Xenia 2 Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Primošten
Martin C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Martin C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lenka Hlavenková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Spokojeni jsme byli v rámci možnosti, rozhodně to, ale není typ ubytování kam by se člověk chtěl vrátit. Paní domácí sotva odpověděla na pozdrav, chtělo by to víc přátelštější chování.
Spokojeni jsme byli v rámci možnosti, rozhodně to, ale není typ ubytování kam by se člověk chtěl vrátit. Paní domácí sotva odpověděla na pozdrav, chtělo by to víc přátelštější chování.
docházková vzdálenost i s malými dětmi.
Stravavlastní
UbytováníApartmán měl dvě koupelny, což bylo pro 6dospělých a 3 děti akorát. Dům se hodilo dodělat, když jsme přicházeli k domu vypadalo to jako staveniště. Na terase nesvítilo světlo ikdyž tam byli neprasklé žárovky. Gauč ve společenské místnosti taky už něco pamatoval, celkově vybavení bylo postarší.
Plus apartmánu byla určitě myčka na nádobí.
mohl by být k dispozici gril. už si nepamatuji zda jsme požadovali při rezervaci.
Blanka B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hezka dovolena v krasnem prostredi
Hezka dovolena v krasnem prostredi
Vzdalenost plaze asi 600m, vsude cisto, voda v mori pruzracna
Stravastrava vlastni,v restauracich vyborna, hlavne ryby.
UbytováníApartman prostorny, cisty, nic nam nechybelo.
SlužbyPan domaci byl ochotny, celk. dojem dobry
Petra Březinová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla pohodová. Vše bylo v naprostém pořádku. Moc jsme si to užili.
Dovolená byla pohodová. Vše bylo v naprostém pořádku. Moc jsme si to užili.
Pláž byla drsnějšího rázu, více kamenitá. Byly větší vlny, což se nám líbilo. Pláž nebyla přelidněná!
StravaMněli jsme vlastní stravu.
UbytováníUbytování bylo dle očekávání. Vše v naprostém pořádku.
SlužbyDelegátka byla vstřícná.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Alena Brabcová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
chodili jsme na pláž asi 1 km podél moře
Stravabez stravy
UbytováníStudio, bez připomínek
Služby-
Lucie Vackova
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pod apartmánem cca 3 minuty. Oblázková maličká.. ale s úžasným barem, kde hrála moc příjemná muzika, která dokreslovala nádherné panorama.. západ sluncem s orosenou skleničkou a krásnou muzikou.. není co dodat :-) Nádhera.
Cca 10 minut pěšky jsou větší oblázkové pláže nebo maličká sokromá útočiště mezi útesy, kdo chce mít trošku sokromí a romantiku .. doporučuji ;-). Boty do vody jsou zde ale skoro nutností.
V restauracích klasika.. ryby, maso.. večeře vyšla kolem 60 - 100 Kn. Pivo dooooost drahéééé ... doporučuji si raději vzít vlastní zásobu ;-)
UbytováníZařízení apartmánu starší. Tzv. každý pes - jiná ves, ale je funkční. Matrace byla velice měkká ..respektive 2 na sobě a trochu nás z ní bolela záda. V kuchyni základní vybavení. Doporučuji si přibalit s sebou vařečku ev. obracečku, dobrou pánev, ostrý nůž a ev. struhadlo.
Službynebyly
Martin S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Daniel B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Marie K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vít S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tomáš T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Marie P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělé blízko pláže, ochotná paní domácí,apartman čistý prostorný s krásným výhledem na moře,blizko do historického centra, doporučujeme
Skvělé blízko pláže, ochotná paní domácí,apartman čistý prostorný s krásným výhledem na moře,blizko do historického centra, doporučujeme
Pláže dostupné,ciste a dobře vybavené,jelikoz jsme si vybrali termín mimo sezónu,nebyly přeplněné
UbytováníBez stravování,vsechny restaurace nabízejí kvalitní a chutná jídla
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Eva A.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená v Primoštenu byla nádherná. Město je menší, ale moc hezké s historickou částí města. Pro děti vyžití na atrakcích ve vodě, pro dospělé spousta hospůdek, kavárniček......nedalo, asi 4 km výlet pěší chůzí na Madonu od Loreta, která se vykytuje nad městem Primošten. Krásný zážitek při východu/západu slunce.
