Crystal Aura Beach Resort & Spa Hodnocení: 5/5
od 9 687 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 9 687 Kč za os.
od 12 490 Kč za os.
od 6 843 Kč za os.
od 9 585 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 9 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou doporučuji jak rodinám s dětmi, tak párům, kteří si chtějí užít klidnou dovolenou. Během celého pobytu jsme neshledali žádné nedostatky.
Dovolenou doporučuji jak rodinám s dětmi, tak párům, kteří si chtějí užít klidnou dovolenou. Během celého pobytu jsme neshledali žádné nedostatky.
Pláž byla kousek od hotelu, kde jsou k dispozici lehátka, matrace a slunečníky. Pro vstup do vody doporučuji boty do vody.
StravaStrava naprosto bez výhrad.
UbytováníUbytování bylo přesně podle fotografií, které CK nabízela. Jediné co nás trošku zklamalo, byla vana, ale celkový dojem byl perfektní. Zejména prostředí hotelového komplexu bylo naprosto úžasný.
SlužbySlužby hotelu opět bez výhrad.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jana Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Neočekávejte žádný luxus a rozhodně ne čtyřhvězdičkový hotel českého standardu. Nicméně hotel neměl žádné nedostatky, které by znepříjemnily váš pobyt. My si dovolenou moc užili.
Trochu jinak ale hodnotíme služby cestovní kanceláře. Instrukce před odletem byly dost mizerné, například nám nikdo neřekl ani nenapsal, že si máme vytisknout nejdůležitější papír, bez kterého bychom neodletěli, nedostali se do hotelu a bez kterého by nás neubytovali. Informační schůzka s delegátem nám nepodala žádné informace, byla to pouze nabídka výletů pořádaných cestovní kanceláří. Delegát nám dokonce zatajil, že se cca 5 km od našeho hotelu nachází národní park, a to jsme se ho výslovně ptali, jestli se v naší oblasti dá jít někam na výlet. Klamavá byla také informace o délce jízdy do Pamukkale - z původních 5 hodin jsme na cestě strávili 9. V neposlední řadě nám nebylo příjemné ani to, že nás cestovka při výletu (a i při cestě na letiště) tahala do různých obchodů s textilem nebo cukrovinkami. Nicméně nejzásadnější věci byly bez problémů, let, přeprava do a z hotelu a ubytování bylo v pořádku.
Neočekávejte žádný luxus a rozhodně ne čtyřhvězdičkový hotel českého standardu. Nicméně hotel neměl žádné nedostatky, které by znepříjemnily váš pobyt. My si dovolenou moc užili.
Trochu jinak ale hodnotíme služby cestovní kanceláře. Instrukce před odletem byly dost mizerné, například nám nikdo neřekl ani nenapsal, že si máme vytisknout nejdůležitější papír, bez kterého bychom neodletěli, nedostali se do hotelu a bez kterého by nás neubytovali. Informační schůzka s delegátem nám nepodala žádné informace, byla to pouze nabídka výletů pořádaných cestovní kanceláří. Delegát nám dokonce zatajil, že se cca 5 km od našeho hotelu nachází národní park, a to jsme se ho výslovně ptali, jestli se v naší oblasti dá jít někam na výlet. Klamavá byla také informace o délce jízdy do Pamukkale - z původních 5 hodin jsme na cestě strávili 9. V neposlední řadě nám nebylo příjemné ani to, že nás cestovka při výletu (a i při cestě na letiště) tahala do různých obchodů s textilem nebo cukrovinkami. Nicméně nejzásadnější věci byly bez problémů, let, přeprava do a z hotelu a ubytování bylo v pořádku.
Písčito-štěrková pláž byla vzdálená cca 200 metrů, přístupná dobrou cestou. Lehátka byla zdarma a umístěná pod velkými slunečníky. Voda byla nádherně čistá. Pro vstup do vody doporučujeme speciální boty. Na dno dospělý člověk dosáhl asi 20 metrů.
StravaNa snídani bylo každý den pečivo, sýry, zelenina, cereálie s mlékem. Teplé snídaně se střídaly od vajíček přes párečky až po pudink nebo hranolky. Na oběd byl pokaždé velký výběr salátů a dresingů, mnoho tureckých zákusků, jeden druh polévky s pečivem. Střídaly se hlavní chody - sója na všechny způsoby, kuřecí, výborná rýže, těstoviny, brambory, masové směsi... Večeře stejné jako obědy, hlavní chody ale nebyly nikde stejné v jeden den. K obědu i večeři byl také skvělý výběr ovoce, nejvíce melounů. Já osobně se zamilovala do jejich vláčných a vlhkých dezertů. Jídlo bylo možné si nosit na pokoj. Balená voda byla přístupná non stop, džusy otřesné, pivo vynikající. Alkoholické nápoje dobré. Non stop byla také káva, čaj pouze v jídelně. Odpoledne jsme chodili i na snack, kde bývalo různé sladké pečivo.
