, sušenky a zmrzlinu a ve Snack restaurant u pláže pak jídla z menu - často jsme sem chodili na oběd místo obědu v hlavní restauraci, protože jejich pizzy a wrapy byly moc dobré. Počítejte s tím, že si jídlo nemůžete odnést k bazénu a na pláž, protože si vše objednáváte u stolu s obsluhou jako v restauraci. Dále je tu možnost využít další 4 restaurace, doporučuje se rezervace předem.

Ve všech restauracích nabízí kromě nealka i mezinárodní alkoholické nápoje zdarma.

Služby hotelu
Hotel nabízí každý den několik animačních programů (např. jóga, pilates, aqua gym, aqua bike ve vnitřním bazénu, šipky atd. ), taneční lekce v jazz clubu a denně večerní hudební představení. Byli jsme mimo hlavní sezónu, ale v létě bývají ještě různá vystoupení v amfiteátru.

Pro děti je zde hřiště a dětský klub s programem - tvoření, vyrábění, hry, malování na obličej aj.

Personál byl skvělý, vstřícný a velmi ochotný. Uklízečky jsme téměř nepotkaly - vždy vyčkaly, až bude na klice viset cedulka, že žádáme o úklid, a denně jsme měli čisto.

Pláž
Pláž je menší, úzká, pokud je příliv, stane se ze dvou řad lehátek pouze jedna :) Většina ubytovaných tráví čas na lehátkách na travnaté ploše nad pláží u bazénu, takže i když jsme na pláž přišli až dopoledne, vždy byla nějaká volná. Jsou zde sprchy, převlékárna, v blízkosti WC.

Moře je mělké, ideální pro děti, rádi jsme se v moři procházeli a hledali mušle. První dny bylo moře s vlnami a občas byla nějaká chaluha, další dny moře čisté, průzračné a bez vln. Občas byli vidět rybičky :)

Nebýt některých koček, které si pletou pláž se zachodem, bylo by to super.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Jacek D.

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze (Travelplanet.pl) Datum pobytu 20.6. - 27.6.2025 Hodnoceno: Červen 2025

Paloma Pasha Resort Hodnocení: 5/5 Turecko, Egejská riviéra

Hotel stojí za doporučení

Hotel stojí za doporučení

Ubytování 4,8 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Pokoje dle popisu

Strava
Jídla: velký výběr, i když velmi repetitivní, málo mořských plodů

Služby hotelu
Hotelové služby jsou v souladu se standardem, ale bez "zázraků"

Pláž
Přístup na pláž je skvělý, ale samotná pláž je úzká a nemusí se líbit každému.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jana S.

Hodnocení 4,8 / 5

Ověřená recenze (Invia.sk) Datum pobytu 7.5. - 16.5.2025 Hodnoceno: Květen 2025

Paloma Pasha Resort Hodnocení: 5/5 Turecko, Egejská riviéra

Veľmi pekný rezort, koncept rezortu prepracovaný, hotel je umiestnený tak, aby všetky spoločenské a zábavné aktivity, ktoré sa konajú v danom rezorte nerušili nočný kľud. Nádherný bazén, ktorý obkolesuje celý hotel a subtropická vegetácia v rezorte sú čerešničkou na torte. Dokonalé prepojenie oddychovej zony od bazénu až po piesočnatú pláž.

Veľmi pekný rezort, koncept rezortu prepracovaný, hotel je umiestnený tak, aby všetky spoločenské a zábavné aktivity, ktoré sa konajú v danom rezorte nerušili nočný kľud. Nádherný bazén, ktorý obkolesuje celý hotel a subtropická vegetácia v rezorte sú čerešničkou na torte. Dokonalé prepojenie oddychovej zony od bazénu až po piesočnatú pláž.

Ubytování 4,3 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Dostali sme upgrade ubytovanie, mali sme rezervovanú štandard izbu s výhľadom na more a dostali sme suitu s výhľadom na more s nádhernou terasou s lehátkami, posedením a jaccuzi. Bolo to priam rozprávkové. Zariadenie, podlaha a steny izby sú už čiastočne opotrebované.

Strava
Jedným slovom fantastická, pestrá, dostatok ovocia, zeleniny, polievok, koláčikov...Chladnička na izbe pravidelne denne doplňovaná bez doplatku.

Služby hotelu
Personál veľmi nápomocný, denné upratovanie a menenie uterákov, podľa potreby aj posteľného prádla, doplňovanie toaletných potrieb.

Pláž
Pláž je krásna piesková nachádzajúca sa na 2 oddelených miestach a jedna tzv. tichšia zona je na drevenom mole. Vstup do vody na pieskovej pláži je pozvoľný, voda plytká vhodná hlavne pre deti. V oblasti mola je voda hlbšia. Na všetkých 3 miestach sú plážové bary s občerstvením.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Wojciech J.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Travelplanet.pl) Datum pobytu 7.4. - 13.4.2024 Hodnoceno: Duben 2024

Paloma Pasha Resort Hodnocení: 5/5 Turecko, Egejská riviéra

Skvělý hotel

Skvělý hotel

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Velký prostorný pokoj. Čistěno každý den. Minibar denně doplňován

Strava
Hodně jídla a velmi chutné

Služby hotelu
Personál hotelu velmi milý a ochotný

Pláž
Pláž přímo u hotelu, velmi čistá, písek jako u Baltského moře

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Další hotely, které by vás mohly zaujmout