Viking Garden (Ex. Garden Resort Bergamot) Hodnocení: 4/5
od 6 843 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 843 Kč za os.
od 7 612 Kč za os.
od 6 593 Kč za os.
od 6 193 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 5 hodnocení)
Eva Pukovcová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Dušan Brejčák
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jediná stinná stránka - daleko od hotelu - cca 1km. Cesta po chodníku ve vedru s dětmi nebyla zrovna příjemná. Ale tento nedostatek vynahradila samotná pláž, kde denně bylo čisto, uklizeno, k dispozici lehátka a slunečníky. Občerstvení k dispozici hned vedle. (all inclusive u pláže využít bohužel nemohli a hotel byl daleko).
StravaVětší nabídka ovoce by nebyla na škodu - jinak OK
UbytováníKromě dvou prvních nocí, kdy byla menší nesrovnalost a bydleli jsme ve vedlejším hotelu - stejná kvalita, bylo ubytování hezké. Pokoje čisté, denně úklid - bez problémů.
SlužbyBez jakýchkoli problémů - vždy se snažili pomoci a vyřešit a také vyřešili - rychle a ke spokojenosti.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Eva Pukovcová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Milan Veselý
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Čistá, ale opět byl na ní vidět konec sezony. Obsluha postupně začala demontovat slunečníky a odnášet lehátka, tak že jich byl u konce naší dovolené na pláži našeho hotelu málo. Nevýhodou je poměrně velká vzdálenost od hotelu (min. 15 min. svižné chůze).
StravaByl na ní vidět konec sezony. Špatně doplňované mísy s jídlem - často zůstávaly prázdné. Jídlo bylo k dispozici jen při snídani, obědě a večeři. Mimo tato období nic nebylo. Neodpovídalo tedy Al Inclusive. Hodně bylo velmi rozmanité zeleniny v různých chutných úpravách, ale s výjimkou melounů téměř žádné ovoce. Nevím proč se v prospektech cestovních kanceláří nedoporučuje pít vodu z vodovodu, když jsem sám viděl, jak obsluha doplňovala vyprázdněné barely od stojanů na pitnou vodu vodou z vodovodu a pak je na tyto stojany znova umísťovala. Sám jsem pil vodu přímo z vodovodu - a byl jsem bez problémů.
UbytováníCelkově odpovídající standardu hotelu ***. Čisto, ale na pokojích by byly potřeba lepší židličky. Stávající se hodí spíše na balkon. V noci u pokojů, sousedících s přilehlou restaurací, příliš hlučno.
SlužbyOdpovídaly standardu *** hotelů.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Dušan Brejčák
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jediná stinná stránka - daleko od hotelu - cca 1km. Cesta po chodníku ve vedru s dětmi nebyla zrovna příjemná. Ale tento nedostatek vynahradila samotná pláž, kde denně bylo čisto, uklizeno, k dispozici lehátka a slunečníky. Občerstvení k dispozici hned vedle. (all inclusive u pláže využít bohužel nemohli a hotel byl daleko).
StravaVětší nabídka ovoce by nebyla na škodu - jinak OK
UbytováníKromě dvou prvních nocí, kdy byla menší nesrovnalost a bydleli jsme ve vedlejším hotelu - stejná kvalita, bylo ubytování hezké. Pokoje čisté, denně úklid - bez problémů.
SlužbyBez jakýchkoli problémů - vždy se snažili pomoci a vyřešit a také vyřešili - rychle a ke spokojenosti.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Renata Štorková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž je sice vzdálena 200 m, ale ne ta,kde má uvedený hotel plážová lehátka a slunečníky, ta je asi 15 až 20 minut chůze.Jinak čistá,ale u sprch zapáchající odpady.
Stravastále stejná - kuře nebo jídla z mletého masa, plno salátů- v pořádku, málo jídel z ryb - po dobu pobytu 10 dní byly jen 2x k večeři
Ubytováníčisté a denně uklizené
Službynedoplňování došlého pití např. vína, džusů a i skleniček
zároveň bych chtěla upozornit na vodu v barelu, kterou natáčeli přímo z vodovodníich kohoutků!!!!
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...