Viking Garden (Ex. Garden Resort Bergamot) Hodnocení: 4/5
od 6 843 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 843 Kč za os.
od 7 612 Kč za os.
od 6 593 Kč za os.
od 6 193 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 55 hodnocení)
Marta Mischková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Stolczenberger Dóra
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
To byla naše nejlepší dovolená! Hotel, služby a okolí byly ze všech hledisek vynikající.
To byla naše nejlepší dovolená! Hotel, služby a okolí byly ze všech hledisek vynikající.
Moře i pláž byly velmi čisté. Voda byla bez medúz, což se nám stalo poprvé :-) Lehátka a slunečníky byly k dispozici za poplatek.
StravaVýběr jídla a pití byl uspokojivý: spousta zeleniny, ovoce, sýrů, vajec v jakémkoli množství. Každý den byla polévka, 3-4 druhy hlavních jídel, každý si mohl najít jídlo podle své chuti. Dorty byly také chutné. Káva, čaj, mléko, voda, nealkoholické nápoje v jakémkoli množství.
UbytováníU tříhvězdičkového hotelu bychom určitě hodnotili výše. Pokoje byly každý den důkladně uklízeny, vybavení bylo z každého hlediska uspokojivé. Měli jsme dokonce i malou terasu, odkud jsme mohli vidět moře. Čistota byla prvotřídní.
SlužbyMěli jsme all inclusive stravování, což znamenalo neomezenou konzumaci nápojů od 10 hodin ráno do 23 hodin večer, včetně balené vody, dvou druhů nealkoholických nápojů, různých druhů čaje, kávy, místního červeného a bílého vína, piva, různých alkoholických nápojů a koktejlů. U nás to bylo určitě vítězství :-) Hotel má také sladkovodní bazén, kde jsme se mohli příjemně osvěžit po celodenním koupání v moři. Turecké lázně a sauna byly k dispozici za poplatek. Vyzkoušeli jsme kompletní masáž a relaxaci v tureckých lázních, kterou všem doporučujeme: sauna + pěnová celotělová masáž v tureckých lázních + relaxace, během níž byla aplikována maska na obličej, a nakonec 20minutová olejová celotělová masáž. Bylo to úžasné! Personál hotelu byl velmi přátelský, milý a ochotný!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Robert N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ideální místo pro nenáročné, starší a bezdětné. Teplé a čisté moře, Hotelový bazén k nepoužití, žádné služby navíc.
Ideální místo pro nenáročné, starší a bezdětné. Teplé a čisté moře, Hotelový bazén k nepoužití, žádné služby navíc.
Pláž blízko, nedostatek lehátek, bylo nutné brzy ráno obsadit. Bazén u jídelny, malý bez sluníčka, pouze na ozdobu.
StravaJídlo bylo studené, nepřihřívané, jídla dostatek ale nebylo rozmanité a pokud nepřijdete včas tak "lepší" již je sněděné a nedoplní jej. Málo místa v jídelně, při plném obsazení nemáte svůj stůl.
UbytováníPokoj čistý a dobře vybavený, záleží na jeho umístění.
SlužbyHotelový bazén k ničemu, úklid v pořádku, pitná voda nebyla vůbec doplňována do ledničky. Lednička nechladila.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Danuše Gregušová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přednostní této destinace je stálé počasí, teplé moře, poloha hotelu u pláže, v centru Kemeru. Okolí tvoří nádherná příroda. Nabídka výletů je dostatečná. Personál hovoří rusky, 90 % klientů je z Ruska.
Přednostní této destinace je stálé počasí, teplé moře, poloha hotelu u pláže, v centru Kemeru. Okolí tvoří nádherná příroda. Nabídka výletů je dostatečná. Personál hovoří rusky, 90 % klientů je z Ruska.
Pláž byla ihned u hotelu. Plážový servis zajištěn. Pláž byla velmi přeplněna lehátky. Pokud jsme si neobsadili lehátka do 9 hodin, nebylo možno pláž využívat. Pro vstup byla lávka, což usnadňovalo vstup do moře. Pláž tvoří oblázky. Na počet lehátek byla pláž čistá. Vždy fungovaly sprchy.
StravaStrava byla dle tureckých zvyklostí. Velký výběr zeleniny. ovoce. Po tři dny byl kuřecí maso na stejný způsob - v poledne i večer. Málo maso, malý výběr. Přílohy stále stejné - rýže, kuskus, těstoviny, někdy brambory. Kvalita zeleniny i ovoce dobrá. Zákusky velmi sladké. Dostatek tekutin. Odpolední coffee break - nedodržení uvedeného času, k dispozici jen sušenky, koláče nevalné chuti.
Problémy s udržováním čistoty, ač se personál snažil, ubrusy byly špinavé.
Pokoj byl v přízemí. Balkon velmi malý. Do části pokoje zatékalo z vyššího patra, z koupelny. Personál neřešil. Problémy s osvětlením, nefungovala lampička. Každý den byl proveden úklid pokoje.
SlužbyBar fungoval, tak jak bylo uvedeno. Hotel nabízel masáže. Bazén malý, nevhodně umístěn. Zahrada velmi pěkná, udržovaná.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Díky oblázkům čisté moře, spíše zátoka -vhodné pro malé děti, překrásné okolí všude vidět kolem hory. Městečko Kermer od hotelu cca 1 Km. Skvělé místo pro dovolenou. Bála jsem se, že za 14 000/ týden dosp. os. bude strava daleko horší. Velice milý personál, oproti např. Řecku...
Jsem velice pozitivně překvapena. Jediný mínus je, že všude byli samý Rusáci :-((
Díky oblázkům čisté moře, spíše zátoka -vhodné pro malé děti, překrásné okolí všude vidět kolem hory. Městečko Kermer od hotelu cca 1 Km. Skvělé místo pro dovolenou. Bála jsem se, že za 14 000/ týden dosp. os. bude strava daleko horší. Velice milý personál, oproti např. Řecku...
Jsem velice pozitivně překvapena. Jediný mínus je, že všude byli samý Rusáci :-((
Moře naprosto čisté, občas menší vlny jinak bez vln. Spíše velká zátoka. Pláž hned u hotelu, bohužel dost přecpaná Rusáky, jinak se to dalo...U bazénu mnohem větší klid.
StravaVzhledem k ceně ještě dobrá, i když dost jednotvárná. Široký výběr zeleniny, ovoce, dezertů. Hlavní chody dost podobné.
Ubytováníúplně v pohodě. Odpovídalo 3+1/2 hvězdy
SlužbyMilý a velice ochotný personál.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...