Małgorzata Ł.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Dovolenou s anex doporučuji, vše bylo perfektní, vědomě jsme zvolili 3hvězdičkový hotel a splnil naše očekávání.
Dovolenou s anex doporučuji, vše bylo perfektní, vědomě jsme zvolili 3hvězdičkový hotel a splnil naše očekávání.
Autobus na pláž nemá klimatizaci, takže to byla tragédie, raději jsme šli 25 minut pěšky po hlavní třídě. Jeden velký popelník, ne štěrk Velmi drahé pití na pláži, divím se, že raději drží cenu do nebes, než aby měli zákazníky. Pije se 800–900 lir, kde v restauraci v centru 450
StravaDostatek jídla, trochu monotónní, ale vždy včas a manažer se ujistil, že personál je čistý a nádobí je vždy plné
UbytováníHotel sice není nejnovější, ale je velmi přátelský a není mu co vytknout
SlužbyObslužní pánové byli trochu za trest, bylo těžké se domluvit, protože uměli jen turecky a rusky
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (4)