Velmi doporučuji pobyt v Primoštěnu s cestovkou Invia.
Dovolená v Primoštenu byla nádherná. Město je menší, ale moc hezké s historickou částí města. Pro děti vyžití na atrakcích ve vodě, pro dospělé spousta hospůdek, kavárniček......nedalo, asi 4 km výlet pěší chůzí na Madonu od Loreta, která se vykytuje nad městem Primošten. Krásný zážitek při východu/západu slunce.
Velmi doporučuji pobyt v Primoštěnu s cestovkou Invia.
Pláže kamínkové, podél celého polostrova. Na cípu poloostrova větší vlny. Krásné prostředí s borovicemi pro stín.
StravaBez stravy
UbytováníApartmán Rina velmi dobře situován, asi cca 5 minut chůze k moři, obchodu ale i do centra. Krásný výhled na moře. Vybavení apartmanu naprosto dostačující. Velká LCD televize, žehlička k dispozici, vybavení kuchyně normální.
Luboš Pokorný
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená odpovídala ceně a byli jsme spokojeni
Dovolená odpovídala ceně a byli jsme spokojeni
Dostupnost 200 m,bohužel nutno přejít hlavní silnici (jadranskou magistrálu) a to opravdu není legrace,zvláště s pokud máte děti.
UbytováníApartmán super,vše ok
Melanie N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jitka Jurová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
4 DNY PŘED ODJEZDEM NÁM BYL ZMĚNĚN APARTMÁN, S ODŮVODNĚNÍM, ŽE MAJITEL ZEMŘEL. ALE PO CELOU DOBU V PŮVODNÍM APARTMÁNU BYLI UBYTOVÁNI JINÍ HOSTÉ.
4 DNY PŘED ODJEZDEM NÁM BYL ZMĚNĚN APARTMÁN, S ODŮVODNĚNÍM, ŽE MAJITEL ZEMŘEL. ALE PO CELOU DOBU V PŮVODNÍM APARTMÁNU BYLI UBYTOVÁNI JINÍ HOSTÉ.
PLÁŽE BYLY DOSTUPNÉ A ČISTÉ.
StravaSTRAVA - V NAŠEM PŘÍPADĚ VLASTNÍ
UbytováníNÁHRADNÍ UBYTOVÁNÍ BYLO PĚKNÉ A ČISTÉ. KUCHYŃ BYLA DOBŘE VYBAVENA.
DOMÁCÍ BYLI MILÍ A PŘÍJEMNÍ.
APARTMÁN BYL ČISTÝ.
Luboš U.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Primošten na nás udělal velmi dobrý dojem.Byli jsme již mimo sezónu (méně lidí) ,tak že paráda.
Odjezd do Chorvatska z Prahy v 13.00 - den před odjezdem posunut na 14.00 považuji za naprostou tragédii !
Primošten na nás udělal velmi dobrý dojem.Byli jsme již mimo sezónu (méně lidí) ,tak že paráda.
Odjezd do Chorvatska z Prahy v 13.00 - den před odjezdem posunut na 14.00 považuji za naprostou tragédii !
Čisté moře ,čisté pláže - chválím.
StravaVlastní. Ceny v marketech o něco vyšší než v ČR,ale dá se to unést. Vařili jsme si ve velmi bídně vybavené kuchyňce.
UbytováníByli jsme ubytováni v suteréním bytě (č.7) se vstupem před dům na terasu. Bohužel na terase nebyl ani slunečník ,tak že přes den vcelku nepoužitelná. Ubytovaní se musí smířit s tím ,že budou snídat na terase ve společnosti koček,které jsou zde ráno zaparkované a čekají na něco dobrého. Jsme chovatelé ,tak nám to nevadilo. Horší to bylo s mravenci (faraony),kteří okupovali celou kuch. linku a okolí.
Zařízení apartmánu skromné ,ale na týdenní dovču plně dostačující.
Poloha domu zcela nevhodná pro ty lidi ,kteří mají problém s nohana nebo plícema.
V dnešní době ubytování bez připojení k netu patří do kategorie - nejskromnější.