UbytováníDvoulůžkový pokoj s manželskou postelí byl malinký, ale stačil. V pokoji byla televize, ale pouze jeden program byl anglicky. Pokoj měl i balkón a krásný výhled na hory. Záchod byl spojen s koupelnou. Obojí bylo v pořádku, jen vana byla hodně stará a zašlá.
SlužbyPersonál v hotelu byl milý, ale nikdo nemluvil anglicky. Ani slovo. Domluvíte se pouze rusky nebo turecky. Wi-Fi pouze v restauraci a na recepci, ale zdarma. Uklízečka chodila každý den. Personál uklízel i během jídla, zametali drobky a uklízeli nepořádek. Animační program pro děti i dospělé přes den i večer, ale rusky. O víkendy byl večer speciální program, například vystoupení břišní tanečnice. Klimatizace fungovala dobře. Přímo v hotelovém areálu byl i obchod s kůží a kožešinami.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Filtrovat recenze
Karel M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená odpovídá ceně,hezké prostředí na kterém se již projevoval konec sezony.
Dovolená odpovídá ceně,hezké prostředí na kterém se již projevoval konec sezony.
Nic moc,velice špatný přístup do moře,popraskaná lehátka,válející se množství tzv.vajglů v písku.Prostě nejslabší článek dovolené.
StravaVynikající
Ubytovánípokoj malý,potřebující renovaci,čistý.,úklid v podstatě na vyžádání
SlužbySlužby hotelu odpovídající.Vážná připomínka k delegátce cestovní kanceláře.Při odjezdu na mě zapomněla!Díky pozornosti řidiče autobusu mě nevznikly vážné problémy protože se pro mě vrátili a já mohl odletět se zájezdem domů.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Julita B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem v podstate dobrý.
Celkový dojem v podstate dobrý.
Kemer je skalnatý a tomu zodpovedal aj prístup do vody na pláži, treba topánky do vody. Pláž samý ohorok z cigarety ale to je o ľuďoch
StravaStrava celkom dobrá .
UbytováníHotel podľa mňa nezodpovedá 4 hviezdičkám , taká priemerná trojka. Záhrada krásna udržiavaná, izby priemerné.
SlužbyVšade čisto, poriadok.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel neodpovidal hvězdě ani náhodou strava byla výborná a pláže byli špinavé lehátka taktéž prostě hnus.
Hotel neodpovidal hvězdě ani náhodou strava byla výborná a pláže byli špinavé lehátka taktéž prostě hnus.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou doporučuji jak rodinám s dětmi, tak párům, kteří si chtějí užít klidnou dovolenou. Během celého pobytu jsme neshledali žádné nedostatky.
Dovolenou doporučuji jak rodinám s dětmi, tak párům, kteří si chtějí užít klidnou dovolenou. Během celého pobytu jsme neshledali žádné nedostatky.
Pláž byla kousek od hotelu, kde jsou k dispozici lehátka, matrace a slunečníky. Pro vstup do vody doporučuji boty do vody.
StravaStrava naprosto bez výhrad.
UbytováníUbytování bylo přesně podle fotografií, které CK nabízela. Jediné co nás trošku zklamalo, byla vana, ale celkový dojem byl perfektní. Zejména prostředí hotelového komplexu bylo naprosto úžasný.
SlužbySlužby hotelu opět bez výhrad.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Petr M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená skvělá, cena odpovídá kvalitě. Když člověk chce být protivný, vždy si něco najde. To je všude. Hotel, kuchyně i delegát - vše perfektní. Okolí - dostavuje se, modernizuje, bude to brzy výborné.
Dovolená skvělá, cena odpovídá kvalitě. Když člověk chce být protivný, vždy si něco najde. To je všude. Hotel, kuchyně i delegát - vše perfektní. Okolí - dostavuje se, modernizuje, bude to brzy výborné.
Pláž je kousek od hotelu. Jsou tam lehátka, slunečníky. Vstup do moře je pozvolný, jsou tam kameny, které někdy nepříjemně kloužou. Ale je tam taky chodníček, který vstup usňadní. Moře krásně čisté, pláž celkem ujde a když se něco najde, lidé si to dělají sami. Pláž skoro prázdná, žádné davy lidí, celkově dobrý.
StravaStrava výborná, všichni se moc snažili, pestrost, rozmanitost.
UbytováníUbytování v krásné zahradě, doporučuji.
SlužbySlužba hotelu na celkem normální úrovni, nic nevybočovalo ze standartu.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...