Oji Beach (Ex. Opia Boutique, Ex Konakli Nergis) Hodnocení: 3/5
od 7 292 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 7 292 Kč za os.
od 7 612 Kč za os.
od 6 825 Kč za os.
od 6 382 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 3 hodnocení)
Marian HRABOVECKY
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
cista, pisek
Stravavyborna
Ubytováníkoupelna nic moc
Službyvyborne
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Eliška F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vynikající
Vynikající
Dostupnost na pláž perfektní - jen pár kroků přes ulici, na přilehlé pláži perfektní servis - obsluha je maximálně pozorná a úslužná, dobře i vaří - přinesou vám obrovský talíř lahůdek přímo k lehátku a ještě dají leccos gratis. Moře je jediné mínus. Není tak průzračné, jak by si člověk přál, občas až špinavější. Jinak qitujeme zábavné velké vlny a málo lidí.
StravaPodávalo se sice stále to samé (měli jsme pouze se snídaní), ale menu bylo velmi svěží, takže se nepřejedlo. Úžasné olivy, sýry, šunkový salám, zelenina, vejce nebo džem. Ranní posezení na hotelové terase v zeleni za šumění blízké kašny navíc velmi příjemné, občas servírovala i obsluha. Plus má kuchyně také za to, že používá výhradně balenou vodu, jak jsme se dozvěděli.
UbytováníVelmi chudý hotel - podle očekávání - záchod jsme si museli opravit sami :) ale dobře situovaný - téměř v centru dění a zároveň na tichém místě a maximální spokojenost se zařízením pokoje - praktický, čistý, s fajn balkonkem a výhledem na moře, příjemné klima i bez použití klimatizace. Hned u hotelu taxi stanice, bus stanice i půjčovna el. tříkolek. Do centra se však v pohodě dojde i pěšky.
SlužbyO cokoli jsme požádali, bylo nám splněno. (Jen ten záchod se jim i při rádoby snaze opravit nepodařil :)
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Filtrovat recenze
Eliška F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vynikající
Vynikající
Dostupnost na pláž perfektní - jen pár kroků přes ulici, na přilehlé pláži perfektní servis - obsluha je maximálně pozorná a úslužná, dobře i vaří - přinesou vám obrovský talíř lahůdek přímo k lehátku a ještě dají leccos gratis. Moře je jediné mínus. Není tak průzračné, jak by si člověk přál, občas až špinavější. Jinak qitujeme zábavné velké vlny a málo lidí.
StravaPodávalo se sice stále to samé (měli jsme pouze se snídaní), ale menu bylo velmi svěží, takže se nepřejedlo. Úžasné olivy, sýry, šunkový salám, zelenina, vejce nebo džem. Ranní posezení na hotelové terase v zeleni za šumění blízké kašny navíc velmi příjemné, občas servírovala i obsluha. Plus má kuchyně také za to, že používá výhradně balenou vodu, jak jsme se dozvěděli.
UbytováníVelmi chudý hotel - podle očekávání - záchod jsme si museli opravit sami :) ale dobře situovaný - téměř v centru dění a zároveň na tichém místě a maximální spokojenost se zařízením pokoje - praktický, čistý, s fajn balkonkem a výhledem na moře, příjemné klima i bez použití klimatizace. Hned u hotelu taxi stanice, bus stanice i půjčovna el. tříkolek. Do centra se však v pohodě dojde i pěšky.
SlužbyO cokoli jsme požádali, bylo nám splněno. (Jen ten záchod se jim i při rádoby snaze opravit nepodařil :)
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Marian HRABOVECKY
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
cista, pisek
Stravavyborna
Ubytováníkoupelna nic moc
Službyvyborne
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Marie Dědová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na pláži byly zavřeny WC, se sprchami to nebylo nic moc, ale byly tam pouze 3 řady slunečníků, což bylo příjemné. Vstup do moře byl přes drobný štěrk, nebo přes ploché kameny.
K večeru bývalo moře dost špinavé, hlavně tam plavaly odpadky z pláže.
Přestože jsem i za děti platila jako za dospělé, dostávaly malé porce, takže se dojídaly tamnější vekou.
UbytováníBylo čisté, ale sprchový kout byl velice malý, k umyvadlu jsme se přes Wc ztěží dostali. Někdy nefungovala klimatizace. Noci byly uvnitř hotelu velice rušné,pokud nefungovala klimatizace, při otevření balkonových dveří byl nesnesitelný hluk z ulice, takže se nedalo spát buď horkem, nebo hlukem. Kolem velice rušný provoz. Byla to oblast pouze hotelů, s krámky mají hlavně plážové potřeby a letní konfekci. K nějakému kulturnímu centru bylo hodně daleko. Nebyl žádný kulturní program jako v protějších hotelech.
Službyúklid pokoje byl vzorný.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.