Viking Garden (Ex. Garden Resort Bergamot) Hodnocení: 4/5
od 6 843 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 843 Kč za os.
od 7 612 Kč za os.
od 6 593 Kč za os.
od 6 193 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 6 hodnocení)
Eva Kamberská
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V pohodě bez problémů zašla jsem na tři.
StravaVelice zjednodušené stravování. Jedno hlavní jídlo s přílohou těstoviny nebo rýže někdy hranolek, (maso velice střídmě). Dále přílohy, které se denně opakovaly a bylo v nich použito co zbylo z předešlého dne.Žádné ovoce (až po stížnosti jsme dostali jablko a ke snídani máslo, ale pouze jeden den) Zákusek po večeři byl naservírován na jednom pekáči, pokud se to snědlo nebylo doplňováno, to se týkalo i obědů a večeří. Pestrost v zákusku veškerá žádná, ze sedmi dnů byl pět dní stejný zákusek.
Snídaně po celý týden stejná opět žádná pestrost. Třebana stole je mu"sli, ale jogurt za celý týden žádný. Dva druhy salámu a dva druhy sýra se opět celý týden denně opakují. Za celou dobu mého pobytu nebylo ke snídani sladké pečivo, což je všude samozřejmost (asi není).
Řekla bych, že odpovídá ***, Nebyl problém, jednoduché a čisté.
SlužbyMohu pominout, že v jídelně jsou umělé stoly a židle,avšak nelze přehlédnout ubrusy na stole na kterých jsou díry a ubrusy na stole, kde jsou přílohy jsou samý mastný flek. V tomto směru dostává hotel odemne za 5. Zažila jsem polopenzi, ale to se nedalo srovnat. Asi bych jako majitel CK zvažovala další smlouvy na ubytování. Jinak asi další odpovídá *** zařazení.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Jan Kholl
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Pavel Zuman
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nedozvěděli jsme vubec kde je!!!
StravaI když jsme měli zaplacen ALL inc.výběr byl pouze z jednoho jídla,které nám bylo přidělováno neidenfikovanými osobami v krátkých kalhotech a tričkách,každá porce byla těmito"zaměstnanci přidělo vána bez možnosti si sám zvolit porci,veškeré nápoje byly podávany v plastových kelímcích,které byly po použití vymyty a znovu dány do oběhu!!!!O nějakém inclusivu nelze vubec mluvit!!!!!!!
UbytováníNeuvěřitelná špína+silný zápach jenž se linul po chodbách této ubytovny(hotelem to nazvat nelze),net ekla teplá voda,použití koupelny bylo na vlastní riziko-zašlá špína,vedle WC díra do země,prasklé zdi,pras kliny byly zacpány ubrousky atd.....
Službyžádné-pokojskou jsme viděli akorát u stolu kde se mezi hosty stravovala.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Vlasta Pišnová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
pláž je dobrá,každý má jiné potřeby ,lehátka a slunečníky byly dostupné za slušnou cenu
All inklusive ani náhodou.ovoce a mléčné výrobky jako by nikdy neznali pestrost veškerá žádná.
UbytováníVšude jedna velká špína-koupelna plísně,prádlo ani ručníky se nevyměňují,v pokojích se ani nezametá,děs a běs.
SlužbySlužby hotelu nejsou ani na požádání včetně přidělelné delegátky od cestovní kanceláře
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Vlasta Sadílková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž byla celkem daleko, ale to nám nevadilo, rádi jsme se vždy prošli.
Našli jsme si placenou pláž a tak jsme si pobyt u moře velmi zpříjemnili.
Strava byla trochu jednotvárná, ale vzhledem k tomu, že se jedná o zemi, kde se nekonzumuje vepřové a snad i hovězí maso,/to jsme nikdy neviděli/celkem ušla. Vše ale bylo zase narušeno špínou, která byla všudy přítomna, ubrusy na servírovacích stolech, to se nedá popsat. Jenom plastové kelímky,/koupili jsme si hrnečky a problém vyřešili/. Neustále nebylo čisté nádobí, misky, lžičky, jindy vidličky. Když jsme chtěli nějaký drink, dostali jsme odpověď, že nepřivezli zboží a snad zítra.
UbytováníPři ubytování jsme zjistili, že nebylo uklizeno. Polštáře špinavé, použité. Když jsme se dožadovali nového povlaku, dostali jsme jiný, rovněž špinavý. Na jednom ze dvou pokojů, které jsme užívali , bylo prádlo vyměněno 1x a to až na základě stížnosti na recepci.
Společně užívané prostory hotelu byly snad také uklizeny 1x za celý pobyt. Dá se soudit podle toho, že jsme pozorovali špinavou podlahu, špína byla stále. Když jsme se chtěli najíst, museli jsme si uklidit stoly. Ráno na snídani nebylo vůbec uklizeno, na stolech bylo nádobí z předcházejícího nočního hýření.
Jiné služby než ubytovací jsme nevyužívali.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Eva Kamberská
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V pohodě bez problémů zašla jsem na tři.
StravaVelice zjednodušené stravování. Jedno hlavní jídlo s přílohou těstoviny nebo rýže někdy hranolek, (maso velice střídmě). Dále přílohy, které se denně opakovaly a bylo v nich použito co zbylo z předešlého dne.Žádné ovoce (až po stížnosti jsme dostali jablko a ke snídani máslo, ale pouze jeden den) Zákusek po večeři byl naservírován na jednom pekáči, pokud se to snědlo nebylo doplňováno, to se týkalo i obědů a večeří. Pestrost v zákusku veškerá žádná, ze sedmi dnů byl pět dní stejný zákusek.
Snídaně po celý týden stejná opět žádná pestrost. Třebana stole je mu"sli, ale jogurt za celý týden žádný. Dva druhy salámu a dva druhy sýra se opět celý týden denně opakují. Za celou dobu mého pobytu nebylo ke snídani sladké pečivo, což je všude samozřejmost (asi není).
Řekla bych, že odpovídá ***, Nebyl problém, jednoduché a čisté.
SlužbyMohu pominout, že v jídelně jsou umělé stoly a židle,avšak nelze přehlédnout ubrusy na stole na kterých jsou díry a ubrusy na stole, kde jsou přílohy jsou samý mastný flek. V tomto směru dostává hotel odemne za 5. Zažila jsem polopenzi, ale to se nedalo srovnat. Asi bych jako majitel CK zvažovala další smlouvy na ubytování. Jinak asi další odpovídá *** zařazení.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Jan Kholl
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...