Aktuálně pro cesty do Turecka

Hotel Rosarium

Hodnocení: 3/5

Turecko, Kemer, Kemer

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 200 m
  • Vzdálenost od centra města Centrum 800 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Minibar, Bar Minibar ano
  • Dětské hřiště, Dětský bazén Dětské hřiště ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Nonstop recepce Nonstop recepce ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 3 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Tomáš Hromádko

Hodnocení 2,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 1,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláže v Kemeru jsou většinou soukromé, hotely se o ně starají, ale lehátko vedle lehátka. Pláž hotelu Berkay byla asi nejhorší. Na fotografii je vyfocená cizí pláž!!! Na pláži není žádné sluníčko, matrace na lehátkách jsou roztrahané a všude se válí odpadky, pláž je široká pouze necelých 10m zhruba. Dá se jít na pláž k jinému hotelu, ale chtějí po vás 2 eura za osobu na den. Dá se jít také na pláž veřejnou bez poplatku a bez lehátek, ale jsou na ní sem tam poházené odpadky.

Strava

All inclusive spočívalo v tom, že každé ráno byla stejná snídaně-nabídka dvou sýrů a nevábně vypadajícího salámu, k tomu zelenina a občas vejce natvrdo. K obědu Byli většinou těstoviny a k tomu nějaký polotovar, co jen dodělali v hotelu. Nedalo se tomu ani moc říkat maso. Saláty se pořád opakovaly a byli v nich vždycky nakrájené zbytky z oběda z předešlého dne. Večeře vypadali obdobně s tím rozdílem, že místo těstovin byla rýže nebo kuskus. Dezerty se tu vůbec nepodávali. K pití si mohl člověk sám natočit vodu, džus nebo čaj. Káva se tu také nepodávala.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj v hotelu Rosarium s vlastní koupelnou se záchodem a s balkónem.
Velikost dostačující a pokoj byl vybaven dle popisu cestovní kanceláře.

Služby

S úklidem spokojenost. Bar byl otevřený pouze do 22:00. V ceně all inclusive byla možnost místních alkoholických nápojů zdarma podávaných na baru (pivo, víno, vodka, raki). Barman naléval pivo občas do skla, ale také do plastových kelímků o velikosti zhruba 2dcl. Také neuměl anglicky jako celý personál, pouze rusky.

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Filtrovat recenze

Tomáš Hromádko

Hodnocení 2,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 1,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláže v Kemeru jsou většinou soukromé, hotely se o ně starají, ale lehátko vedle lehátka. Pláž hotelu Berkay byla asi nejhorší. Na fotografii je vyfocená cizí pláž!!! Na pláži není žádné sluníčko, matrace na lehátkách jsou roztrahané a všude se válí odpadky, pláž je široká pouze necelých 10m zhruba. Dá se jít na pláž k jinému hotelu, ale chtějí po vás 2 eura za osobu na den. Dá se jít také na pláž veřejnou bez poplatku a bez lehátek, ale jsou na ní sem tam poházené odpadky.

Strava

All inclusive spočívalo v tom, že každé ráno byla stejná snídaně-nabídka dvou sýrů a nevábně vypadajícího salámu, k tomu zelenina a občas vejce natvrdo. K obědu Byli většinou těstoviny a k tomu nějaký polotovar, co jen dodělali v hotelu. Nedalo se tomu ani moc říkat maso. Saláty se pořád opakovaly a byli v nich vždycky nakrájené zbytky z oběda z předešlého dne. Večeře vypadali obdobně s tím rozdílem, že místo těstovin byla rýže nebo kuskus. Dezerty se tu vůbec nepodávali. K pití si mohl člověk sám natočit vodu, džus nebo čaj. Káva se tu také nepodávala.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj v hotelu Rosarium s vlastní koupelnou se záchodem a s balkónem.
Velikost dostačující a pokoj byl vybaven dle popisu cestovní kanceláře.

Služby

S úklidem spokojenost. Bar byl otevřený pouze do 22:00. V ceně all inclusive byla možnost místních alkoholických nápojů zdarma podávaných na baru (pivo, víno, vodka, raki). Barman naléval pivo občas do skla, ale také do plastových kelímků o velikosti zhruba 2dcl. Také neuměl anglicky jako celý personál, pouze rusky.

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...