Viking Garden (Ex. Garden Resort Bergamot) Hodnocení: 4/5
od 6 843 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 843 Kč za os.
od 7 612 Kč za os.
od 6 593 Kč za os.
od 6 193 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)
Jitka F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lukáš Pilch
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž byla největším zklamáním Vzdálenost na pláž rozhodně nebyla 250 m, jak bylo uvedené, ale cesta netrvala déle než 10 minut. Na pláž se jde přes místní komunikaci, cestou mezi hotely a poté po krkolomných schodech. Pláž byla malá, trochu znečištěná (nedopalky, prázdné lahve...), lehátek bylo většinou dostatek. Moře bylo čisté, ale zhruba po pěti metrech byla hloubka více než dva metry.
StravaJídlo se podávalo třikrát denně, trochu nám chyběl odpolední snack. Jídla bylo dost, velké množství zeleniny a salátů, obvykle mleté maso nebo pečené kuře, příloha většinou pouze rýže, k obědu a k večeři i polévka, dezerty velmi sladké. Každý den se podával osvěžující meloun.
UbytováníPokoj byl spíše malý, ale prostorově dostačující. Bohužel chyběl minibar, ikdyž v popisu zájezdu bylo uvedeno, že minibar je na každém pokoji. K pokoji náležel balkon s pozením. Skříň na oblečení byla malá, ale nakonec stačila. V koupelně byl neudržovaný sprchový kout, který měl rozbitá dvířka.
SlužbyZaměstnanci byli ochotní, ale většina z nich mluvila pouze rusky, anglicky zde uměli jen asi tři lidé. Úklid byl docela chabý: každý den vynešený koš, jednou vyměněné ručníky a jednou umytá podlaha
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Filtrovat recenze
Jitka F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Hana Seifertová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skoro žádná. využívaná provozovateli vodních sportů
Stravaneodpovídala all inclusive - každý den stejná a to ryže mleté maso ,omáčka se zeleninou,hranolky nebo špagety. Jídlo bylo vždy studené. Saláty byly nakrájená zelenina neochucená. Ovoce žádné pouze melouny.
Na baru pivo do dvoudecek, tvrdý alkohol přelévali z originál lahví do jiných a ředili ho (gin,vodka)
odpovídalo 3 hvěz. Ale úklid nebyl prováděn vůbec, poze jedenkrát doplněn toaletní papír
Službyžádné, bar a jídelna zavřeny. Na jídlo se muselo chodit do hotelu "BERKLEY"
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Marcela Ešnerová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ta která patří k hotelu nic moc.Chodili jsme na pláž až na konci Kemeru cca 20 min chůze.Ta byla docela dobrá.
StravaInkulziv- ve srovnání s hotely stejné kategorie v Bulharsku,Tunisu,Brazilii atd, -slabý výběr v teplých jídlech,bez ovoce/pouze meloun/,zákuscích,neexistují odpolední svačinky.V hotelu Feronia Hills k pití káva,čaj,pivo,voda.Některý den i džusy z automatu,vino - když zrovna nedošly.Ostatní pití jako nalévané limonády a alkohol pouze pro personál a vybrané rusky mluvící hosty.Poslední dva dny jsme chodili na jídlo do vedlejšího hotelu BERKAY ,kde byl větší výběr v přílohách a pečivu.K dostání byla i cola a nalévané limonády.
Odpovídající ***
SlužbyAž na vyjimky není personál zdaleka ani na úrovni naší " čtvrté cenové kategorie"
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Lukáš Pilch
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž byla největším zklamáním Vzdálenost na pláž rozhodně nebyla 250 m, jak bylo uvedené, ale cesta netrvala déle než 10 minut. Na pláž se jde přes místní komunikaci, cestou mezi hotely a poté po krkolomných schodech. Pláž byla malá, trochu znečištěná (nedopalky, prázdné lahve...), lehátek bylo většinou dostatek. Moře bylo čisté, ale zhruba po pěti metrech byla hloubka více než dva metry.
StravaJídlo se podávalo třikrát denně, trochu nám chyběl odpolední snack. Jídla bylo dost, velké množství zeleniny a salátů, obvykle mleté maso nebo pečené kuře, příloha většinou pouze rýže, k obědu a k večeři i polévka, dezerty velmi sladké. Každý den se podával osvěžující meloun.
UbytováníPokoj byl spíše malý, ale prostorově dostačující. Bohužel chyběl minibar, ikdyž v popisu zájezdu bylo uvedeno, že minibar je na každém pokoji. K pokoji náležel balkon s pozením. Skříň na oblečení byla malá, ale nakonec stačila. V koupelně byl neudržovaný sprchový kout, který měl rozbitá dvířka.
SlužbyZaměstnanci byli ochotní, ale většina z nich mluvila pouze rusky, anglicky zde uměli jen asi tři lidé. Úklid byl docela chabý: každý den vynešený koš, jednou vyměněné ručníky a jednou umytá podlaha
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.