Michal Špalek
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dobrý den, nejsem úplně typ, který by rád kritizoval ale myslím si, že je na místě vyjádřit se k věcem, které nebyly úplně v pořádku a celkový dojem z pobytu velice kazily. Primošten jako takový je velice krásné město jako stvořené pro večerní dlouhé procházky po plážích nebo v samotném městečku. Restaurace na každém kroku a obsluha vždy velice příjemná a vstřícná. Na dovolenou jsme se dopravovali vlastním vozem a tak jsme mohli navštívit i blízké okolí např. krásné město Trogir. Nejste-li úplný plážový povaleč, tato oblast Vás nezklame, stále je co objevovat. V podstatě nemusíte ani umět jazyk, Češi a Slováci jsou tu jako turisté v jasné přesile.
Dobrý den, nejsem úplně typ, který by rád kritizoval ale myslím si, že je na místě vyjádřit se k věcem, které nebyly úplně v pořádku a celkový dojem z pobytu velice kazily. Primošten jako takový je velice krásné město jako stvořené pro večerní dlouhé procházky po plážích nebo v samotném městečku. Restaurace na každém kroku a obsluha vždy velice příjemná a vstřícná. Na dovolenou jsme se dopravovali vlastním vozem a tak jsme mohli navštívit i blízké okolí např. krásné město Trogir. Nejste-li úplný plážový povaleč, tato oblast Vás nezklame, stále je co objevovat. V podstatě nemusíte ani umět jazyk, Češi a Slováci jsou tu jako turisté v jasné přesile.
Udávaná vzdálenost 400 m od moře byla lehce optimistická, realita je asi tak 800 m, ale to nám nevadilo.
StravaDovolenou jsme měli bez stravy, vařili jsme si sami (možná by to chtělo něco málo přikoupit, ten 1 nůž na chleba to opravdu nevytrhne) nebo jsme se stravovali v místních restauracích. Kuchyň disponovala základním vybavením, ale třeba struhadlo nebo škrabku nečekejte.
UbytováníUbytování bylo bohužel veliké zklamání. Pokoj,který jsme objednávali měl být přízemní, realita ovšem byla jiná. Vstupní dveře pod úrovní chodníku, malá úzká okýnka v ložnici a v koupelně jasně naznačovala, že se nejedná o přízemní pokoj, ale o pokoj suterénní. Okýnka v úrovni chodníku nebylo možno nechávat otevřená ani přes noc, jelikož Nás jimi navštěvovali nezvaní hosté (pavouci - jako opravdu velcí a chlupatí, stonožky gigant a kobylky). V kuchyni se nacházelo velké francouzské okno, které mělo ústit na terasu a v podstatě to byl jediný zdroj přirozeného světla a také jediný pokoj který byl opravdu přízemní. Terasa/balkon jak bylo napsáno ve smlouvě to byl bohužel velice špatný vtip. Nejedná se o terasu, ale o pravděpodobně bývalé parkoviště, prostě vybetonovaný plac před domem, společný pro dva pokoje, nijak ohraničený, pouze zboku nízkou zídkou. Žádný plot, žádné ohraničení, myslím, že to není zas takový problém vysázet tři túje nebo postavit plot, aby všem co jdou kolem nebo bydlí nad vámi bylo jasné, že se jedná o terasu a ne o veřejný prostor, kam si chodí unavení pocestní sednout, dětí z ulice zahrát badminton a kam sousedi hází zbytky od oběda kočičkám. Kočky (přesněji 6 koček), pravidelní ranní návštěvníci na mléko bohužel neumožňovali, abyste si vyvětrali alespoň otevřením dveří na terasu, jelikož jste jich měli okamžitě plný pokoj. Všudypřítomní mravenci lezoucí po celé kuchyni prasklými kachličkami z venku, už jen dokreslili místní faunu.
Výhled: jak praví pravidlo, není-li napsáno výhled na moře, ani ho nečekej, zde platilo beze zbytku, ale s tím jsme počítali. Ovšem, že se budu celý týden dívat na oplocenou hrubou stavbu tří nových apartmánů ze kterých trčí kabely to mě celkem dostalo.
Korunu už tomu nasadila jenom skládka, která se nacházela za zídkou naší terasy.
Pozitivně musím hodnotit to, že byla neustále k dispozici teplá voda, sprchový kout byl dostatečně velký a pokoj byl čistý ikdyž jednoduše zařízený.
Delegátka byla velice vstřícná, pořád se smála a se vším pomohla.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
paráda
paráda
krásné pláže a čistá voda
Ubytováníprostorný pěkný apartmán, skvěle vybavený