Agnieszka M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
Místo, které jsem navštívil podruhé... Jsem spokojený ve všech ohledech.
Místo, které jsem navštívil podruhé... Jsem spokojený ve všech ohledech.
Přímo v hotelu pán, který má na starosti čistotu a plážový servis, neustále kontroluje, upravuje a čistí lehátka.
StravaJídlo je velmi dobré, mnoho pokrmů se připravuje „před vašima očima“
UbytováníPokoje vybavené vším potřebným, čisté a pěkně zařízené.
SlužbyVšichni jsou velmi milí a ochotní
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







